Ktos wyrywa midziewczyne na n-k

Status
Zamknięty.

bluehat88

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Ciemna nora...
Witam

Taki problem: Ktos kto ma nieprawdziwe konto na N-K (jakies falszywe imie i nazwisko, lewa fotka,etc) wypisuje do mojej dziewczyny. Zaczelo sie od jakiejs tam sciemy ze niby ja zna i ona go tez. Meczyl ja tak to poprosila go o zdjecie i dane. Wykrecil sie ze niby nie moze narazie i caly czas namawia ja by sie z nim umowila i takie tam, masakra po prostu. Zglosilismy wczoraj nadurzycie do n-k ale narazie nic jeszcze sie nie stalo.
Jesli zareaguja to pewnie zablokuja konto....jednak interesuje mnie kto to jest, bo to jakis tak i troche nie zrownowazony typek chyba. I na dluzsza mete moze to byc niebezpeiczne nawet. Czy jest mozliwosc ustalenia jego IP?

Pz.
 

MethTical

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Wiek
41
dział:prawo w sieci......... A jest tu jakies naruszenie prawa?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Tak,musisz do Admina napisac
a jesli nie chcesz by ten typ pisal do Twojej dziewczyny,to zablokuj Go na NK jest taka mozliwsoc
 

pinkiboy

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
208
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Miasto
Jelenia Góra
Nie widzę tutaj żadnego naruszenia prawa, a jedynie zwykłą zazdrość chłopca o lasię.

Proszę.
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Namierzenie IP jest możliwe ale nie widzę tu łamania prawa . Najlepiej skasować konto , też nie mam NK i nie mam zamiaru zakładać konta :D
 

blondyneczka125

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Wuppertal
Przeciez to proste-zignorowac goscia,nie odpisywac a konto zablokowac.Nie widze problemu a podrywanie dziewczyn na NK nie jest niezgodne z prawem.
 

LaTReC

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Rzeszow/Usa
Jak ci pomoc hmmmmm blondyneczka ma racje najlepiej zrobic ignore bo wiesz ze internet to zlo takich ludzi jest bardzo duzo nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie. Bracie Bedzie Dobrze
 

pinkiboy

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
208
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Miasto
Jelenia Góra
Jeśli ktokolwiek próbuje poderwać Twoją Panią, to raczej powinieneś być dumny. NIechybnie oznacza to, że podoba sie Ona nie tylko Tobie, a to z kolei świadczy o Twoim dobrym guście.

Radzę skupić się na podrywaczach w realu :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
W gruncie rzeczy żaden problem (nikt nikogo do rozmowy na portalach nie zmusza), a na pewno nie natury prawnej. Także zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry