Ktoś jeszcze nie zdał matury z matematyki ?

estefan4

Zbanowany
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja maturę mam zdaną bez większego problemu, a na studia planuje iść na bezpieczeństwo wew. na krakowskiego Apeirona a później zrobić specjalizację z Zarządzania kryzysowego, teraz takie usługi są pożądane zarówno w urzędach jak i każdej poważnej organizacji.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Łał, super polecasz książkę kiełbasy, jeśli nauczyciel od matmy jest ogarnięty i chce jak najlepszego wyniku na maturach to sam to powinien zaproponować, więc nie jest to jakaś tajemnicza książka okultystów.

Łał, super polecasz książkę Testy Maturalne, jeśli nauczyciel od matmy jest ogarnięty i chce jak najlepszego wyniku na maturach to sam to powinien zaproponować, więc nie jest to jakaś tajemnicza książka okultystów.

Twoja wypowiedź jest bez sensu, bo równie dobrze "Twoją" książkę mógł polecić nauczyciel.

A co do książek z matury 2010 to mogą one nieco się różnić od 2011 bo z roku na rok materiał obowiązujący na maturze jest "szczuplejszy".
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Twoja wypowiedź jest bez sensu, bo równie dobrze "Twoją" książkę mógł polecić nauczyciel.


Jednak ty jej nie poleciłeś, pewnie za trudna dla ciebie była :]
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Nie po prostu, nie uznaje nauki z testów w związku z tym nie polecam ŻADNYCH tego typu książek.
Super, że mnie obrażasz,ale to tylko świadczy o Tobie.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Proszę się nie kłócić. Założyłam ten temat po to, by pisali tu głównie tegoroczni maturzyści, którzy oblali matmę tak jak ja, nie wiem czy na tym forum nie ma takich osób czy wstydzą się przyznać, ale co piąty ( a niektóre media podawały, że co czwarty ) maturzysta nie zdał matury czy to z matematyki czy z innych przedmiotów. Nie ma się czego wstydzić, ten temat jest właśnie po to, by sobie pomóc w przygotowaniach i tyle.
 

warek44

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja również zaliczam się do tego grona którzy pójdą do szkoły na poprawkę w sierpniu.

Matematyka - 18% - to moja pięta achillesowa..
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja akurat zdałam matme (i to dosyć dobrze, nie spodziewałam się), ale spora część mojej klasy nie zdała i poniekąd mnie też to dotknęło. Po jednych można było się od razu spodziewać, ale niektórzy byli naprawdę ogromnym zaskoczeniem. Niektórzy się uczyli i przygotowywali, niektórzy olali, ale i tak większość twierdzi, że zda, więc ja się z tego cieszę!
Poprawka była na podobnym poziomie.
Lichtgestalt, a jak Tobie poszło? Wyniki dopiero za 4 dni, ale powiedz jak się czujesz. :)
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Zdałam!!!!! Ciesze się bardzo :D
Zdałam na 40% czyli jak na mnie to dobrze :D
Niektórzy znowu nie zdali :( także ciesze się, że mi się udało :)
 

mikolaj45

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dla tych co mają jeszze nie zdaną maturę z matematyki polecam kurs na matmana6.pl lub jakimś innym serwisie.
Ja zapisałem się tam jeszcze na poprzednią wersje kursu jak byłem w drugiej klasie i bardzo mi się podobał.
Tutaj jest link: kurs maturalny z matematyki

A wy jak przygotowywaliście się do matury? Ja zdaję w tym roku, jeszcze jest sporo czasu, ale materiału też dużo.
ja pisze rozsz...
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Zdałam!!!!! Ciesze się bardzo :D
Zdałam na 40% czyli jak na mnie to dobrze :D
Niektórzy znowu nie zdali :( także ciesze się, że mi się udało :)
Gratuluję Ci!
U mnie z klasy na 6 osób, które nie zdały tylko jedna znów oblała.

No to gdzie teraz, Lichtgestalt? Rekrutowałaś się drugi raz, czy nie wybierasz się na studia?
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Hej wszystkim, jestem pierwszym rocznikiem, który pisał maturę z matematyki, niestety nie udało się teraz w maju będe pisać jeszcze raz.

I teraz chodzę do szkoły policealnej, a dowiedziałam się, że maja likwidować a ja dostaje rente, a wiec super, bo jak nie bede sie uczyć to mi zabiorą, to chore Państwo już nie mam na to siły
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Wymyślili - obowiązkowaą mature z matmy. Pytam się - PO CO ? Też zdawałam i ledwo mi się udało ...
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
No niestety, takie mamy prawo w Polsce i albo się do tego ustosunkujemy, ale możemy uciekać za granice, może tam będzie nas czekać lepsza przyszłość :)
 

dziuniawawa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
mój znajomy też nie zdał male jakos sie nie przejmuje tym az tak...
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Jeśli ktoś nie zdał ma możliwość zdac za rok, i poprawić swoje błędy.

Matematyka na poziomie podstawowym nie przekracza możliwości intelektualnych zwykłych ludzi...

wynik bez chodzenia na zajęcia, i nauki 54 %

wynik po zajrzaniu do książek 78%

Powiem śmiałą tezę jak ktoś nie umie procentów, lub podstawić do wzorów, to jak ma mieć średnie wykształcenie jak to wygląda? Jak taka osoba ma być studentem? i to nie ważne czego...

Ja rozumiem miałczeć nad rozszerzeniem, ale podstawy to ze wszytkiego da się zdać, po 2 letniej przerwie od LO, zdałam maturę z fizyki, bez nauki a i nasza fizyczka prawie nic nie wymagała i nic nie pamiętałam, nauka dzień przed i zdana...
 

takinick

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Jak tak u tych co nie zdali matury i poprawiają w sierpniu przygotowania do matury poprawkowej?
 
Do góry