Który wybrać? SE Xperia X10 mini pro czy Nokia 500?

anna.j84

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Właśnie kończy mi się umowa w plusie, zaproponowano mi kilka telefonów, ale zastanawiam się nad dwoma wymienionymi w temacie. Nie mam pojęcia który wybrać, dlatego bardzo proszę o opinie. Do SE musiałabym dopłacić 99zł a do Nokii 49zł.

Tak w ogóle zastanawiam się nad przejściem do Play, ponieważ dostałam propozycję do wszystkich w Play za darmo i 550 min do pozostałych sieci. Tylko, dowiedziałam się, że w umowie jest mało widoczny kruczek, na który ludzie nie zwracają uwagi. Mianowicie, że mogą zmienić warunki umowy kiedy chcą i niekoniecznie przez 2 lata musi być tak jak w ustaleniach na początku. Nie wiem ile jest w tym prawdy, więc proszę o pomoc.

Z góry dziękuję:)
 
B

bladeer

Guest
android vs symbian
ja bym wybrał se.. bez zastanowienia.. poczytaj o androidzie i symbianie.

[color=#fafafa !important][/color]
small-logo.png
 

e m m

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
M a z o w s z e.
Android dość niedopracowany.... ale i tak bije na głowę Symbian, więc bierz tel. z androidem, a na pewno nie będziesz żałował.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Podbijam temat, co sądzicie o Nokii 500? Z tego co czytam po sieci, zbiera różne komentarze. Też mam do wyboru X10, ale wydaje mi się za mały.
Telefon ma robić dobre zdjęcia, bez problemu z muzyką. W sieci za dużo siedzieć nie zamierzam; gry to też drugoplanowa kwestia.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Podbijam temat, co sądzicie o Nokii 500? Z tego co czytam po sieci, zbiera różne komentarze. Też mam do wyboru X10, ale wydaje mi się za mały.
Telefon ma robić dobre zdjęcia, bez problemu z muzyką. W sieci za dużo siedzieć nie zamierzam; gry to też drugoplanowa kwestia.

A koniecznie muszą być tylko te 2 modele? Za 500-600zł można już wybrać jakiś ładny i przyjemny w używaniu smartfon z Androidem. ;)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
A koniecznie muszą być tylko te 2 modele? Za 500-600zł można już wybrać jakiś ładny i przyjemny w używaniu smartfon z Androidem. ;)
Po rozważeniu sprawy, stanęło na HTC Wildfire S (chyba lepszy od ww.); na dniach zrealizuję wybór.
 
Do góry