Który notebook lepszy?

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Chciałbym się dowiedzieć której firmy notebboki są lepsze. Acera czy Asusa? Nie chodzi mi o konkretne modele ale powiedzcie ktOra firma ma lepsze notebooki. Prosze o odpowiedzi.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
mi wszyscy polecali Asusa, dlatego też kupiłam i muszę powiedzieć, że faktycznie sprawdza się bardzo dobrze, mam Asusa K50AB, na wasserman.pl kosztuje on 2399 zł, a specyfikacje ma całkiem dobrą, także cena rewelacyjna..jak narazie wszystko działa sprawnie, także nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
IMHO bez wdawanie się w uzasadnienia w tej bitwie wygrywa Asus. :bag:
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
Asus jest przereklamowany. To tak jak nokia. Niby :cenzura:ista ale za droga i obecnie bardzo awaryjna, ale jeśli chodzi o relacje ceny do jakości to Sony Ericsson biję ją na głowę. Ja mam acera, w tym roku będzie już 2 lata w sierpniu, i bardzo sobie chwale:) działa super, praktycznie nigdy go nie wyłączam. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :) Także polecam ( mam co prawda problemy z nagrywaniem CD, DVD dobrze działa, no ale jakby jakaś nagrywarka nagrała tyle samo płyt co ta moja to raczej by padła. Także tego nie uwzględniam gdyż jest to normalne zużycie sprzętowe

Polecam Ci tego
http://allegro.pl/item921094525_cena_szok_acer_5738_t4300_4_hd4570_ddr3_hdmi_win7.html
http://allegro.pl/item919832665_hit_acer_17_3_7715_t4400_4_ddr3_320_hd4500_hdmi.html
http://allegro.pl/item919831796_inwazja_cen_acer_5738_2x2_1_4_500_ati4570_ddr3_gry.html
 
U

umoruma

Guest
a ja zdecydowanie wyberam Della, jak dla mnie zarówno jakość wykonania, niezawodność jak i warunkigwarancji biją na łeb inne marki :p
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
A ja ostatnio zauważyłem, że Samsung produkuje bardzo dobre, konkurencyjne notebooki. Można kupić lepszy sprzęt po niższej cenie niż u konkurentów - Asus, Lenovo, HP. Oceny ten sprzęt także dobre zbiera, więc może i warto zastanowić się nad Samsungiem a nie płacić za logo Asusa czy HPka.
 

Cziczot

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
101
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ja również ostatnio zdecydowałem się na laptopa Samsunga z grafiką ATI 4650 (za te pieniądze jest to najwydajniejsza jednostka....)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
a ja mam Acer i nie narzekam za to znam osoby co mają Asusa i nie są zadowoleni. Ile ludzi tyle opinii. Najlepszy jest chyba Dell, solidna firma ale droga chyba.. :niepewny:
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Tylko pamiętajcie to nie znaczy, że każdy Asus będzie lepszy od Acera, a zawsze naj będzie Dell.
To wszystko zależy od konfiguracji hardware, a producenci odpowiadają za takie rzeczy, jak np. gwarancja, szybkość usług, bezawaryjność...
 
M

Mushkin

Guest
Dell the best

Samsung niższą linią oporu jest najlepszy w swojej klasie

Fujitsu Siemens - daj spokój

ASUS - znaczek

Lenovo - tak naprawdę to IBM, a są przyjazne, szczególnie dla młodych ludzi

HP - nie miałem z tym do czynienia

Acer - to okrojone debeściaki, nie polecam, gwarancja najczęściej jednoroczna i wiele przykrości w użytkowaniu z powodu słabej jakości
 
P

papryka9

Guest
Jeśli chodzi o mnie to najlepszą opcją jest Asus. Mój znajomy używa go od jakiegoś czasu i jest bardzo zadowolony, ja dałam się namówić na zakup i nie żałuję:) Niektórzy twierdzą,że ten sprzet jest przereklamowany,ale ja się z tym nie zgadzam
 
U

umoruma

Guest
Dell the best

Samsung niższą linią oporu jest najlepszy w swojej klasie

Fujitsu Siemens - daj spokój

ASUS - znaczek

Lenovo - tak naprawdę to IBM, a są przyjazne, szczególnie dla młodych ludzi

HP - nie miałem z tym do czynienia

Acer - to okrojone debeściaki, nie polecam, gwarancja najczęściej jednoroczna i wiele przykrości w użytkowaniu z powodu słabej jakości


HP będzie zaraz po Dellu, ale tylko w przypaku droższych modeli, tańsze bedą gdzies obok asusa
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Moja siostra kupiła sobie laptop marki Lenovo i wydaje mi sie on bardzo dobry. Zobaczymy jak bedzie działał po czasie. Właśnie tak słyszałem że acer nie produkuje dobrych notebook'ów .
 

Wyelulowana

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Moj szwagier ma Acera już 2 rok i jak narazie jest niezawodny , moja siostra tez ma Acera i nie narzeka.
Ja tez mam acera od paru dni narazie jest dobrze,tylko mam problem z bluetooth, ale to może wyniki z mojej nie wiedzy z posługiwania się tym sprzętem
 
Do góry