Ktory Lepszy

PC czy MAC

  • PC

    Votes: 0 0,0%
  • MAC

    Votes: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Ukradles mi pomysl na sonde.... :p
:eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k: PC :eek:k: :eek:k: :eek:k: :eek:k:


:mruga: :mruga: :mruga: MAC :mruga: :mruga: :mruga: to badziew
 

Patrol

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Mac nie ma szans w starciu z PC-tem. MAC są do bani, mamy na nich infę w szkole :/ I masakra...
 

dadziuk

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
118
Punkty reakcji
0
omg! Co to za beznadziejna sonda :/

Chyba nie wiecie ile jest rodzai maców :p

według Was to jest lepsze od tego :bag:

paranoja
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
co to za porownanie i tak pc lespszy w macu jeszcze ramy Sdr hahahahahah wez koles sie schowaj z macami nie mowie ze sa najgorsze ale sa w skali od 1 do 10 na 3 i wiesz chyba ze jestes taki bogaty ze cie stac na takiego maca ale wiekszosc nie wiec dalej podniecaj sie tym macintoshem :/


a i jak ci sie sonda nie podoba to zrob lepsza

bo porownanie maca do pc jest jak porownanie "co lepsze pasjans czy Gothic 3" stworzyle ta sonde zeby poznac opinie ludzi chodz po co mi to bylo jak i tak wiadomo co jest lepsze (PC) i porownywanie tego jest jak porownanie powyzej ale dla spokoju wlasnego zrobilem ta sonde...
 

dadziuk

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
118
Punkty reakcji
0
Przemcio ale ty jesteś tępy... mogłeś troche sprecyzować tą ankiete (żebyś podała konkretne modele i konfiguracje) a nie rzuciłeś 2 hasał "mac" i "pc" i już się podniecasz ze pc jest o niebo lepszy :rotfl2: rozumiem żebyś podała konkretne modele i konfiguracje

bo porownanie maca do pc jest jak porownanie "co lepsze pasjans czy Gothic 3"
to jaki jest sens tej sądy skoro tak twierdzisz :mruga:

PC KING mac mu moze naskoczyc
zwrot na poziome trzynastolatka :eek:k:
 

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
ehh koles wiesz ze kazdy sadzi wedlug siebie moze ja mam 13 lat czym ty sie podniecasz ze moze jestes starszy ehh.. jak ci sie cos nie podoba to spadaj ztad bo takich tepakow jak ty to ze swieca szukac naprawde moze jeszcze jestes na informatyce to wtedy naprawde masz sie juz czym podniecac naprawde wydaje ci sie ze jestes inteligetny masz racje wydaje ci sie wez koles chyba pierwszyraz widzisz forum i nawet nie wiesz do czego ono jest a uswiadomie ci ze jest ono do wypowiadania swoich opini i kto tu jest tepy odpwoiedz prosta TY...
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Dziadu czy jak tam cie zwą. Wolałbymm PC :proc 800mhz, 128ram, geforcea 2 mx, niz najlaepszego maca. a POza tym w jakim ty swiecie zyjesz, naskoczyc, to pospolite slowo u mlodocianych, a ankieta jest bardzo dobra, mozna sie wypowiedziec o PC bo o tamtych zlomach szkoda gadac, a i porównaj sobie ceny maca i pc. Za takliego MACa jak ty dales linka 8300, a za takiego pc z 2500. Mam na macach informatyke, to taki szajs jest, nie ma polskich znaków nawet jak zmienie na jaezyk maszynisty, cały czas sie wieszaja, masakra.
 

unreal

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
BYDGOSZCZ
ludzie!! co za sonda? przecież każdy zagłosuje na PC, bo go ma w domu. A dlaczego ? bo jest bardziej popularny, więcej na niego programów i gier a przede wszystkim jest TAŃSZY. MAC to komp profesjonalny, wykorzystywany np. w studiu DTP do publikacji i obróbki grafiki , i nie zalicza takich zwisów jak winda ( mówię o Mac os)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
PC KING mac mu moze naskoczyc
Jakieś argumenty :przewraca: ? Zależy do czego lepszy ... Słyszałem, że MACI są dość dobre dla pojedynczych operacji np. do obróbki grafiki w Photoshopie. Poza tym maja dość ciekawy wygląd i są mniejsze od "pecetów", a wszystkie częsci pochodzą od jednego producenta, wiec są w 100 % kompatybilne ... Jedynie co mnie odpycha od Apple to cena, cena, cena i cena, a także stosunkowo małe możliwości rozbudowy.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Zagłosowałem na PC gdyz tylko z tym mialem styczność. W szkole od stycznia mamy miec własnie MACe, wiec sie okaze wtedy co dla mnie rzeczywiście lepsze ;)
 
Do góry