Który komplet wybrać?

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Za miesiąc wybieram się na wesele kuzynki. Mam czarna sukienkę z koronki i problem z biżuterią. Zdecydowałam się na złoto. Waham się pomiędzy dwoma kompletami. Zależy mi aby wyglądać bosko na tym przyjęciu, bo będzie tam moja sympatia:)
Oto one:
http://www.rafidu.pl/komplety-zloty-komplet-k1440-o_l_102_742.html
http://www.rafidu.pl/komplety-zloty-komplet-k1772-o_l_102_1067.html
Kusi mnie także cena, są stosunkowo niedrogie w porównaniu z cenami w innych sklepach. Który komplet ładniejszy według Was?
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
A mi się bardzo podobają i są przede wszystkim w moim guście:)A złoto teraz w modzie:) Chyba rzeczywiście zdecyduje się na pierwszy komplet, tym bardziej, że mojemu chłopakowi się bardzo spodobał i mi go sprezentuje:):):):) I wcale nie uważam, że są one dla osób starszych.
 

marta_ania

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Według nas --> to jest obleśne i w czymś takim nie przyciągniesz do siebie kolesia !! Pójdz w klasykę !!! Jakieś drobne dodatki będą wyglądać lepiej !!!!!! Za 3 razy mniejszą kasę kupisz coś w h&m a będzie stylowe i modne :)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Nie podoba mi się ani jeden ani drugi... nie cierpię żółtego złota i nie ważne czy jest modne czy nie - nie podoba mi się. Jedyna biżuteria ze złotego złota, którą akceptuję to obrączka ;)
Ale o gustach się nie dyskutuje ;) ale jak już bym musiała wybrać to chyba te pierwsze.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
a koniecznie musisz wybrać któryś? faktycznie, jak ktoś wcześniej wspominał, to raczej biżuteria dla osób dojrzałych..ja bym raczej wybrała coś delikatniejszego..może jakaś gładka biżuteria, beż żadnych dodatków? do czarnej sukienki to może całkiem dobrze wyglądać
 

Shannon

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
294
Punkty reakcji
0
Jak już bym miała wybierać to pierwszy, ale szczerze mówiąc to oba nie są najładniejsze
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
szczerze, to żaden mi się nie podoba, ale jak bym już musiała wybierać to 2.
 
Do góry