Którego wybieracie :D

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
Chodzi mi o to jakiego byście wolały nie jest to w zadnym wypadku jakiś mój przypadek poprostu pytam z ciekawości romantycznego chłopaka który trsktuje was jak księżniczke czy szalonego chłopaka z którymniegdy nie będziecie się nudzić :D:p bo ja sama nie wiem z jednej strony romantyk to prawie jak książe z bajki a chłopak szalony to zero nudy ciągłe przygody i wogóle :D:D no ja sama nie wiem jakby tak połączyć romantyka i szalonego ze sobą to byłby ideał ale ideałów nie ma :( chyba jednak wybrałabym szalonego bo lubie przygody :D
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
A dlaczego romantyk miałby nie być szalony?
Mój facet właśnie taki jest. Prawidziwy książe traktujący mnie jak kwiat paproci :p "krejzi" jest jak najbardziej więc gicior :D mieszanka czułego i troskliwego, z szalonym i żądnym przygód
 

Moniczka ^^

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2007
Posty
384
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
podkarpacie ;)
Ja chyba też wybrałabym szalonego :D Właściwie to już wybrałam, bo mój taki właśnie jest :p Zero nudy, ale niestety troche za mało romantyczny i czasami mi to przeszkadza :]
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Zgadzam się z Iloną, że facet może być romantyczny do szaleństwa np. ;p
Jak ci wyśpiewa balladę pod oknem to zobaczysz xD ;p
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Chodzi mi o to jakiego byście wolały nie jest to w zadnym wypadku jakiś mój przypadek poprostu pytam z ciekawości romantycznego chłopaka który trsktuje was jak księżniczke czy szalonego chłopaka z którymniegdy nie będziecie się nudzić :D :p bo ja sama nie wiem z jednej strony romantyk to prawie jak książe z bajki a chłopak szalony to zero nudy ciągłe przygody i wogóle :D :D no ja sama nie wiem jakby tak połączyć romantyka i szalonego ze sobą to byłby ideał ale ideałów nie ma :( chyba jednak wybrałabym szalonego bo lubie przygody :D

Romantyk. Metafizyka zawsze pociagała mnie w ludziach.
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Od czasu do czasu robie rzeczy nie do pomyslenia.
Od czasu do czasu moglbym zaspiewac serenade pod oknem starszej Pani - wczoraj na jakims osiedlu trzy siedzialy na balkoniku, tuz po wyciagnieciu telefonu i skierowaniu aparatu na nie, dwie sie sploszyly i zostala jedna - ta najtwardsza. Pozowala, ale po 2min. musialem jej podziekowac ze wzgledu na kiepski stan baterii w tel. Pod koniec "sesji" pozegnalem ja spiewem, nagralem.
Wstydze sie wrzucac na youtube'a.

Tak. Razem z YoManem jestesmy idealami. Szukajcie nas ze swieczka drogie dziewczeta.
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
"krejzol"odwali jakąś akcje i już jest w centrum zainteresowania, dziewczęta piszczą, robią sobie z nim zdjęcia, rzucają bielizne.... :D
Ojj tak :D
Fajni tacy krejzole:p
Ale taki krejzol musi być czasami romantyczny ;)
Zwłaszcza gdybym była z nim sam na sam :przewraca:

Tak. Razem z YoManem jestesmy idealami. Szukajcie nas ze swieczka drogie dziewczeta.
Oj chyba zaczniemy... :lol:
Dziewczyny, mamy na naszym forum dwóch ideałów a Wy szukacie jakiś innych :p
:D

Krejzole
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
2 to za malo dla calego forum :D. Pamietajcie, caly czas wolny jestem ;P

Jestem "krejzi" wtedy kiedy chce, jak jest odpowiedni moment, sytuacja (albo jak mi cos do glowy strzeli), a jak sytuacja wymaga to potrafie, a nawet lubic byc romantyczny ;)
 

Justyn@

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja chyba bym wybrała szalonego...
chociaż romatyk, zreszta z szalonego starałabym sie zrobic troche romantyka
bo taki istny romantyk to mogły by być takie ciepłe kluchy :D
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Dokładnie. "krejzol"odwali jakąś akcje i już jest w centrum zainteresowania, dziewczęta piszczą, robią sobie z nim zdjęcia, rzucają bielizne....
często naganne. Jedyne co mogę powiedzieć to "akcje wyróżniające się"
To jak z politykami. Nie jest istotne czy mówi się o nich źle czy dobrze. Ważne żeby się mówiło.
Zapomina się o tak istotnej rzeczy...

Zastanawia mnie tylko takie pytanie.
Czy jeśli ktoś wpada na pomysł wyróżniający się - to już jest "szalony" wg was ?
Bo mi sie wydaje że tak postrzegacie własnie to określenie.

Co sprawia że ktoś jest szalony ?. Ja wam odpowiem szalony to ten, który ma IDI0TYCZNE pomysly, które mogą się skończyć nie ciekawie a osoba którą wy określacie jako szalona to raczej osoba tzw "dusza towarzystwa" czy osoba lubiąca być w centrum zainteresowania

btw.
A dlaczego romantyk miałby nie być szalony?
To nie jest żadna sugestia ale jeśli jest szalony i romantyczny to może mieć taką wizję wyskocze sobie z 40 piętra i jak super men będę latał. To bardzo nie bezpieczne połączenie.

Wg mnie mylisz pojecia. Ja go nie znam Ciebie też mogę się mylić ale podejrzewam że jest tak iż jeśli jestescie we 2 jest czuły miły romantyczny a jeśli znajdujecie się w duzej grupie czy tam grupie np 5 osób lubi być duszą towarzystwa.
Są tacy którzy czują sie dobrze we dwoje, inni w większej grupie a jeszcze inni w każdej sytuacji. Może on zalicza się poprostu do tej 3ciej grupy...

btw: ja zaliczam siędo 1szej grupy tj romantyk...
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
moj chlopak nie jest ani szalony, ani romantyczny.... jest po prostu kochany i nie zamienilabym go na zadnego innego....
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
2 to za malo dla calego forum :D. Pamietajcie, caly czas wolny jestem ;P

2 mało? :D Podzielimy się :p

"Jestem "krejzi" wtedy kiedy chce, jak jest odpowiedni moment, sytuacja (albo jak mi cos do glowy strzeli), a jak sytuacja wymaga to potrafie, a nawet lubic byc romantyczny ;) "

No czysty ideał :p
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
kemotek był uprzejmy napisać:

Szukajcie nas ze swieczka drogie dziewczeta.
pozwolę sobie zauważyć, że jeśli ww dziewczęta mają świeczkę to nie muszą
już nikogo szukać! :sexy:
btw. czasem się jest tylko romantykiem, czasem szalonym w swym romantyźmie
a czasem tylko szalonym ze szczęścia.... :niepewny:
zależy wszystko kiedy i z kim... :phi:
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
często naganne. Jedyne co mogę powiedzieć to "akcje wyróżniające się"
To jak z politykami. Nie jest istotne czy mówi się o nich źle czy dobrze. Ważne żeby się mówiło.
Zapomina się o tak istotnej rzeczy...

Zastanawia mnie tylko takie pytanie.
Czy jeśli ktoś wpada na pomysł wyróżniający się - to już jest "szalony" wg was ?
Bo mi sie wydaje że tak postrzegacie własnie to określenie.

Co sprawia że ktoś jest szalony ?. Ja wam odpowiem szalony to ten, który ma IDI0TYCZNE pomysly, które mogą się skończyć nie ciekawie a osoba którą wy określacie jako szalona to raczej osoba tzw "dusza towarzystwa" czy osoba lubiąca być w centrum zainteresowania

btw.
To nie jest żadna sugestia ale jeśli jest szalony i romantyczny to może mieć taką wizję wyskocze sobie z 40 piętra i jak super men będę latał. To bardzo nie bezpieczne połączenie.

Wg mnie mylisz pojecia. Ja go nie znam Ciebie też mogę się mylić ale podejrzewam że jest tak iż jeśli jestescie we 2 jest czuły miły romantyczny a jeśli znajdujecie się w duzej grupie czy tam grupie np 5 osób lubi być duszą towarzystwa.
Są tacy którzy czują sie dobrze we dwoje, inni w większej grupie a jeszcze inni w każdej sytuacji. Może on zalicza się poprostu do tej 3ciej grupy...

btw: ja zaliczam siędo 1szej grupy tj romantyk...


BTW:niebezpieczne sie razem pisze :p
Określając mojego chłopaka mianem romantyka z odrobiną szaleństwa nie miałam na myśli skoku z 40 pietra :mruga:
Miałam na myśli to,czym mnie baaardzo lubi zaskakiwać: wypad o 2 w nocy nad jeziorko, następnie wspólna kąpiel bez ciuszków, grill w parku koło szkoły na zakończenie roku, hmmm innych rzeczy przytaczać nie będe bo nie wypada :p to troszke odbiega o Twojego pojmowania słowa "szalony" <_< i co wogóle masz na myśli mówiąć ze pojęcia myle? to wogole do mnie było? pisz, do kogo sie bezpośrednio zwracasz bo takto nie wiadomo o co loto.
nie jest tak,że jak jestesmy we 2 jest romantyczny a wśród reszty znajomych szalony. Przy mnie jest zawsze 2 w 1
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
BTW:niebezpieczne sie razem pisze
przyznaję Ci rację ale mam wrażenie, że zaczynasz się mnie czepiać to sory. Nie będę się wypowiadał bo nie pozwole sobie żeby ktoś mi w następnym poscie napisał "a twój ojciec to jest po... a matka taka i taka"
Dla mnie jest to tak jak byś powiedziała np że nie umiesz liczyć zadań z matematyki bo nie znasz j. polskiego
100% racji przyznaje Ci !!

No właśnie odbiega. Bo to bardzo rozległe słowo.

Dla mnie szaleniec to osoba np taka:
http://www.smog.pl/wideo/3093/szaleniec_w_klatce_z_lwami/

To co napisałaś wyżej te wszystkie pomysły można podpisać pod bliższe słowo Oryginalny
Jak chcesz możesz mi odpowiedzieć jeszcze na to pytanie Ilono. ( zgodnie z Twoimi wytycznymi kieruje pytanie do konkretnej osoby)

Dlaczego uważasz, że jest romantyczny ?

btw: ja już Ci tu nie odp
milego wieczora
 
Do góry