ktore wy byscie wybrali?

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Witam
Juz prawie skonczylem kurs prawa jazdy i chcialbym sobie kupic autko. Podam wam teraz kilka moich typow i prosze komentujcie moje wybory i doradzajcie. Ja juz osobiscie mam swoj typ (golfik) ale chce wiedziec co wy o tym sadzicie. Aha dodam jeszcze ze chodze do szkoly samochodowej ostatni rok i wiem co z tymi samochodami mozna zrobic bo czesto takie widuje pod szkola (mowie tutaj o tuningu wizualnym i mechanicznym). Tak wiec prosze was doradzcie:
1. VW Golf 2
2.Toyota Corolla serii E9
3.Renault 19

Wiem wszystkie stare i kanciate ale po lekkim tuningu to jest naprawde cudo wszystkie 3
Dolaczam zdjecie Golfa na ktorym bede sie wzorowal
 

Attachments

  • 1__320x200_.jpg
    1__320x200_.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 48

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
renault 19 williams najlepiej, choć ciągle będzie pukać w środku bo to jednak renault.


ad golf 2 z obrazka
Takich ulepkuch w tym stylu jest jak gównie po psach na ulicach, nie odróżnia się niczym każdy taki sam.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
jak chcesz tjuningować to bierz golfa II bo na allegro znajdziesz łatwo zderzaki,lotki,atrapy itd.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
do tuningu to owszem golf, ale ja bym wziął renault. Ale to może dlatego, że jestem przewrażliwiony jeśli chodzi o golfy II i III zwłaszcza te tuningowane :/
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
no ja też nie mogę patrzeć na 'tjuningowane' golfy.w ogóle nie przepadam za tjuningiem<wizualnym,mechaniczny popieram :D >,ale jeśli już to tuning ma czynić auto rozpoznawalnym,niepowtarzalnym,a w przypadku golfa będzie to trudne
 
Do góry