Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
BlackBerrie napisał:
o_O hahaha nie zauważyłam że nie dopisałam.. do polskiego :p
Many do polskiego nie kupować tak samo jak i do innych języków, cudowne kuratorium musi zatwierdzić nowy podręcznik i jakiś z tej listy szkoła sobie wybierze.
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
BlackBerrie napisał:
o_O hahaha nie zauważyłam że nie dopisałam.. do polskiego :p
Many do polskiego nie kupować tak samo jak i do innych języków, cudowne kuratorium musi zatwierdzić nowy podręcznik i jakiś z tej listy szkoła sobie wybierze.
Taak, kochane kuratorium xdd. Dzięki :)

Kupiłam sobie matematykę i powoli się oswajam z myślą, że ledwo zdam xD
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
A czy ktoś wie co z listą podręczników w Nowodworku? W sensie kiedy będzie opublikowana :huh:
 

xxxxxxxxxxxxxxxx

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dostałem się do IV LO na humana do klasy H, którą miałem ustawioną jako 1 wybór, ale miałem ogromną nadwyżkę punktową i zastanawiam się czy nie spróbować we wrześniu się przepisać do lepszej szkoły. Chciałbym aby ktoś porównał mi poziom humana w IV LO i VIII LO bo VIII to jednak szkoła typowo ścisła, a mam do niej znacznie gorszy, 15 minut dłuższy dojazd. zastanawiam się również nad nowodworkiem. Czy zna ktoś progi punktowe do klasy F (his-wos-pol) i K?
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
xxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
Dostałem się do IV LO na humana do klasy H, którą miałem ustawioną jako 1 wybór, ale miałem ogromną nadwyżkę punktową i zastanawiam się czy nie spróbować we wrześniu się przepisać do lepszej szkoły. Chciałbym aby ktoś porównał mi poziom humana w IV LO i VIII LO bo VIII to jednak szkoła typowo ścisła, a mam do niej znacznie gorszy, 15 minut dłuższy dojazd. zastanawiam się również nad nowodworkiem. Czy zna ktoś progi punktowe do klasy F (his-wos-pol) i K?
Do klasy F próg wynosił 159 punktów, a do klasy K 157,4 :wink:
A ile masz punktów?
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
xxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
Dostałem się do IV LO na humana do klasy H, którą miałem ustawioną jako 1 wybór, ale miałem ogromną nadwyżkę punktową i zastanawiam się czy nie spróbować we wrześniu się przepisać do lepszej szkoły. Chciałbym aby ktoś porównał mi poziom humana w IV LO i VIII LO bo VIII to jednak szkoła typowo ścisła, a mam do niej znacznie gorszy, 15 minut dłuższy dojazd. zastanawiam się również nad nowodworkiem. Czy zna ktoś progi punktowe do klasy F (his-wos-pol) i K?
Moze spróbujesz jeszcze teraz w drugiej rekrutacji? W nowodworku na humany (w tym klasyk) jest jeszcze pełno wolnych miejsc, a z wymieniowych przez ciebie szkół najlepszy human w nowodworku
 

xxxxxxxxxxxxxxxx

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Już potwierdziłem naukę w 4lo.A punktów miałem 153 więc z tego co widzę na nowodworek trochę za mało. A human w 8 LO trzyma poziom? Jak myślicie warto się tam fatygować?
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
xxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
Już potwierdziłem naukę w 4lo.A punktów miałem 153 więc z tego co widzę na nowodworek trochę za mało. A human w 8 LO trzyma poziom? Jak myślicie warto się tam fatygować?
Jak sam zauważyłeś VIII to raczej szkoła ścisła... Ale ogółem szkoła zła nie jest, więc i human zły nie powinien być ;)
A nie myślałeś np. o VI? Jest "lepsza" od IV teoretycznie.
 

Licorice06

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Taylor13 napisał:
Już potwierdziłem naukę w 4lo.A punktów miałem 153 więc z tego co widzę na nowodworek trochę za mało. A human w 8 LO trzyma poziom? Jak myślicie warto się tam fatygować?
Jak sam zauważyłeś VIII to raczej szkoła ścisła... Ale ogółem szkoła zła nie jest, więc i human zły nie powinien być ;)
A nie myślałeś np. o VI? Jest "lepsza" od IV teoretycznie.
Z tego co wiem VIII nie prowadzi drugiej rekrutacji, tzn można było składać podania ale jest już mała szansa na przyjęcie. Zwłaszcza na humanie gdzie zwolniły się tylko 2 miejsca :) Klasy miały mieć 32 osoby, a w większości jest już 36 osób. :/
 

BlackBerrie

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
2
Enelya napisał:
o_O hahaha nie zauważyłam że nie dopisałam.. do polskiego :p
Many do polskiego nie kupować tak samo jak i do innych języków, cudowne kuratorium musi zatwierdzić nowy podręcznik i jakiś z tej listy szkoła sobie wybierze.
Taak, kochane kuratorium xdd. Dzięki :)

Kupiłam sobie matematykę i powoli się oswajam z myślą, że ledwo zdam xD



OMG. Aż tak? Hahaha, ale by było jakbyśmy trafiły do tej samej klasy i siedząc w ławce na matmie obie z taką samą miną i myślami <ledwo zdam> xD
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
BlackBerrie napisał:
o_O hahaha nie zauważyłam że nie dopisałam.. do polskiego :p
Many do polskiego nie kupować tak samo jak i do innych języków, cudowne kuratorium musi zatwierdzić nowy podręcznik i jakiś z tej listy szkoła sobie wybierze.
Taak, kochane kuratorium xdd. Dzięki :)
Kupiłam sobie matematykę i powoli się oswajam z myślą, że ledwo zdam xD

OMG. Aż tak? Hahaha, ale by było jakbyśmy trafiły do tej samej klasy i siedząc w ławce na matmie obie z taką samą miną i myślami <ledwo zdam> xD

To jest serio straszne, jakoś próbuję odgonić te myśli ale nie wychodzi xd
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
xxxxxxxxxxxxxxxx napisał:
Już potwierdziłem naukę w 4lo.A punktów miałem 153 więc z tego co widzę na nowodworek trochę za mało. A human w 8 LO trzyma poziom? Jak myślicie warto się tam fatygować?
Tylko ze w drugiej rekrutacji punkty nie liczą sie aż tak bardzo. Poza tym sam zobacz na omikronie ile jest wolnych miejsc w ósemce (podpowiem ze nie ma), a ile w nowodworku (jak już pisała, sporo). Dlatego dużo łatwiej bedzie ci sie dostać do jedynki niż ósemki. A to ze zaniosłeś już świadectwo w niczym nie przszkadza.
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
Suzanah napisał:
Już potwierdziłem naukę w 4lo.A punktów miałem 153 więc z tego co widzę na nowodworek trochę za mało. A human w 8 LO trzyma poziom? Jak myślicie warto się tam fatygować?
Tylko ze w drugiej rekrutacji punkty nie liczą sie aż tak bardzo. Poza tym sam zobacz na omikronie ile jest wolnych miejsc w ósemce (podpowiem ze nie ma), a ile w nowodworku (jak już pisała, sporo). Dlatego dużo łatwiej bedzie ci sie dostać do jedynki niż ósemki. A to ze zaniosłeś już świadectwo w niczym nie przszkadza.
Z tym nowodworkiem to niekoniecznie, bo to, że na omikronie są napisane wolne miejsca, nie znaczy, że one naprawdę są wolne - słyszałam, że oni zbierają wszelkie podania na drugą rekrutację i zaczynają na nie patrzeć dopiero w sierpniu :lagodny:
 

BunnySunset

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
77
Punkty reakcji
0
Moja znajoma startuje w drugiej rekrutacji do Nowodworka i spodziewa się wyników w okolicach 29 lipca.
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
BunnySunset napisał:
Moja znajoma startuje w drugiej rekrutacji do Nowodworka i spodziewa się wyników w okolicach 29 lipca.
Czyli to prawda, że oni nie patrzą na to od razu? Bo tak jak inne szkoły już wszystko załatwiły, tak oni jak na razie zbierają podania?
 

BunnySunset

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
77
Punkty reakcji
0
Taylor13 napisał:
Moja znajoma startuje w drugiej rekrutacji do Nowodworka i spodziewa się wyników w okolicach 29 lipca.
Czyli to prawda, że oni nie patrzą na to od razu? Bo tak jak inne szkoły już wszystko załatwiły, tak oni jak na razie zbierają podania?
Inne szkoły raczej załatwiają na bieżąco. Np. V, choć nie wiem czy oni ogłaszali się z drugą rekrutacją, bo na omikrona zerknęłam dopiero po 15 lipca. Jednak Nowodworkowi się nie dziwię, ponieważ jest to szkoła trzymająca pewien poziom, więc jej uczniowie także powinni.
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
BunnySunset napisał:
Moja znajoma startuje w drugiej rekrutacji do Nowodworka i spodziewa się wyników w okolicach 29 lipca.
Czyli to prawda, że oni nie patrzą na to od razu? Bo tak jak inne szkoły już wszystko załatwiły, tak oni jak na razie zbierają podania?
Inne szkoły raczej załatwiają na bieżąco. Np. V, choć nie wiem czy oni ogłaszali się z drugą rekrutacją, bo na omikrona zerknęłam dopiero po 15 lipca. Jednak Nowodworkowi się nie dziwię, ponieważ jest to szkoła trzymająca pewien poziom, więc jej uczniowie także powinni.



Czyli to prawda, bo ja od pewnego czasu obserwuje fakt, że liczba wolnych miejsc raczej się nie zmienia (z wyjątkami) i już się zastanawiałam czy aż tak mało chętnych jest czy co...
V wystawiała wolne miejsca, aczkolwiek szybko znikły, tak samo w II ;)
I co do trzymania poziomu, to można było usłyszeć z wypowiedzi dyrektora na pierwszym spotkaniu! Jezu, ile ja się rzeczy nasłuchałam... ego +100 :tongue:
 
Do góry