licealistka2015

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
25
Punkty reakcji
1
Jest ktoś z klasy B w V LO? :) Po maratonie w centrum Krakowa, przebyciu drugiej rekrutacji i zakłóceniach w systemie, jestem od dzisiaj w tej klasie :D
 

Kociaara

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
45
Punkty reakcji
0
Taylor13 napisał:
Ja dostałam się do swojej szkoły pierwszego wyboru i jestem mega szczęśliwa! Ktoś, coś do Nowodworka? Ja klasa E - his,wos,ang :)
co było ciekawego na spotkaniu z rodzicami? (tak ogólnie bo ja inna klasa) bo niestety ale moja mama nie mogła przyjść : //
Zacznijmy od spotkania z dyrektorem w auli - "Wasze dzieci są przyszłością intelektualną naszego świata" i tak w kółko w tych lub innych słowach xD
A na spotkaniu to płacenie składki, informacje na temat spotkań integracyjnych, wycieczka na jacht, ogółem przedstawienie wychowawcy, wybranie do rady rodziców - tak ogólnie wszystko :wink:



wycieczka na jacht ? :O czyli co ? xd

a tak poza tym to dziękuję za informację :)



W grudniu szkoła organizuje wycieczkę na jachcie po morzu śródziemnym i kto chętny może pojechać - coś jak wycieczka integracyjna :tongue:



Ooo fajne... ;] bardzo drogie? ;]]



Coś około 2000 zł za 10 dni - no ale nic dziwnego - muszą cię zawieźć do portu we Francji lub Włoch, odwieźć później, wyżywienie jest w to wliczone i ogółem... jacht! xD



Eeee to wcale nie aż tak drogie
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
licealistka2015 napisał:
Jest ktoś z klasy B w V LO? :) Po maratonie w centrum Krakowa, przebyciu drugiej rekrutacji i zakłóceniach w systemie, jestem od dzisiaj w tej klasie :D
A juz liczylam ze jestes gdzies na mojej liscie :-|
Ale oczywiscie gratuluje
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
BlackM napisał:
Wie ktoś może czy są już wyniki drugiej rekrutacji do II LO?
Chyba podczas drugiej rekrutacji nie ma progów, biorą osoby chętne z w miarę przyzwoitą ilością punktów :)
 

RoyalBaby

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiadomo jakie progi były w VIII i czy mógłby ktoś podać listę wolnych miejsc w LO z omikrona
 

justPatrycja

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Myślicie, że byłby problem, gdybym się chciała przepisać z klasy OG do klasy M? Miałam wystarczająco punktów, no ale nie wiem. Chciałabym do klasy f,g lub h, czyli tam gdzie jako pozostałe dwa rozszerzenia można wybrać przedmioty humanistyczne :)
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
justPatrycja napisał:
Myślicie, że byłby problem, gdybym się chciała przepisać z klasy OG do klasy M? Miałam wystarczająco punktów, no ale nie wiem. Chciałabym do klasy f,g lub h, czyli tam gdzie jako pozostałe dwa rozszerzenia można wybrać przedmioty humanistyczne :)
Z tego co wiem to do dzisiaj było to jeszcze możliwe :/
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
justPatrycja napisał:
Myślicie, że byłby problem, gdybym się chciała przepisać z klasy OG do klasy M? Miałam wystarczająco punktów, no ale nie wiem. Chciałabym do klasy f,g lub h, czyli tam gdzie jako pozostałe dwa rozszerzenia można wybrać przedmioty humanistyczne :)
Myślę, ze nie powinno z tym być problemu, to w sumie trochę jak druga rekrutacja ;)
 

Niziouek

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Oliessa napisał:
a w viii nie ma jeszcze dokładnego podziału i chyba muszę czekać do poniedziałku, żeby obczaić z kim będę w klasie xD
Listy już są :D
RoyalBaby napisał:
Wiadomo jakie progi były w VIII i czy mógłby ktoś podać listę wolnych miejsc w LO z omikrona
biol-chem-maty 164,6
mat-geo-wos 161
mat-fiz 160
pol-hist-wos 154 chyba
z tego, co widzę to nie ma żadnych miejsc już ;-;
 

justPatrycja

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Suzanah napisał:
Myślicie, że byłby problem, gdybym się chciała przepisać z klasy OG do klasy M? Miałam wystarczająco punktów, no ale nie wiem. Chciałabym do klasy f,g lub h, czyli tam gdzie jako pozostałe dwa rozszerzenia można wybrać przedmioty humanistyczne :)
Myślę, ze nie powinno z tym być problemu, to w sumie trochę jak druga rekrutacja ;)
Mam nadzieję, że się uda :) Dzięki za odpowiedź :)
 

Ola Ku

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Niziouek napisał:
a w viii nie ma jeszcze dokładnego podziału i chyba muszę czekać do poniedziałku, żeby obczaić z kim będę w klasie xD
Listy już są :D

RoyalBaby napisał:
Wiadomo jakie progi były w VIII i czy mógłby ktoś podać listę wolnych miejsc w LO z omikrona
biol-chem-maty 164,6
mat-geo-wos 161
mat-fiz 160
pol-hist-wos 154 chyba
z tego, co widzę to nie ma żadnych miejsc już ;-;
listy są już nawet do klas fgj? to matka mnie okłamała, bo powiedziała, że dopiero w poniedziałek
 

Niziouek

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Oliessa napisał:
a w viii nie ma jeszcze dokładnego podziału i chyba muszę czekać do poniedziałku, żeby obczaić z kim będę w klasie xD
Listy już są :D

RoyalBaby napisał:
Wiadomo jakie progi były w VIII i czy mógłby ktoś podać listę wolnych miejsc w LO z omikrona
biol-chem-maty 164,6
mat-geo-wos 161
mat-fiz 160
pol-hist-wos 154 chyba
z tego, co widzę to nie ma żadnych miejsc już ;-;
listy są już nawet do klas fgj? to matka mnie okłamała, bo powiedziała, że dopiero w poniedziałek



Tak, są :) To znaczy, one miały być w poniedziałek. XD
 

Ola Ku

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Niziouek napisał:
a w viii nie ma jeszcze dokładnego podziału i chyba muszę czekać do poniedziałku, żeby obczaić z kim będę w klasie xD
Listy już są :D

RoyalBaby napisał:
Wiadomo jakie progi były w VIII i czy mógłby ktoś podać listę wolnych miejsc w LO z omikrona
biol-chem-maty 164,6
mat-geo-wos 161
mat-fiz 160
pol-hist-wos 154 chyba
z tego, co widzę to nie ma żadnych miejsc już ;-;
listy są już nawet do klas fgj? to matka mnie okłamała, bo powiedziała, że dopiero w poniedziałek



Tak, są :) To znaczy, one miały być w poniedziałek. XD



serio? to ja jutro biegnę zobaczyć :D
 

Niziouek

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Oliessa napisał:
a w viii nie ma jeszcze dokładnego podziału i chyba muszę czekać do poniedziałku, żeby obczaić z kim będę w klasie xD
Listy już są :D

RoyalBaby napisał:
Wiadomo jakie progi były w VIII i czy mógłby ktoś podać listę wolnych miejsc w LO z omikrona
biol-chem-maty 164,6
mat-geo-wos 161
mat-fiz 160
pol-hist-wos 154 chyba
z tego, co widzę to nie ma żadnych miejsc już ;-;
listy są już nawet do klas fgj? to matka mnie okłamała, bo powiedziała, że dopiero w poniedziałek



Tak, są :) To znaczy, one miały być w poniedziałek. XD



serio? to ja jutro biegnę zobaczyć :D



Biegnij, biegnij :D Jesli chodzi o klasy fgj to mam tylko listę g od kumpeli :p I biolchemów jeszcze mam. Także jakby co to mogę podesłać.
 

Ola Ku

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
a poproszę. może będę ja albo znajome z klasy :)



i może ktoś wie, czy jutro dałoby się zobaczyć tę listę, czy szkoła będzie zamknięta
 
Do góry