Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Ja 1E ;)

A jak jest u was w klasach z chłopakami? XD U mnie aż 14 :tongue:
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Serio w takich liceach jest przewaga dziewczyn czy to po prostu zbieg okoliczności? :)
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Dziewczyny są po prostu mądrzejsze ;)
Chociaż podobno w M+ jest dokładnie na odwrót. Rok starszy kolega wytłumaczył mi to tak: dziewczyny więcej się uczą, więc jest ich dużo w klasach M, a faceci są po prostu inteligentniejsi, więc jest ich więcej w M+ :tongue:
Ale ja jako dziewczyna oczywiście nie mogę się z tym zgodzic :lol:
 

Mr_Bean_2250

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czy może mi ktoś coś powiedzieć o nauczycielu matematyki z VII LO, który będzie wychiwawcą klasy politechnicznej?
 

Ola Ku

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
a w viii nie ma jeszcze dokładnego podziału i chyba muszę czekać do poniedziałku, żeby obczaić z kim będę w klasie xD
 

Kociaara

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
45
Punkty reakcji
0
Enelya napisał:
Serio w takich liceach jest przewaga dziewczyn czy to po prostu zbieg okoliczności? :)
A akurat u mnie w Nowodworku w klasie A (mat-fiz-inf) jest 23 chłopaków i 9 dziewczyn..xD wiec wydaje mi sie ze chłopakó jest po prostu więcej na takich profilach bardziej ścisłych . ;p
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Kociaara napisał:
Serio w takich liceach jest przewaga dziewczyn czy to po prostu zbieg okoliczności? :)
A akurat u mnie w Nowodworku w klasie A (mat-fiz-inf) jest 23 chłopaków i 9 dziewczyn..xD wiec wydaje mi sie ze chłopakó jest po prostu więcej na takich profilach bardziej ścisłych . ;p
To może zasugerowali się rozszerzeniami, bo na biol-chemie przeważają praktycznie w każdej szkole dziewczyny ;D
 

justPatrycja

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Wiecie może czy w II LO jest wywieszona gdzieś lista osób zakwalifikowanych do poszczególnych klas? Jutro pojechałabym, żeby zobaczyć kogo mam w klasie :)
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
justPatrycja napisał:
Wiecie może czy w II LO jest wywieszona gdzieś lista osób zakwalifikowanych do poszczególnych klas? Jutro pojechałabym, żeby zobaczyć kogo mam w klasie :)
Jeżeli będzie dalej wywieszona to chyba zaraz przy wejściu
 

Kociaara

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
45
Punkty reakcji
0
Taylor13 napisał:
Ja dostałam się do swojej szkoły pierwszego wyboru i jestem mega szczęśliwa! Ktoś, coś do Nowodworka? Ja klasa E - his,wos,ang :)
co było ciekawego na spotkaniu z rodzicami? (tak ogólnie bo ja inna klasa) bo niestety ale moja mama nie mogła przyjść : //
 
Do góry