Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Suzanah napisał:
Nie bedzie podane w systemie, bo w większości szkół już nic sie nie zmienia, nasza dwójka jest wyjątkową ;) Mi sie tez nie chce jechać, więc jutro na zebraniu mama mi zrobi zdj listy ;) Ale jakbyś chciała jechać, to wyniki mają być o 15 (chociaż pan z komisji rekrutacyjnej powiedział mi zeby przyjechać na 16;)
Moja babka była jakaś niekompetentna, bo jak ją o cokolwiek zapytałam to nie wiedziała nic (pewnie nawet nie jest nauczycielem w tej szkole xd), ale dobrze wiedzieć. Poproszę mamę żeby mi wszystko powiedziała co i jak. I takie jeszcze pytanie, czy trzeba wziąć jakąś kasę na pierwsze zebranie?
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Enelya napisał:
Nie bedzie podane w systemie, bo w większości szkół już nic sie nie zmienia, nasza dwójka jest wyjątkową ;) Mi sie tez nie chce jechać, więc jutro na zebraniu mama mi zrobi zdj listy ;) Ale jakbyś chciała jechać, to wyniki mają być o 15 (chociaż pan z komisji rekrutacyjnej powiedział mi zeby przyjechać na 16;)
Moja babka była jakaś niekompetentna, bo jak ją o cokolwiek zapytałam to nie wiedziała nic (pewnie nawet nie jest nauczycielem w tej szkole xd), ale dobrze wiedzieć. Poproszę mamę żeby mi wszystko powiedziała co i jak. I takie jeszcze pytanie, czy trzeba wziąć jakąś kasę na pierwsze zebranie?
Podobno ma już być zbierane na wrześniowy wyjazd integracyjny, moze bedzie trzeba zapłacić ubezpieczenie itp.
Sobieszczaki, piszcie potem w której jesteście klasie ;)
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Suzanah napisał:
Nie bedzie podane w systemie, bo w większości szkół już nic sie nie zmienia, nasza dwójka jest wyjątkową ;) Mi sie tez nie chce jechać, więc jutro na zebraniu mama mi zrobi zdj listy ;) Ale jakbyś chciała jechać, to wyniki mają być o 15 (chociaż pan z komisji rekrutacyjnej powiedział mi zeby przyjechać na 16;)
Moja babka była jakaś niekompetentna, bo jak ją o cokolwiek zapytałam to nie wiedziała nic (pewnie nawet nie jest nauczycielem w tej szkole xd), ale dobrze wiedzieć. Poproszę mamę żeby mi wszystko powiedziała co i jak. I takie jeszcze pytanie, czy trzeba wziąć jakąś kasę na pierwsze zebranie?
Podobno ma już być zbierane na wrześniowy wyjazd integracyjny, moze bedzie trzeba zapłacić ubezpieczenie itp.
Sobieszczaki, piszcie potem w której jesteście klasie ;)

No tak, milion złotych na rady rodziców, ubezpieczenia, składki, wycieczki... Ja będę w klasie B, C albo D, niedługo się okaże. I na podsumowanie tego wszystkiego trzeba kupić czekoladę Sobieskiego :D
 

mistrzkukurydzy

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
0
a ja z koleżankami się wybieram jutro na zebranie ^^ w sumie nie wiem czy tak można, ale czemu nie :D
+ oczywiście mama też idzie ;3
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
BlackBerrie napisał:
Jak sprawdzić na omikronie ilość wolnych miejsc w danym liceum? :niepewny:
Jest po lewej stronie specjalną zakładka wolne miejsca jeśli sie nie mylę... :pokrecony:
Ale to chyba dopiero jutro bedzie mozna sprawdzić

Enelya napisał:
Nie bedzie podane w systemie, bo w większości szkół już nic sie nie zmienia, nasza dwójka jest wyjątkową Mi sie tez nie chce jechać, więc jutro na zebraniu mama mi zrobi zdj listy Ale jakbyś chciała jechać, to wyniki mają być o 15 (chociaż pan z komisji rekrutacyjnej powiedział mi zeby przyjechać na 16;)
Moja babka była jakaś niekompetentna, bo jak ją o cokolwiek zapytałam to nie wiedziała nic (pewnie nawet nie jest nauczycielem w tej szkole xd), ale dobrze wiedzieć. Poproszę mamę żeby mi wszystko powiedziała co i jak. I takie jeszcze pytanie, czy trzeba wziąć jakąś kasę na pierwsze zebranie?
Podobno ma już być zbierane na wrześniowy wyjazd integracyjny, moze bedzie trzeba zapłacić ubezpieczenie itp.
Sobieszczaki, piszcie potem w której jesteście klasie

No tak, milion złotych na rady rodziców, ubezpieczenia, składki, wycieczki... Ja będę w klasie B, C albo D, niedługo się okaże. I na podsumowanie tego wszystkiego trzeba kupić czekoladę Sobieskiego :D



Jaką czekoladę?? ;)
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Suzanah napisał:
Jak sprawdzić na omikronie ilość wolnych miejsc w danym liceum? :niepewny:
Jest po lewej stronie specjalną zakładka wolne miejsca jeśli sie nie mylę... :pokrecony:
Ale to chyba dopiero jutro bedzie mozna sprawdzić
Enelya napisał:
Nie bedzie podane w systemie, bo w większości szkół już nic sie nie zmienia, nasza dwójka jest wyjątkową Mi sie tez nie chce jechać, więc jutro na zebraniu mama mi zrobi zdj listy Ale jakbyś chciała jechać, to wyniki mają być o 15 (chociaż pan z komisji rekrutacyjnej powiedział mi zeby przyjechać na 16;)
Moja babka była jakaś niekompetentna, bo jak ją o cokolwiek zapytałam to nie wiedziała nic (pewnie nawet nie jest nauczycielem w tej szkole xd), ale dobrze wiedzieć. Poproszę mamę żeby mi wszystko powiedziała co i jak. I takie jeszcze pytanie, czy trzeba wziąć jakąś kasę na pierwsze zebranie?
Podobno ma już być zbierane na wrześniowy wyjazd integracyjny, moze bedzie trzeba zapłacić ubezpieczenie itp.
Sobieszczaki, piszcie potem w której jesteście klasie No tak, milion złotych na rady rodziców, ubezpieczenia, składki, wycieczki... Ja będę w klasie B, C albo D, niedługo się okaże. I na podsumowanie tego wszystkiego trzeba kupić czekoladę Sobieskiego :D
Jaką czekoladę?? ;)

"Czekolada gorzka gimnazjalistów z Sobieskiego", w Almie jest, oczywiście gimnazjaliści na tamte czasy
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Enelya napisał:
Jak sprawdzić na omikronie ilość wolnych miejsc w danym liceum? :niepewny:
Jest po lewej stronie specjalną zakładka wolne miejsca jeśli sie nie mylę... :pokrecony:
Ale to chyba dopiero jutro bedzie mozna sprawdzić
Enelya napisał:
Nie bedzie podane w systemie, bo w większości szkół już nic sie nie zmienia, nasza dwójka jest wyjątkową Mi sie tez nie chce jechać, więc jutro na zebraniu mama mi zrobi zdj listy Ale jakbyś chciała jechać, to wyniki mają być o 15 (chociaż pan z komisji rekrutacyjnej powiedział mi zeby przyjechać na 16;)
Moja babka była jakaś niekompetentna, bo jak ją o cokolwiek zapytałam to nie wiedziała nic (pewnie nawet nie jest nauczycielem w tej szkole xd), ale dobrze wiedzieć. Poproszę mamę żeby mi wszystko powiedziała co i jak. I takie jeszcze pytanie, czy trzeba wziąć jakąś kasę na pierwsze zebranie?
Podobno ma już być zbierane na wrześniowy wyjazd integracyjny, moze bedzie trzeba zapłacić ubezpieczenie itp.
Sobieszczaki, piszcie potem w której jesteście klasie
No tak, milion złotych na rady rodziców, ubezpieczenia, składki, wycieczki... Ja będę w klasie B, C albo D, niedługo się okaże. I na podsumowanie tego wszystkiego trzeba kupić czekoladę Sobieskiego
Jaką czekoladę??

"Czekolada gorzka gimnazjalistów z Sobieskiego", w Almie jest, oczywiście gimnazjaliści na tamte czasy



Wow, nigdy nie słyszałam o tej czekoladzie. Fajnie, trzeba kupić, masz rację ;)
 

marshaw

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
kiedy ma być na omikronie podana liczba wolnych miejsc w danej klasie/szkole?
 

xcyz

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2015
Posty
28
Punkty reakcji
0
W sumie tez myslalam zeby jechac z mama na spotkanie, ale nie mam pojecia czy wpuszcza nas tam :D
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
xcyz napisał:
W sumie tez myslalam zeby jechac z mama na spotkanie, ale nie mam pojecia czy wpuszcza nas tam :D
Ja ogółem muszę ją zaprowadzić tam i w sumie może od razu bym weszła, ale znając życie nie będą mnie chcieli :tongue:
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Szkoda że ja nie mogę przyjść :lagodny:

marshaw napisał:
kiedy ma być na omikronie podana liczba wolnych miejsc w danej klasie/szkole?
Chyba powinny być już dzisiaj...
 

wodamineralna

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam takie pytanie. Jednak zostałem przyjęty do szkoły 1 wyboru, i zaniosłem oryginał świadectwa. Mogę jeszcze zmienić szkołę? Jak to wygląda? Mam jechać do szkoły, do której jednak chce iść i zanieść tam jakieś dokumenty?
 

xcyz

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2015
Posty
28
Punkty reakcji
0
Nie jestem pewna czy dam rade przyjechac na spotkanie do II wiec jest ktos w stanie zrobic zdjecie listy osob, bo moze akurat na jakiejs bede a bardzo mnie ciekawi. Prosze :)
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
wodamineralna napisał:
Mam takie pytanie. Jednak zostałem przyjęty do szkoły 1 wyboru, i zaniosłem oryginał świadectwa. Mogę jeszcze zmienić szkołę? Jak to wygląda? Mam jechać do szkoły, do której jednak chce iść i zanieść tam jakieś dokumenty?
Masz jechać do szkoły, do której chcesz iść, uzgodnić z dyrekcją czy cie przyjmą, i wtedy dopiero zanieść dokumenty.
xcyz napisał:
Nie jestem pewna czy dam rade przyjechac na spotkanie do II wiec jest ktos w stanie zrobic zdjecie listy osob, bo moze akurat na jakiejs bede a bardzo mnie ciekawi. Prosze :)
Ja będę miała zdjęcie listy mojej klasy (jeszcze nie wiem której, mam nadzieję ze E ;) ). W sumie jak któryś z rodziców bedzie na zebraniu, to moze ci zrobic zdjęcie, ja tez będę miała od mamy ;)
 

mistrzkukurydzy

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
0
11694364_891328947607457_947355054_n.jpg


są już wychowawcy, ale list z klasami dalej brak :(
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
mistrzkukurydzy napisał:
Ej słuchajcie to bardzo ważne! Czy ktoś zna próg w drugiej rekrutacji do OG i M w II?
W drugiej rekrutacji nie ma progów, zazwyczaj biorą pierwszych z dość wysokim wynikiem
 
Do góry