zdesperowana98

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
sociopathka napisał:
Cześć!
Mam 153,4 pkt. Moim pierwszym wyborem było VIII LO mat-fiz-chem. Spodziewałam się 159, ale za konkurs zamiast 8 dali mi 2 punkty... Był tam próg 157. Pani pedagog (właśnie z ósemki) mi mówiła, że tam nigdy nie ma drugiej rekrutacji, więc tam gdzie się dostałam (czyli mat-fiz-ang w VII LO) złożyłam papiery i się zadeklarowałam. A teraz patrzę, patrzę, że na mat-fiz-chem są jeszcze dwa wolne miejsca! Można się jeszcze jakoś odwołać od VII LO i spróbować do VIII, czy już nie ma żadnej opcji, żeby próbować? A jeśli nie teraz to we wrześniu? Niech mi ktoś coś doradzi, bardzo proszę! Bo nie wiem, co zrobić, a bardzo mi zależy na VIII (tylko, ze wcześniej nie wiedziałam, ze miejsca są wolne i zamierzałam we wrześniu się najwyżej przepisać, a brakło mi 3,5 pkt). :|
Gdzie można sprawdzić czy szkoła posiada jeszcze wolne miejsca?
 

Klaudia Pach

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2014
Posty
18
Punkty reakcji
2
Wiek
26
Miasto
Kraków
zdesperowana98 napisał:
Cześć!
Mam 153,4 pkt. Moim pierwszym wyborem było VIII LO mat-fiz-chem. Spodziewałam się 159, ale za konkurs zamiast 8 dali mi 2 punkty... Był tam próg 157. Pani pedagog (właśnie z ósemki) mi mówiła, że tam nigdy nie ma drugiej rekrutacji, więc tam gdzie się dostałam (czyli mat-fiz-ang w VII LO) złożyłam papiery i się zadeklarowałam. A teraz patrzę, patrzę, że na mat-fiz-chem są jeszcze dwa wolne miejsca! Można się jeszcze jakoś odwołać od VII LO i spróbować do VIII, czy już nie ma żadnej opcji, żeby próbować? A jeśli nie teraz to we wrześniu? Niech mi ktoś coś doradzi, bardzo proszę! Bo nie wiem, co zrobić, a bardzo mi zależy na VIII (tylko, ze wcześniej nie wiedziałam, ze miejsca są wolne i zamierzałam we wrześniu się najwyżej przepisać, a brakło mi 3,5 pkt). :|
Gdzie można sprawdzić czy szkoła posiada jeszcze wolne miejsca?
Na omikronie.
 

zdesperowana98

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2014
Posty
31
Punkty reakcji
0
sociopathka napisał:
Cześć!
Mam 153,4 pkt. Moim pierwszym wyborem było VIII LO mat-fiz-chem. Spodziewałam się 159, ale za konkurs zamiast 8 dali mi 2 punkty... Był tam próg 157. Pani pedagog (właśnie z ósemki) mi mówiła, że tam nigdy nie ma drugiej rekrutacji, więc tam gdzie się dostałam (czyli mat-fiz-ang w VII LO) złożyłam papiery i się zadeklarowałam. A teraz patrzę, patrzę, że na mat-fiz-chem są jeszcze dwa wolne miejsca! Można się jeszcze jakoś odwołać od VII LO i spróbować do VIII, czy już nie ma żadnej opcji, żeby próbować? A jeśli nie teraz to we wrześniu? Niech mi ktoś coś doradzi, bardzo proszę! Bo nie wiem, co zrobić, a bardzo mi zależy na VIII (tylko, ze wcześniej nie wiedziałam, ze miejsca są wolne i zamierzałam we wrześniu się najwyżej przepisać, a brakło mi 3,5 pkt). :|
Gdzie można sprawdzić czy szkoła posiada jeszcze wolne miejsca?
Na omikronie.



Dziękuję :)
 

quitter

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
55
Punkty reakcji
3
sociopathka napisał:
Cześć!
Mam 153,4 pkt. Moim pierwszym wyborem było VIII LO mat-fiz-chem. Spodziewałam się 159, ale za konkurs zamiast 8 dali mi 2 punkty... Był tam próg 157. Pani pedagog (właśnie z ósemki) mi mówiła, że tam nigdy nie ma drugiej rekrutacji, więc tam gdzie się dostałam (czyli mat-fiz-ang w VII LO) złożyłam papiery i się zadeklarowałam. A teraz patrzę, patrzę, że na mat-fiz-chem są jeszcze dwa wolne miejsca! Można się jeszcze jakoś odwołać od VII LO i spróbować do VIII, czy już nie ma żadnej opcji, żeby próbować? A jeśli nie teraz to we wrześniu? Niech mi ktoś coś doradzi, bardzo proszę! Bo nie wiem, co zrobić, a bardzo mi zależy na VIII (tylko, ze wcześniej nie wiedziałam, ze miejsca są wolne i zamierzałam we wrześniu się najwyżej przepisać, a brakło mi 3,5 pkt). :|
W VIII ludzie na początku roku się nie przenoszą. Nawet zmiana profilu nie jest łatwą sprawą (choć po pierwszym roku sporo osób zmienia klasę ;). Do mojej klasy dopisała się jedna osoba, więc chyba nie jest to niemożliwe, aczkolwiek ciężko :/
 

forumka98

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
sociopathka napisał:
Cześć!
Mam 153,4 pkt. Moim pierwszym wyborem było VIII LO mat-fiz-chem. Spodziewałam się 159, ale za konkurs zamiast 8 dali mi 2 punkty... Był tam próg 157. Pani pedagog (właśnie z ósemki) mi mówiła, że tam nigdy nie ma drugiej rekrutacji, więc tam gdzie się dostałam (czyli mat-fiz-ang w VII LO) złożyłam papiery i się zadeklarowałam. A teraz patrzę, patrzę, że na mat-fiz-chem są jeszcze dwa wolne miejsca! Można się jeszcze jakoś odwołać od VII LO i spróbować do VIII, czy już nie ma żadnej opcji, żeby próbować? A jeśli nie teraz to we wrześniu? Niech mi ktoś coś doradzi, bardzo proszę! Bo nie wiem, co zrobić, a bardzo mi zależy na VIII (tylko, ze wcześniej nie wiedziałam, ze miejsca są wolne i zamierzałam we wrześniu się najwyżej przepisać, a brakło mi 3,5 pkt). :|
Co roku w każdej szkole jest druga rekrutacja, nawet w v lo. Pani pedagog z VIII skłamała, nie ma to jak dowartościować szkołę kosztem gimnazjalistów. Siódemka to niezłe liceum, chodziła tam znajoma, będzie kiedyś znaną aktorką- mam nadzieję.
 

forumka98

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
[SIZE=24pt]Wolne miejsca [/SIZE]
[SIZE=12pt]Wolne miejsca aktualizowane są co około 30 minut [/SIZE]
[SIZE=12pt]Data ostatniej aklualizacji 2014-07-15 09:39[/SIZE]

[SIZE=8pt]Początek formularza[/SIZE]​

[SIZE=12pt]Lp [/SIZE]

[SIZE=8pt]Dół formularza[/SIZE]​

[SIZE=12pt]Dzielnica [/SIZE]
[SIZE=12pt]Placówka [/SIZE]
[SIZE=12pt]Oddział [/SIZE]
[SIZE=12pt]Liczba wolnych miejsc [/SIZE]
[SIZE=12pt]1 [/SIZE]
[SIZE=12pt]I Stare Miasto [/SIZE]
[SIZE=12pt]I Liceum Ogólnokształcące [/SIZE]
[SIZE=12pt]AB-ogólnodostępny - fizyka, informatyka, matematyka [/SIZE][SIZE=12pt]3 [/SIZE]
[SIZE=12pt]CD-ogólnodostępny - biologia, chemia, matematyka [/SIZE][SIZE=12pt]3 [/SIZE]
[SIZE=12pt]E-ogólnodostępny - historia, język angielski, wiedza o społeczeństwie [/SIZE][SIZE=12pt]1 [/SIZE]
[SIZE=12pt]F pod patronatem UJ-ogólnodostępny - historia, język polski, wiedza o społeczeństwie [/SIZE][SIZE=12pt]3 [/SIZE]
[SIZE=12pt]G-ogólnodostępny - geografia, język angielski, matematyka [/SIZE][SIZE=12pt]3 [/SIZE]
[SIZE=12pt]H-ogólnodostępny - chemia, informatyka, matematyka [/SIZE][SIZE=12pt]7 [/SIZE]
[SIZE=12pt]K pod patronatem UJ-ogólnodostępny - historia, język angielski, język łaciński i kultura antyczna, wiedza o społeczeństwie [/SIZE][SIZE=12pt]10 [/SIZE]

[SIZE=12pt]VI Liceum Ogólnokształcące [/SIZE]
[SIZE=12pt]0H2-dwujęzyczny - historia, język polski, wiedza o społeczeństwie 2 [/SIZE]
[SIZE=12pt]A1-dwujęzyczny - biologia, chemia, matematyka [/SIZE][SIZE=12pt]2 [/SIZE]
[SIZE=12pt]B-ogólnodostępny - biologia, chemia, język obcy [/SIZE][SIZE=12pt]2 [/SIZE]
[SIZE=12pt]D-ogólnodostępny - fizyka, informatyka, matematyka, język obcy [/SIZE][SIZE=12pt]1 [/SIZE]
[SIZE=12pt]E-ogólnodostępny - historia, język polski, język obcy [/SIZE][SIZE=12pt]4 [/SIZE]
[SIZE=12pt]F-ogólnodostępny - geografia, historia, wiedza o społeczeństwie, język obcy1 [/SIZE]
[SIZE=12pt]G-ogólnodostępny - geografia, matematyka, wiedza o społeczeństwie, język obcy [/SIZE][SIZE=12pt]5 [/SIZE]

[SIZE=12pt]VIII Liceum Ogólnokształcące [/SIZE]
[SIZE=12pt]a-ogólnodostępny - biologia, chemia, fizyka 2 [/SIZE]
[SIZE=12pt]d-ogólnodostępny - chemia, fizyka, matematyka [/SIZE][SIZE=12pt]2 [/SIZE]
[SIZE=12pt]fgj-ogólnodostępny - fizyka, informatyka, matematyka [/SIZE][SIZE=12pt]5 [/SIZE]
[SIZE=12pt]h-ogólnodostępny - historia, język polski, wiedza o społeczeństwie [/SIZE][SIZE=12pt]4 [/SIZE]
[SIZE=12pt]i-ogólnodostępny - geografia, matematyka, wiedza o społeczeństwie [/SIZE][SIZE=12pt]5 [/SIZE]
 

forumka98

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
[SIZE=14pt]Rekrutacja licea Kraków 2014 progi[/SIZE]

[SIZE=14pt]I LO [/SIZE]
[SIZE=14pt]AB 164,8 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]CD 169,4 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]E 165,6 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]F 158,0 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]G 163,8 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]H 159,2 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]K 153,0 p[/SIZE]

[SIZE=14pt]II LO[/SIZE]
[SIZE=14pt]M plus 175,0 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]M (sześć klas) 158,0 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]O (trzy klasy) 157,6 p[/SIZE]

[SIZE=14pt]V LO[/SIZE]
[SIZE=14pt]A 166,4 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]B 170,0 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]C 183,2 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]D 178,0 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]E 185,8 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]F, H, I 179,2 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]G 182,8 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]J 167,2 p[/SIZE]

[SIZE=14pt]VI LO[/SIZE]
[SIZE=14pt]0H1 149,0 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]B 161,0 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]D 152,8 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]F 151,8 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]G 154,4 p[/SIZE]

[SIZE=14pt]VII LO[/SIZE]
[SIZE=14pt]C 146.2 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]D 150.4 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]E 150.8 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]F 157.6 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]G 152.2 p[/SIZE]

[SIZE=14pt]VIII LO [/SIZE]
[SIZE=14pt]A 163,2 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]BCE 167,4 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]D 157,4 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]FGJ 160,0 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]H 151,2 p[/SIZE]
[SIZE=14pt]I 156,0 p[/SIZE]
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Część, od września będę sie uczyć w 3 klasie jednego z lepszych krakowskich gimnazjów. Zastanawiam się właśnie nad wyborem liceum. Jako że mieszkam w nowej hucie, myślałam o III LO, ponieważ mam po prostu bardzo blisko, w dodatku bardzo fajny wydaje sie profil humanistyczny w tej szkole. Zależy mi także na językach obcych (głównie angielski na wysokim poziomie), dlatego zastanawiałam się nad VI LO, klasą dwujezyczną, myślę, że mam szansę sie dostać.
Może mi ktoś doradzić, chętnie dowiem sie czegoś więcej głównie o III LO, bo opini o szóstce w internecie nie brakuje;) Zależy mi na profilu humanistycznym, lub ew. biol chem mat.
Z góry dzięki za pomoc:*
 
Do góry