basia-2013

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
52
Punkty reakcji
0
W VIII 34 miejsca wolne, co się stało, czy prog spadł nizej 150 i omikron nie puscił ?


Grzegórzki VIII Liceum Ogólnokształcące
biol-chem-mat-ogólnodostępny - biologia, chemia, matematyka 34
mat-fiz-inf-ogólnodostępny - fizyka, informatyka, matematyka 6
pol-his-wos-ogólnodostępny - historia, język polski, wiedza o społeczeństwi 4
 

karolaa7

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
212
Punkty reakcji
2
basia-2013 napisał:
W VIII 34 miejsca wolne, co się stało, czy prog spadł nizej 150 i omikron nie puscił ?


Grzegórzki VIII Liceum Ogólnokształcące
biol-chem-mat-ogólnodostępny - biologia, chemia, matematyka 34

mat-fiz-inf-ogólnodostępny - fizyka, informatyka, matematyka 6
pol-his-wos-ogólnodostępny - historia, język polski, wiedza o społeczeństwi 4
Było tylu chętnych, że utworzyli dodatkową klasę biol-chem-mat, stąd tyle wolnych miejsc
 

basia-2013

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
52
Punkty reakcji
0
karolaa7 napisał:
Było tylu chętnych, że utworzyli dodatkową klasę biol-chem-mat, stąd tyle wolnych miejsc
Dziwne, że już spadła ilość o kilkanaście, skoro do jutra jest skladanie oryginałow w drugiej rekrutacji...

Sterck napisał:
Wie ktoś jakie progi były w II ??
Na poprzedniej stronie jest
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
basia-2013 napisał:
Było tylu chętnych, że utworzyli dodatkową klasę biol-chem-mat, stąd tyle wolnych miejsc
Dziwne, że już spadła ilość o kilkanaście, skoro do jutra jest skladanie oryginałow w drugiej rekrutacji...
Widzisz koleżanko, już wszystkie miejsca są zajęte, a było ich tyle wolnych ze względu, że utworzyli kolejną klasę, jak wspomniała Karola :) Byly one dla chętnych, którzy nie dostali się za pierwszą rekrutacją, bo im niedużo brakło, a bardzo zależało na szkole :)
 

basia-2013

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
52
Punkty reakcji
0
Shaitan napisał:
Było tylu chętnych, że utworzyli dodatkową klasę biol-chem-mat, stąd tyle wolnych miejsc
Dziwne, że już spadła ilość o kilkanaście, skoro do jutra jest skladanie oryginałow w drugiej rekrutacji...
Widzisz koleżanko, już wszystkie miejsca są zajęte, a było ich tyle wolnych ze względu, że utworzyli kolejną klasę, jak wspomniała Karola :) Byly one dla chętnych, którzy nie dostali się za pierwszą rekrutacją, bo im niedużo brakło, a bardzo zależało na szkole :)



Widzisz kolego, wtedy by tych miejsc nie wpuszczali do omikronu jako oficjalnie wolnych. dlaczego ubyło tylko kilkanascie a nie wszystkie :)
 

Mistiness

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
karolaa7 napisał:
W VIII 34 miejsca wolne, co się stało, czy prog spadł nizej 150 i omikron nie puscił ?


Grzegórzki VIII Liceum Ogólnokształcące
biol-chem-mat-ogólnodostępny - biologia, chemia, matematyka 34

mat-fiz-inf-ogólnodostępny - fizyka, informatyka, matematyka 6
pol-his-wos-ogólnodostępny - historia, język polski, wiedza o społeczeństwi 4
Było tylu chętnych, że utworzyli dodatkową klasę biol-chem-mat, stąd tyle wolnych miejsc
Nie jestem pewna czy te informacje są prawdziwe, bo moja koleżanka chciała się dostać do pol-histu ze mną, a po pierwszej rekrutacji klasa już była kompletna i sekretarki stwierdziły, że jeśli jej chodzi konkretnie o tą grupę, to nie ma sensu czekać na drugą rekrutacje, bo miejsc już nie ma.
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
basia-2013 napisał:
Było tylu chętnych, że utworzyli dodatkową klasę biol-chem-mat, stąd tyle wolnych miejsc
Dziwne, że już spadła ilość o kilkanaście, skoro do jutra jest skladanie oryginałow w drugiej rekrutacji...
Widzisz koleżanko, już wszystkie miejsca są zajęte, a było ich tyle wolnych ze względu, że utworzyli kolejną klasę, jak wspomniała Karola :) Byly one dla chętnych, którzy nie dostali się za pierwszą rekrutacją, bo im niedużo brakło, a bardzo zależało na szkole :)



Widzisz kolego, wtedy by tych miejsc nie wpuszczali do omikronu jako oficjalnie wolnych. dlaczego ubyło tylko kilkanascie a nie wszystkie :)



Dziwne tylko, że było ich równe 34 :p Logic
 

basia-2013

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
52
Punkty reakcji
0
Shaitan napisał:
Dziwne tylko, że było ich równe 34 :p Logic
Dziwne tylko, że jest teraz godzina 22:36 a miejsc z 34 zostało 21. Logic

Data ostatniej aklualizacji 2013-07-10 22:28








Lp
arrow_down.gif



Dzielnica

Placówka

Oddział

Liczba wolnych miejsc



1

II Grzegórzki

VIII Liceum Ogólnokształcące

biol-chem-mat-ogólnodostępny - biologia, chemia, matematyka

21
 

quitter

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
55
Punkty reakcji
3
Zadam teraz pytanie trochę nie na temat, ale nie byłam na dniach otwartych w 8 ;). O co chodzi z tymi dzwonkami skróconymi i półskrocynymi? I o której na ogół zaczynają i kończą się lekcje w tej szkole w pierwszej klasie? Wiem tylko tyle, że popołudniu ;)
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
basia-2013 napisał:
Dziwne tylko, że było ich równe 34 :p Logic
Dziwne tylko, że jest teraz godzina 22:36 a miejsc z 34 zostało 21. Logic

Data ostatniej aklualizacji 2013-07-10 22:28





Lp
arrow_down.gif
Dzielnica Placówka Oddział Liczba wolnych miejsc 1 II Grzegórzki VIII Liceum Ogólnokształcące biol-chem-mat-ogólnodostępny - biologia, chemia, matematyka 21
No zmniejsza się, bo przecież ludzie dają podania i ich przyjmują ... Normalnie dali je do omikronu, tylko im też ubywa uczniów,bo np.dostaną się do I, dlatego ta liczba jest różna
 

basia-2013

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
52
Punkty reakcji
0
Shaitan napisał:
No zmniejsza się, bo przecież ludzie dają podania i ich przyjmują ... Normalnie dali je do omikronu, tylko im też ubywa uczniów,bo np.dostaną się do I, dlatego ta liczba jest różna
Tylko wg zasad naboru wolne miejsca miały być wczoraj i dziś do którejs godziny, przeczytaj zasady rekrutacji,
nawet sama czynność zabrania oryginału z innej szkoły zajmuje troche czasu, dlatego takie były zasady, no ale nie moja szkoła , nie moj problem
 

karolaa7

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
212
Punkty reakcji
2
basia-2013 napisał:
No zmniejsza się, bo przecież ludzie dają podania i ich przyjmują ... Normalnie dali je do omikronu, tylko im też ubywa uczniów,bo np.dostaną się do I, dlatego ta liczba jest różna
Tylko wg zasad naboru wolne miejsca miały być wczoraj i dziś do którejs godziny, przeczytaj zasady rekrutacji,
nawet sama czynność zabrania oryginału z innej szkoły zajmuje troche czasu, dlatego takie były zasady, no ale nie moja szkoła , nie moj problem
Już nie ma żadnych wolnych miejsc na biol-chemie w VIII, więc nie musisz się więcej zastanawiać, czemu jest tak a nie inaczej. ;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
karolaa7 napisał:
No zmniejsza się, bo przecież ludzie dają podania i ich przyjmują ... Normalnie dali je do omikronu, tylko im też ubywa uczniów,bo np.dostaną się do I, dlatego ta liczba jest różna
Tylko wg zasad naboru wolne miejsca miały być wczoraj i dziś do którejs godziny, przeczytaj zasady rekrutacji,
nawet sama czynność zabrania oryginału z innej szkoły zajmuje troche czasu, dlatego takie były zasady, no ale nie moja szkoła , nie moj problem
Już nie ma żadnych wolnych miejsc na biol-chemie w VIII, więc nie musisz się więcej zastanawiać, czemu jest tak a nie inaczej. ;)



A czy ktoś z Was moze podzielić sie opinia na temat III Prywatnego Liceum w Krakowie ? Jestem ciekawa co o nim sądzicie.
 

Dinitte

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
28
quitter napisał:
Zadam teraz pytanie trochę nie na temat, ale nie byłam na dniach otwartych w 8 ;). O co chodzi z tymi dzwonkami skróconymi i półskrocynymi? I o której na ogół zaczynają i kończą się lekcje w tej szkole w pierwszej klasie? Wiem tylko tyle, że popołudniu ;)
Już wyjaśniam. Z tymi dzwonkami jest tak, że czasami, np. kiedy są wywiadówki, jakieś rady pedagogiczne czy inne wydarzenia, wprowadza się dzwonki pół-skrócone lub skrócone, żeby wszyscy wcześniej skończyli.

Ja kończyłam w pierwszej klasie raz o 14:30, dwa razy 18:05, dwa razy o 16:25. ;) Ale to w każdej klasie jest ciut inaczej.
 

quitter

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
55
Punkty reakcji
3
Dinitte napisał:
Zadam teraz pytanie trochę nie na temat, ale nie byłam na dniach otwartych w 8 ;). O co chodzi z tymi dzwonkami skróconymi i półskrocynymi? I o której na ogół zaczynają i kończą się lekcje w tej szkole w pierwszej klasie? Wiem tylko tyle, że popołudniu ;)
Już wyjaśniam. Z tymi dzwonkami jest tak, że czasami, np. kiedy są wywiadówki, jakieś rady pedagogiczne czy inne wydarzenia, wprowadza się dzwonki pół-skrócone lub skrócone, żeby wszyscy wcześniej skończyli.

Ja kończyłam w pierwszej klasie raz o 14:30, dwa razy 18:05, dwa razy o 16:25. ;) Ale to w każdej klasie jest ciut inaczej.
Dziękuję za informację :) Myślałąm, że przez cały pierwszy rok kończy się o 18.
 
Do góry