themadcap

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ej mam ważne pytanie dot. piątki. Idę do biol-chemu i nie wiem do której klasy iść F czy I? Bo ich profil jest dokładnie taki sam... Wie może ktoś w której będą lepsi nauczyciele czy coś?
 

Nelliel

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
0
Shaitan napisał:
Napisałby mi ktoś może, jaka jest różnica w poziomach itp. między X a VIII? Chodzi mi o biol-chem :)
też właśnie się staram zdecydować między nimi. VIII na pewno ma wyższy i próg i poziom, ale myślę, że nie ma aż takiej różnicy.
 

julsonn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
można sobie w drugiej klasie np na biol-chem-mat rozszerzyc jeszcze coś innego czy tylko te przedmioty z profilu (w tym przypadku biologia, chemia, matematyka, angielski) ? :)
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
Nelliel napisał:
Napisałby mi ktoś może, jaka jest różnica w poziomach itp. między X a VIII? Chodzi mi o biol-chem :)
też właśnie się staram zdecydować między nimi. VIII na pewno ma wyższy i próg i poziom, ale myślę, że nie ma aż takiej różnicy.
Czyli gdzie idziesz?:p Bo jak do X to się zapewne spotkamy w jednej klasie? :)
 

KrakenLolek

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
95
Punkty reakcji
0
olkaa16 napisał:
można sobie w drugiej klasie np na biol-chem-mat rozszerzyc jeszcze coś innego czy tylko te przedmioty z profilu (w tym przypadku biologia, chemia, matematyka, angielski) ? :)
Chyba tylko te 3 ;>
 

Nelliel

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
0
Shaitan napisał:
Napisałby mi ktoś może, jaka jest różnica w poziomach itp. między X a VIII? Chodzi mi o biol-chem :)
też właśnie się staram zdecydować między nimi. VIII na pewno ma wyższy i próg i poziom, ale myślę, że nie ma aż takiej różnicy.
Czyli gdzie idziesz? :p Bo jak do X to się zapewne spotkamy w jednej klasie? :)



tzn na pierwszym miejscu na razie mam VIII, a na drugim X, ale myślę nad zmienieniem, bo jednak ciągnie mnie do tej X. a ty wybierasz biol-chem-mat, czy biol-chem-ang? :)
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
Nelliel napisał:
Napisałby mi ktoś może, jaka jest różnica w poziomach itp. między X a VIII? Chodzi mi o biol-chem :)
też właśnie się staram zdecydować między nimi. VIII na pewno ma wyższy i próg i poziom, ale myślę, że nie ma aż takiej różnicy.
Czyli gdzie idziesz?Bo jak do X to się zapewne spotkamy w jednej klasie?



tzn na pierwszym miejscu na razie mam VIII, a na drugim X, ale myślę nad zmienieniem, bo jednak ciągnie mnie do tej X. a ty wybierasz biol-chem-mat, czy biol-chem-ang? :)



bio-chem-mat :)
 

Nelliel

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
0
Shaitan napisał:
oo, czyli wybieramy się prawdopodobnie do jednej klasy
Jesteś z Krakowa czy okolic? :D Cieszę się, że znam już jedną osobę z przyszłej klasy, no pod warunkiem, że się dostanę, ale to raczej bez problemu :p



Kraków, w zasadzie to obrzeża, bo już dwie ulice dalej mam Wieliczkę. A ty?
Myślę, że jako tako z dostaniem się do klas problemu nie powinno być, bo zobaczcie na e-omikrona - mało która klasa ma więcej chętnych niż miejsc, a nawet jeśli, jest to kwestia trzech, czy czterech miejsc :) (tak się pocieszam, hah)
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
Nelliel napisał:
oo, czyli wybieramy się prawdopodobnie do jednej klasy
Jesteś z Krakowa czy okolic? Cieszę się, że znam już jedną osobę z przyszłej klasy, no pod warunkiem, że się dostanę, ale to raczej bez problemu



Kraków, w zasadzie to obrzeża, bo już dwie ulice dalej mam Wieliczkę. A ty?
Myślę, że jako tako z dostaniem się do klas problemu nie powinno być, bo zobaczcie na e-omikrona - mało która klasa ma więcej chętnych niż miejsc, a nawet jeśli, jest to kwestia trzech, czy czterech miejsc :) (tak się pocieszam, hah)



No, zobaczysz dopiero co będzie po ogłoszeniu wyników, nie chce cie martwic, ale ta liczba gwaltownie wzrosnie :D
 

Rafael12345

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jestem ciekaw jednej rzeczy. Załóżmy, że do jakiejś klasy jest 30 miejsc. Co jeśli do tej właśnie klasy złoży podanie 35 laureatów?

//Kto idzie do V?
 

bartolek

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
może mi ktoś powiedzieć na jakim poziomie jest informatyka na rozszerzeniu w klasie mat w II LO? Czego uczy się na pierwszym roku?
 

beatrycze1

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Rafael12345 napisał:
Jestem ciekaw jednej rzeczy. Załóżmy, że do jakiejś klasy jest 30 miejsc. Co jeśli do tej właśnie klasy złoży podanie 35 laureatów?

//Kto idzie do V?
Z tego, co wiem, to wtedy szkoła ma obowiązek utworzyć drugą taką klasę - nie ma opcji, żeby laureaci się nie dostali.
 

basia-2013

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
52
Punkty reakcji
0
Rafael12345 napisał:
Jestem ciekaw jednej rzeczy. Załóżmy, że do jakiejś klasy jest 30 miejsc. Co jeśli do tej właśnie klasy złoży podanie 35 laureatów?
Laureaci maja zapewniony wolny wstep tylko "wybranej szkoły ponadgimnazjalnej niezależnie od kryteriów", a nie klasy :) Miedzy zakonczeniem rekrutacji a ogłoszeniem wyników jest cały dzien, więc wtedy ich przesuną ręcznie do innej klasy, a jak im nie bd pasowac, to pójdą do innej szkoly. Taka sytucja niekoniecznie musi byc z laureatami, wystarczy ze do klasy na 32 miejsca bd 50 chętnych z równo 166 punktami i tą klasą na 1 priorytecie
 
Do góry