PaulinaWjcik

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Hm na bio chem fiz w VIII bezpiecznie miec jest ok 160 pkt z tego co sie dowiedzialam dzwoniac tam :)
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
Diana97 napisał:
Hm na bio chem fiz w VIII bezpiecznie miec jest ok 160 pkt z tego co sie dowiedzialam dzwoniac tam :)
No bezpiecznie :D A ile miała osoba z najmniejszą ilością punktów w tamtym roku? Bio-chem-fiz to najcięższy kierunek jaki jest, więc mało kto na niego idzie (w zupełności się nie dziwię :D )
 

PaulinaWjcik

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Tego nie wiem :D Ale jesli mnie do Sobieskiego nie przyjma to bio chem fiz w 8 :D Shaitan a wybierasz sie tam? ;)
 

karolaa7

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
212
Punkty reakcji
2
Shaitan napisał:
No bezpiecznie A ile miała osoba z najmniejszą ilością punktów w tamtym roku? Bio-chem-fiz to najcięższy kierunek jaki jest, więc mało kto na niego idzie (w zupełności się nie dziwię )
Chyba 156 :D a ty się wybierasz ? xD
 

Shaitan

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2013
Posty
37
Punkty reakcji
0
Diana97 napisał:
Tego nie wiem :D Ale jesli mnie do Sobieskiego nie przyjma to bio chem fiz w 8 :D Shaitan a wybierasz sie tam? ;)
Tzn złożyłem tam papiery, ale wątpię, żeby mnie przyjęli :p
 

PaulinaWjcik

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mamy niz demograficzny podobno ;p wiec mniej uczniow a wiecej miejsc,czyli mozna zostac optymista :D
A ilu pkt sie spodziewasz? :)
 

werawlaz

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Diana97 napisał:
Mamy niz demograficzny podobno ;p wiec mniej uczniow a wiecej miejsc,czyli mozna zostac optymista :D
A ilu pkt sie spodziewasz? :)
Złożyłam do II na profil M, a spodziewam się ok. 170 punktów. Ktoś jeszcze złożył na to samo? : )
 

Shirru

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2013
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
werekw napisał:
Mamy niz demograficzny podobno ;p wiec mniej uczniow a wiecej miejsc,czyli mozna zostac optymista :D
A ilu pkt sie spodziewasz? :)
Złożyłam do II na profil M, a spodziewam się ok. 170 punktów. Ktoś jeszcze złożył na to samo? : )
Ja dałam tę klasę na drugie miejsce, Introwero. c:
 

werawlaz

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Shirru napisał:
Mamy niz demograficzny podobno ;p wiec mniej uczniow a wiecej miejsc,czyli mozna zostac optymista :D
A ilu pkt sie spodziewasz? :)
Złożyłam do II na profil M, a spodziewam się ok. 170 punktów. Ktoś jeszcze złożył na to samo? : )
Ja dałam tę klasę na drugie miejsce, Introwero. c:



Pierwsze miejsce pewnie V? Dlaczego napisałaś do mnie Introwero?
 

Shirru

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2013
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Pisałyśmy już kiedyś na forum biolog, stąd znam twój nick.
Tak, na pierwsze miejsce piątka.
 

anioleczek.97

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mam mały problem. Rejestruję się w dwóch systemach rekrutacyjnych-śląsk i kraków. Jedną szkołę ze śląska daję na szkołe pierwszego wyboru, drugi i trzeci to kraków (chyba III lo i technikum chemiczne). Problem jest w tym, że ustawiając szkoły na e-omikronie szkoła mojego drugiego wyboru ląduje na pierwszym priorytecie... Czy jeżeli nie złoże tam podania, to system potraktuje to jak szkołę drugiego wyboru? Czy muszę tam też składać podanie, tak jakby był to pierwszy wybór? Ze śląskiem nie mam problemu, bo wybieram tam tylko jedną szkołę...
 

mecf

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
anioleczek.97 napisał:
Mam mały problem. Rejestruję się w dwóch systemach rekrutacyjnych-śląsk i kraków. Jedną szkołę ze śląska daję na szkołe pierwszego wyboru, drugi i trzeci to kraków (chyba III lo i technikum chemiczne). Problem jest w tym, że ustawiając szkoły na e-omikronie szkoła mojego drugiego wyboru ląduje na pierwszym priorytecie... Czy jeżeli nie złoże tam podania, to system potraktuje to jak szkołę drugiego wyboru? Czy muszę tam też składać podanie, tak jakby był to pierwszy wybór? Ze śląskiem nie mam problemu, bo wybieram tam tylko jedną szkołę...
Oba te systemy rekrutacyjne działają osobno, więc możesz normalnie złożyć i na Śląsku, i w Krakowie. Co najwyżej dostaniesz się do szkół w obu systemach i będziesz mógł sobie wybrać, gdzie chcesz iść.
 

Goszanna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
A jak to jest jak na internecie wybieram dwie szkoły i jedna jest szkołą pierwszego wyboru i tam mam złożyć podanie, a co z tą drugą ?
 

liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
aleczka13 napisał:
powie mi ktoś gdzie się dostanę jeśli mam 115 punktow? ://
obojętnie jaki profil? może 20,15,17? 26 jest fajna ale nie wiem czy sie uda. 28 też powinno cie przyjąć :)
 
Do góry