Darroo_XX

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Podajcie mi jakiś konkretny powód, dlaczego tak wielu z was chce iść do X LO? :)
 

littlestar

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
olkaa16 napisał:
a kiedy chciałybyście się spotkać , jakoś teraz w maju czy w czerwcu czy przed samym wrześniem ? ;)
Najlepiej chyba będzie w czerwcu albo przez wakacje . Będziemy już wiedzieć czy się dostałyśmy :p
 

jaagoda7

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2012
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ktoś myśli o klasie dwujęzycznej angielskiej z geografią, wosem i historią w VI? :)
 

beatrycze1

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
jaagoda7 napisał:
Ktoś myśli o klasie dwujęzycznej angielskiej z geografią, wosem i historią w VI? :)
Mnie zaciekawiła ta klasa, ale raczej dam VI jako szkołę drugiego albo trzeciego wyboru :)
 

KrakenLolek

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2013
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wie ktoś coś więcej o VII (bio-chem), był ktoś na dniu otwartym ? Jak wrażenia, jakie mają być progi, ogólnie polecacie czy odradzacie ? :>
 

n342

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
KrakenLolek napisał:
Wie ktoś coś więcej o VII (bio-chem), był ktoś na dniu otwartym ? Jak wrażenia, jakie mają być progi, ogólnie polecacie czy odradzacie ? :>
Ja bylam, prog około 145 pkt , w szkole są fajne pracownie biologiczne i chemiczne , tyle wiem , najlepsze co jest w tej szkole to atmosfera i towarzystwo, aa i masz raz w miesiącu lekcję na awf , politechnice itp, ogolnie polecam ;D
 

julsonn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
a jak jest wgl w X bo ja niby jestem prawie pewna że tam ide a nwm jacy są nauczyciele , atmosfera, wie ktoś cos więcej? ;D
 

karolaa7

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
212
Punkty reakcji
2
mam pytanie co do rekrutacji ;)
jeżeli dam V LO na 1. miejsce, a na 2. VIII LO, ale nie dostanę się do V, to kto ma pierwszeństwo do VIII? ja jeżeli mam więcej pkt, czy ktoś kto dał VIII LO na 1. miejsce, nawet jeżeli miał mniej pkt ode mnie?
 

Saiko

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Kraków
karolaa7 napisał:
mam pytanie co do rekrutacji ;)
jeżeli dam V LO na 1. miejsce, a na 2. VIII LO, ale nie dostanę się do V, to kto ma pierwszeństwo do VIII? ja jeżeli mam więcej pkt, czy ktoś kto dał VIII LO na 1. miejsce, nawet jeżeli miał mniej pkt ode mnie?
ten kto ma więcej pkt
 
Do góry