liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
Najwyższy czas wybrać dalszą szkołę wiec mam pytanie do troszkę starszych już forumowiczów. Mianowicie gdzie są najładniejsze dziewczyny?? :D
hahahahaha, orginalne kryterium wyboru :D


a gdzie składacie papierki? już wiecie co i jak ze szkołą :) ?
 

Niecny

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Sterck napisał:
Najwyższy czas wybrać dalszą szkołę wiec mam pytanie do troszkę starszych już forumowiczów. Mianowicie gdzie są najładniejsze dziewczyny?? :D
Idź do V :icon_twisted: na pewno coś znajdziesz

liveincolor napisał:
a gdzie składacie papierki? już wiecie co i jak ze szkołą :) ?


W I przeważa human (Sterckowi by się spodobało, bo ładne laski), w II jest brudno i pełno tam cwaniaków, w VIII nie byłem ale kieruję się opiniami.
To tylko moje obserwacje, ale chyba wszyscy tutaj też mają problem z wyborem. Każde liceum ma jakieś wady, ale jak powiedział kiedyś mój kolega: "szkoła to szkoła, w niej musi być ch**owo" ;)
 

zagubiona0012

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
78
Punkty reakcji
1
liveincolor napisał:
Najwyższy czas wybrać dalszą szkołę wiec mam pytanie do troszkę starszych już forumowiczów. Mianowicie gdzie są najładniejsze dziewczyny?? :D
hahahahaha, orginalne kryterium wyboru :D


a gdzie składacie papierki? już wiecie co i jak ze szkołą :) ?
Ja II,VIII
 

littlestar

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Prawdopodobnie X i XIII , zastanawiam się jeszcze nad trzecim wyborem pomiędzy XXVI a XXVIII
 

liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
littlestar napisał:
Prawdopodobnie X i XIII , zastanawiam się jeszcze nad trzecim wyborem pomiędzy XXVI a XXVIII
ooo, a ile liczysz sobie punktów bo myślalam o tych szkołach ;)
 

julsonn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
jest ktoś kto idzie do X i ma ochote się wcześniej spotkać? takie spotkanie zapoznawcze , byłoby fajnie! ja jestem chętna :D
 

littlestar

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
liveincolor napisał:
Prawdopodobnie X i XIII , zastanawiam się jeszcze nad trzecim wyborem pomiędzy XXVI a XXVIII
ooo, a ile liczysz sobie punktów bo myślalam o tych szkołach ;)
Zależy jeszcze jakie oceny będą na koniec , bo testy poszły mi średnio . Myślę , że między 130 a 140 powinnam mieć :D


olkaa16 napisał:
jest ktoś kto idzie do X i ma ochote się wcześniej spotkać? takie spotkanie zapoznawcze , byłoby fajnie! ja jestem chętna :D
Jestem za ! :D

A na jaki profil do X się wybieracie ?
 

julsonn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
littlestar napisał:
A na jaki profil do X się wybieracie ?
najprawdopodobniej biol-pol :) ale możliwe też że bio-chem :D ciesze się że jesteś chętna, fajnie będzie już tak wcześniej się poznać, przynajmniej dla mnie, będę się czuć pewniej, że już kogoś znam :) a jesteś z KRK czy mieszkałabyś w internacie ?
 

natalia1113

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
olkaa16 napisał:
A na jaki profil do X się wybieracie ?
najprawdopodobniej biol-pol :) ale możliwe też że bio-chem :D ciesze się że jesteś chętna, fajnie będzie już tak wcześniej się poznać, przynajmniej dla mnie, będę się czuć pewniej, że już kogoś znam :) a jesteś z KRK czy mieszkałabyś w internacie ?
jak biol-chem to może będziemy w jednej klasie :)
 

littlestar

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
olkaa16 napisał:
A na jaki profil do X się wybieracie ?
najprawdopodobniej biol-pol :) ale możliwe też że bio-chem :D ciesze się że jesteś chętna, fajnie będzie już tak wcześniej się poznać, przynajmniej dla mnie, będę się czuć pewniej, że już kogoś znam :) a jesteś z KRK czy mieszkałabyś w internacie ?
Mieszkam w okolicach Krakowa , ale będę dojeżdżać. Mam nadzieję , że jakoś ogarnę Kraków bo jak na razie słabo go znam . ;) . Ja najbardziej chciałabym bio-chem w ostateczności może być mat-fiz .
 

julsonn

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
a kiedy chciałybyście się spotkać , jakoś teraz w maju czy w czerwcu czy przed samym wrześniem ? ;)
 

liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
jak X to pol biol :D ja właśnie mam różnie z tymi punktami , niestety w X liczy się matmaaa ...;C A co do spotkania - nie lepiej jak juz będziecie wiedzieć czy sie dostaliście?
 

Nelliel

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
0
ja właśnie nie wiem, co mnie strasznie dobija, bo nadal nie mogę się zdecydować między X a VIII (biol-chem-mat). a na trzecie miejsce jeszcze nie wiem, chyba czas to jakoś ogarnąć do końca, bo za niedługo składamy papiery ;/
 
Do góry