Skeytboard

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
to weź powiedz dziewczyno od ilu punktów można podania składać czyli mówisz, że jak się ma ok. 135 to warto?
 

natalia1113

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
somenutella napisał:
Cześć :)
Wczoraj byłam na dniu otwartym w X LO . Strasznie spodobała mi się ta szkoła . Przewiduje mieć 140 punktów , może nawet trochę więcej ( Zależy jak napisze ten egzamin) . Chciałabym się dostać do klasy biologia , chemia , j.angielski lub biologia , chemia , matematyka . Jak myślicie z taką ilością punktów mogę się dostać ? :)
Ja chodzę aktualnie do If (mat-bio-ang) i dostałam się bez problemu w 1 rekrutacji mając 135 pkt. Jak macie jakieś pytania dotyczące szkoły to chętnie odpowiem ! :)
a co możesz powiedzieć na temat nauczycieli od biologii i chemii(z niej nie idzie mi świetnie) oraz atmosfery i ludzi ?:)
 

Dinitte

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Saiko napisał:
Kiziamizia język i humany, VI, matma, biol-chemy - bardziej VIII.
Dokładnie. W VI stawiają raczej na humany i języki, natomiast u nas w VIII głównie na biol-chemy, mat-fizy, mat-chemy... No większość profili ma rozszerzoną matematykę ;)
 

somenutella

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
natalia1113 napisał:
Cześć :)
Wczoraj byłam na dniu otwartym w X LO . Strasznie spodobała mi się ta szkoła . Przewiduje mieć 140 punktów , może nawet trochę więcej ( Zależy jak napisze ten egzamin) . Chciałabym się dostać do klasy biologia , chemia , j.angielski lub biologia , chemia , matematyka . Jak myślicie z taką ilością punktów mogę się dostać ? :)
Ja chodzę aktualnie do If (mat-bio-ang) i dostałam się bez problemu w 1 rekrutacji mając 135 pkt. Jak macie jakieś pytania dotyczące szkoły to chętnie odpowiem ! :)
a co możesz powiedzieć na temat nauczycieli od biologii i chemii(z niej nie idzie mi świetnie) oraz atmosfery i ludzi ? :)

Atmosfera jest na prawdę świetna, ludzie fajni, tylko za nauczycielem z pp nie przepadam. Jeśli chodzi o biologie to nauczycielka świetna, z chemią trochę jest gorzej tzn. nie przygotowywują tak dobrze do matury.
 

kiziamizia15

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2012
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
26
No bardziej mi zalezy na biol chemie, ale do viii chyba bardzo ciężko sie dostac..
 

karolaa7

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
212
Punkty reakcji
2
zagubiona0012 napisał:
Hej ;)
Na bio-chem lepiej iść do I lo czy II lo??
I dlaczego??
II LO, ponieważ w nowodworku kładą szczególny nacisk na humany (nawet na biol-chemach) i masz tam tylko dwa przedmioty rozszerzone zamiast trzech

kiziamizia15 napisał:
No bardziej mi zalezy na biol chemie, ale do viii chyba bardzo ciężko sie dostac..
wcale nie jest tak ciężko ;) nie wiem na ile punktów liczysz, ale w zeszłym roku próg był coś koło 158 :)
 

liveincolor

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
89
Punkty reakcji
0
do poprzedniego mojego pytania -> czyli mogę złożyć podanie do 3 szkół w krakowie i do 3 szkół z mojej okolicy tak? Z moim zmiennym zdaniem ( technika mi chodzą po głowie, ale nie wiem czy dobrze myśle) to im więcej podań tym lepiej - los zadecyduje za mnie , gdzieś muszę się dostać.

był ktoś w 28 lo na dniach otwartych czy za słaba szkoła dla was :) Niby będę mieć te 130-140 ale pewnie sie nie dostane do IV ...

czy ktoś się wybiera do IV, XIII na dni otwarte? zainteresowana jestem głównie biol geo więc jak mamy tu jakiś oprowadzających na dniach otwartych to będzie masa pytań ode mnie xd

czy tylko w mojej gimie mamy wszystko poprawić (oceny, spr) do egzaminu "żeby sobie powtórzyć" ( bo w takim razie nie rozumiem na co chodzić w czerwcu,maju do szkoły ... :glare: )

czy tylko ja mam tak że do jednej szkoły (technikum) będę mieć ze 140 (no 143/6) a do innej szkoły (liceum) ze 125-130? :(
jak ja dożyje do tych egzaminów ....
 

littlestar

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
liveincolor napisał:
był ktoś w 28 lo na dniach otwartych czy za słaba szkoła dla was :) Niby będę mieć te 130-140 ale pewnie sie nie dostane do IV ...



czy ktoś się wybiera do IV, XIII na dni otwarte? zainteresowana jestem głównie biol geo więc jak mamy tu jakiś oprowadzających na dniach otwartych to będzie masa pytań ode mnie xd
Ja prawdopodobnie pójdę na dzień otwarty do IV. Ze 140 można się dostać , albo spróbować jeszcze w II rekrutacji :)
 

Jolie16

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
26
Punkty reakcji
0
hej :)

mam pytanie. jaką szkołę możecie mi polecić? punktów jakoś nie liczyłam jeszcze tym bardziej że nie chcę zakładać wyników z egzaminu. próbne poszły mi dobrze ale prawdziwe podobno będą trudniejsze. średnią mam wysoką możliwe ze sporo ponad 5. jestem finalistką z dwóch przedmiotów i mam jeszcze szansę na laureata (wynki w piątek) ale nie jestem przekonana co do profili i szkoły :/ myślę o V .. jest tu ktoś z V i może mi powiedzieć cos o szkołę nauczyciele atmosfera itp? a może polecacie inne licea? proszę o odpowiedź bo nie jestem z Krakowa i trochę się pogubilam w tych opiniach.. poza tym wybiera sie ktoś na dzień otwarty do V?

z góry dzięki za pomoc :)
 

Shirru

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2013
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Skeytboard napisał:
Takie do jakiej klasy chcesz iść tak jak w każdym liceum...
Właśnie do dwójki inaczej się liczy, bo mają tylko dwie klasy- ogólną i matematyczną. Ostatnio patrzyłam na stronę szkoły i nic nie mogłam znaleźć odnośnie punktowanych przedmiotów.
 
Do góry