Salamandra95

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
wiecie co, dzisiaj rozmawiałam z kumpelą z IV (która kocha swoją szkołę :p) na temat VI - bo tam pierwotnie miała iść po tym jak wyniosła się z innej szkoły...
no i mówi, że ta VI to naprawdę jest MEGA LANS!
Podjeżdżają z rodzicami drogimi samochodami, chodzą w drogich ciuchach... poziom już dawno spadł i jedynie co jest dobre to klasa z hiszpańskim...
nie wiem co o tym myśleć bo w sumie ja wiele dobrego o tej szkole słyszałam...

wynikałoby z tego że lepsza IV :D
 

tama

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
133
Punkty reakcji
0
Tak,rodzic jak ma BMW to musi wypożyczyć malucha, żeby podjechać pod szkołę iżeby nie było lansu....Moi rodzice nie mają samochodu bo nas nie stać. Pod LO też niektórzy są podwozeni wypasionymi mercami. Mało tego kilka osób nawet ma własne samochody takie od 16 lat(smart). Ale też po wywiadówce widać trochę wiejskich bab które zdązają na PKS czy inny podmiejski.
Ludzie mamy w Polsce naprawdę duże zróznicowanie dochodów.są biedni i bogaci- wszystko trzeba traktować normalnie. Kolega podwiozł mnie autem to nie lans tylko uprzejmość...
 

Salamandra95

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
No oczywiście masz rację. ale coż chyba musi być jednak na rzeczy - jak i tutaj się mówi o lansie i powiedziała mi to dobra kumpela, która nie zna tego forum.
 

queerowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wybiera sie ktoś do VIII na Mat-Fiz? Jak tak to ile pkt będziecie mieli ?
ja ;D mam na pierwszym priorytecie 155 (raczej jest to bardzo mało prawdopodobne) - 170 punktów (to też mało prawdopodobne ;P) wszystko zależy od paska i punktów z rozprawki ;)
Ja! Mam na pierwszym wyborze, liczę na 152-162 pkt, mam nadzieję, że się dostane, na 2 wybór mam mat-fiz w VI, sam/a idziesz czy ze znajomymi?
ja też mam tak priorytety (a później jeszcze X) ;) i ja idę sama ;)
 

Popek40

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Tak z Krakowa, ale wszyscy moim znajomi idą do innych liceów, więc prawdopodobnie nikogo nie bd znał w klasie :)
 

karola2704

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
24
Punkty reakcji
1
jestem z poza Krakowa i wybieram się do II na OG. Ktoś będzie na tym samym profilu co ja? :D
 

ola.galus

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja nie czaje, jak wy sprawdzacie to na omikronie ilu jest kandydatów? już złozyłam podanie dostałam hasło i w ogóle... help

ps. II lo M
 

Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
ja nie czaje, jak wy sprawdzacie to na omikronie ilu jest kandydatów? już złozyłam podanie dostałam hasło i w ogóle... help

ps. II lo M

Po lewej stronie w tej rameczce masz "Informator o ofercie". Potem sobie wybierasz dzielnicę i typ szkoły. Po rozwinięciu każdej klasy będzie napisane, ilu jest kandydatów. ;)
 

Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
Ja to już wole tego nawet nie sprawdzać ;(
A do której szkoły się wybierasz? Wybacz, jeśli gdzieś już pisałaś, ale nie idzie tego zapamiętać. ;)
Sprawdź, dzisiaj i tak się już skończyłą rekrutacja, więc przynajmniej nikt nowy nie dojdzie. No chyba że ktoś zmieni wybór. :D
 

Polak5

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Kurcze... dalej tu piszecie? Popyt na rekrutów do liceów chyba się skończył, no chyba że na za rok...
 

Dinitte

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Jak jestem w systemie elektronicznym, ale jestem spoza Krakowa to jak się upewnić że zostałam zalogowana (czy jak to się tam mówi) do szkół? I w VIII dostałam jakieś hasło. Co to jest?
 

Polak5

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Jak jestem w systemie elektronicznym, ale jestem spoza Krakowa to jak się upewnić że zostałam zalogowana (czy jak to się tam mówi) do szkół? I w VIII dostałam jakieś hasło. Co to jest?

Jak chcesz sprawdzić czy się zarejestrowałaś do wejdź na e omikron i sprawdź czy zaloguje po wpisaniu passów po prawej stronie. A jeśli chodzi o potwierdzenie podania, to rejestrujesz się na e omikronie, wypełniasz cały formularz, drukujesz podanie, idziesz do szkoły i składasz, a w szkole je potwierdzą.
 

Dinitte

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
28
No podanie zaniosłam od razu do szkoły pierwszego wyboru, zaraz przy tym jak pani mnie zalogowała do wszystkich szkół itp. Więc chyba wszystko dobrze zrobiłam?
 
Do góry