sebastian10

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Do jutra muszę zdecydować, którą szkołę wybrać mam około 130 pkt bardziej plus niż minus :p lo które by mnie interesowały to XXVIII IV XIII XXVI, nie chce się uczyć przesadnie tzn nie mieć czasu po szkole na nic, ale jednak chciałbym aby ta szkoła dobrze mnie przygotowała do matury i aby była tam fajna atmosfera, ciekawi ludzie z którymi można się poznać co byście mi polecili ? ;)
 

Polak5

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Może mi ktoś podać przykład:
  • podanie o przyjęcie do szkoły (z podpisami kandydatów i rodzica/prawnego opiekuna),
  • deklarację wyboru szkół, oddziałów klasowych i języków obcych[sup]1[/sup],
  • kwestionariusz z danymi osobowymi
 

sylwia98765

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
27
to czemu nie idzesz do 'lepszego' liceum? I lub II? ;)

Wiesz w sumie zastanawiałam się nad I ale ja jestem z poza Krakowa musiałabym dojeżdżać, a niedaleko III jest internat. Moja kuzynka w tym roku wyszła z III super podobno napisała maturę i wgl chwali sobie te szkolę, ze fajna atmosfera, spoko ludzie i nauczyciele :) a Ty gdzie idziesz do szkoły ?
 

queerowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiesz w sumie zastanawiałam się nad I ale ja jestem z poza Krakowa musiałabym dojeżdżać, a niedaleko III jest internat. Moja kuzynka w tym roku wyszła z III super podobno napisała maturę i wgl chwali sobie te szkolę, ze fajna atmosfera, spoko ludzie i nauczyciele :) a Ty gdzie idziesz do szkoły ?

do VIII. jeżeli się dostanę ;P (jak nie to VI, ewentualnie X)
też jestem z Krakowa i dlatego przeszkadza mi ta druga zmiana w pierwszej klasie, ale dojazd nie jest bardzo zły - autobus jeżdżący co godzinę (ja mam problemy ze wstaniem rano i zasypiam ;P), a później jakiś tramwaj ;)
 

Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
A właśnie, do tych, którzy będą dojeżdżać: ile mniej więcej Wam to zajmie? ;)
 

sylwia98765

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
27
do VIII. jeżeli się dostanę ;P (jak nie to VI, ewentualnie X)
też jestem z Krakowa i dlatego przeszkadza mi ta druga zmiana w pierwszej klasie, ale dojazd nie jest bardzo zły - autobus jeżdżący co godzinę (ja mam problemy ze wstaniem rano i zasypiam ;P), a później jakiś tramwaj ;)
Ta VIII to podobno fajna szkoła, ale słyszałam że nastawiona bardziej na kształcenie ścisłe, a ja raczej human :D Zastanawiam się tylko, co takiego jest w tej X , bo mnóstwo osób tam idzie :)
 

queerowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
A właśnie, do tych, którzy będą dojeżdżać: ile mniej więcej Wam to zajmie? ;)
na pierwszą zmianę bym jeździła z rodzicami, więc z pół godziny, a na drugą zmianę na własną rękę i myślę, że około 1,5 godziny ;)
Ta VIII to podobno fajna szkoła, ale słyszałam że nastawiona bardziej na kształcenie ścisłe, a ja raczej human :D Zastanawiam się tylko, co takiego jest w tej X , bo mnóstwo osób tam idzie :)
no właśnie ja idę na ścisłe ;) X - z tego co piszą to dość dobry poziom, nie znalazłam szkoły pomiędzy VIII a X, tam na pewno się dostanę i mam dość łatwy dojazd ;) i miejscówka też fajna, bo zaraz koło krakowskiej ;)
 

sylwia98765

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
27
A właśnie, do tych, którzy będą dojeżdżać: ile mniej więcej Wam to zajmie? ;)
Ja będe mieszkać w internacie, więc z internatu 5 min na tramwaj i 30 min tramwajem do szkoły :)

W VIII dobry poziom, ta I tez jest fajna i właśnie się zastanawiam czy nie zmienić i jako drugi wybór dać I ? :)
 

sylwia98765

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
27
w Dobczycach, taka mała miejscowość ok 25 km do Krk. Wiesz dostać się jeszcze do lo to nie problem, tylko potem, żeby sobie w niej poradzić :) Sama juz nie wiem, może złoże do tej I .
 

queerowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
w Dobczycach, taka mała miejscowość ok 25 km do Krk. Wiesz dostać się jeszcze do lo to nie problem, tylko potem, żeby sobie w niej poradzić :) Sama juz nie wiem, może złoże do tej I .
a no to po drugiej stronie Wieliczki niż ja ;)
ja tam się jeszcze nie zastanawiałam czy sobie poradzę ;P chodzi mi głównie o fizykę i infę, bo z majcą problemu raczej nie będzie ;)
i ciekawe jak mi będzie szedł rosyjski...
 

Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
Jako priorytet ma III , na drugim miejscu XIII a na trzecim Lo w Wieliczce

Ile jest w Wieliczce liceów? Pytam, bo moja koleżanka także składała do Wieliczki do któregoś liceum jako trzeci wybór, ale modli się o to, aby tam nie trafić - nie z powodu atmosfery, ale z powodu poziomu (jako priorytet dała sobie VIII, chyba mat-chem-inf), a z kolei Twoje 170 to na pewno dużo jak na taką szkołę. ;)


queerowa, mój brat miał w szkole rosyjski, zaczynał od początku - mówił, że to banalny język i że jak się tylko wyuczy cyrylicy, to pójdzie jak z płatka. Dodam, że jest potwornym leniem i nie jest utalentowany językowo. ;)
 

sylwia98765

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Dla mnie też matma spoko, ale fizyka-masakra. :D Ja w podstawówce przez rok uczyłam sie rosyjskiego jednym słowem- beznadzieja.
 
Do góry