Cheeky

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
228
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice Krakowa
A jak zamierzacie poznać wasze nowe klasy? NK? Chyba najlepszy sposób, prawda? Ja już założyłam klasę w nowej szkole i czekam aż ktoś dołączy... :)
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja też mam zamiar założyć, bo widzę, że z forum nikt do III LO się nie wybiera :p
 

Jagodova

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
1
a już myślałam że biol-chem :) jak myślisz kiedy nas rozdzielą do klas?

Myślę, że jesteśmy rozdzieleni na listach wywieszonych w szkole, tak przynajmniej jest w V LO... :p Ja nie wiem jeszcze, czy pojadę potwierdzić, bo może skuszę się na drugą rekrutację do piątki.

NK to najlepszy sposób na poznanie się, ale jest jeden problem - bardzo mało osób obecnie korzysta z tego portalu. Jeżeli ktoś ma konto, może tam rzadko zaglądać, np. tak jak ja :p.
 

callmewaldorf

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Cracow's suburbs
No właśnie, jak to możliwe żeby ktoś miał 0 pkt? Widziałam na liście niezakwalifikowanych w VI taki przypadek.

@Camel - Która klasa? ;)

Marne 161 pkt - VI LO, A2 :)
 

KarolaEs

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Myślę, że jesteśmy rozdzieleni na listach wywieszonych w szkole, tak przynajmniej jest w V LO... :p Ja nie wiem jeszcze, czy pojadę potwierdzić, bo może skuszę się na drugą rekrutację do piątki.

NK to najlepszy sposób na poznanie się, ale jest jeden problem - bardzo mało osób obecnie korzysta z tego portalu. Jeżeli ktoś ma konto, może tam rzadko zaglądać, np. tak jak ja :p.
No to jutro sobie zobaczę jak to wygląda ;) ja też własnie mam konto i bardzo rzadko zaglądam, ale może postaram się w najbliższym czasie trochę częściej.
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja kiedyś usunęłam konto na nk, ale niedawno założyłam ponownie właśnie ze względu na nową klasę :p
 

Jagodova

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
1
No to jutro sobie zobaczę jak to wygląda ;) ja też własnie mam konto i bardzo rzadko zaglądam, ale może postaram się w najbliższym czasie trochę częściej.

Weszłam przed chwilą na NK i widziałam już 2 osoby zapisane do biolchemu do klasy C. Mam tylko nadzieję, że gdziekolwiek ostatecznie będę, to trafię na normalną klasę, gdzie nikt nie będzie się wyzywał i nie będzie menelstwa. :]
 

PiotrekPierga

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam. Ja mam pytanie odnośnie dzisiejszego dnia. Jestem na liście rezerwowej na 4 miejscu do klasy mat - inf w LO Pijarów. Jutro jest zebranie i reszta spraw organizacyjnych w tym donoszenie dokumentów. Problem leży tym że dostałem się też do innego liceum w Krk - XIII i do jutra mam donieść oryginał świadectwa i innych dokumentów. Lecz nie wiem jak mam teraz zrobić bo gdy nie doniosę tam dokumentów to jestem automatycznie kasowany z listy, a gdy w Pijarach nie zwolnią się 4 miejsca to zostanę bez szkoły. Z tego co mi wiadomo jak jutro zabiorę te dokumenty z tejże szkoły to także nie wyrażę chęci do nauki w tej szkole. Czy mogę wycofać dokumenty a później je donieść gdy zwolnią się miejsca czy nie ma takiej możliwości? Nie wiem jak mam rozwiązać ten problem, bardzo proszę o pomoc.
 

KarolaEs

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Weszłam przed chwilą na NK i widziałam już 2 osoby zapisane do biolchemu do klasy C. Mam tylko nadzieję, że gdziekolwiek ostatecznie będę, to trafię na normalną klasę, gdzie nikt nie będzie się wyzywał i nie będzie menelstwa. :]
Ja też mam właśnie taką nadzieję :) bo to jest jedna z najważniejszych rzeczy.
 

haima

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
361
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja też mam właśnie taką nadzieję :) bo to jest jedna z najważniejszych rzeczy.

I ja też, przede wszystkim żeby klasa była zgrana, a nie tak jak miałam w gimnazjum tj. porobiły się kilkuosobowe grupki i było nijako...


Kurczę, na naszej klasie nie ma jeszcze żadnych nowych klas w III i tak trochę głupio mi zakładać :p
 

Quixley

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
112
Punkty reakcji
1
jak widać otarłam się o włos do IV
trudno już, złożyłam papiery do Niepołomic (pozwolili mi po terminie<; )
 

Jagodova

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
1
Na NK ktoś zrobił zdjęcie dla listy przyjętych do biolchemów dla II LO. Nie jesteśmy podzieleni, tylko jest jedna dłuuuuga lista ;).
 

abeey

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
wiecie może, czy jak zostawiłem oryginały dokumentów w jednej szkole to czy mam możliwość przenieść się do jakiejś innej? :)
 
Do góry