Surif

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
ładnieeeee ;d ej piszcie Ci którzy dostali sie do XX do mnie,10054017 hah ;d
 

Falbe

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Super mi na omikronie piszę, że mam z wszystkiego 0pkt i nie mam żdanych ocen i że się nigdzie nie dostałam ;/
 

KarolaEs

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Super mi na omikronie piszę, że mam z wszystkiego 0pkt i nie mam żdanych ocen i że się nigdzie nie dostałam ;/
Zadzwoń do szkoły, w której było składane podanie. Wygląda na to, że nie wprowadzili Ci ocen ani punktów z egzaminu.
 

sputnik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli się dostałem do szkoły 1 wyboru a okazało się że mam duże szanse w drugiej rekrutacji do innej szkoły do której wcześniej nie składałem podania to mogę uczestniczyć w 2 rekrutacji ?
 

joanna152

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja jade za jakies 15 min do VIII ale nie wiem do której ten sekretariat jest czynny więc jade na farta ;)
Karta informacyjna, 2 zdjęcia, świadectwo, wyniki egzaminu. O niczym nie zapomniałam ?! :]
 

Jagodova

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
1
Ja jade za jakies 15 min do VIII ale nie wiem do której ten sekretariat jest czynny więc jade na farta ;)
Karta informacyjna, 2 zdjęcia, świadectwo, wyniki egzaminu. O niczym nie zapomniałam ?! :]

A kwestionariusz osobowy i skrócony odpis aktu urodzenia? :)
 

Simon7319

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Okolice Krk
A kwestionariusz osobowy i skrócony odpis aktu urodzenia? :)

Nic takiego nie pisze w regulaminie. Tylko:

"Dokumentami potwierdzającymi wolę podjęcia nauki w VIII LO są: oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum, oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego i karta informacyjna wystawiona przez gimnazjum. oraz:
- 2 zdjęcia opisane na odwrocie( imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania).
- orzeczenie kwalifikacyjne publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej lub publicznej poradni specjalistycznej w przypadku kandydatów z wadami słuchu, wzroku, narządów ruchu i innymi schorzeniami.
"
 
Do góry