nowa...94

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jestem w kratkę: fajnie mieć kogoś znajomego :D ja nie idę do tej klasy z nikim znajomym z gimnazjum...
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
X klasa A :eek:k:
Integrowanie się na forum klasowym! :D
http://nk.pl/school/34970/511
 

Le Cygne

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
By the way, kiedyś się pytałam na którymś forum czy wybierając oddział francusko-angielski wymagana jest znajomość podstaw tego pierwszego języka. Okazało się, że nie, ale mam pewne wątpliwości. Sekretarka w szkole nie potrafiła udzielić mi jednoznacznej odpowiedzi, mama panikuje :D Mam nadzieję że w razie czego problemów ze zmianą nie będzie, ale dobrze jest być pewnym, gdzie się wpakowało.
 

Rachel

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Krk
Ja się wybieram na II rekr. ;) Do IV oczywiście, najlepiej mat-geo.
Kurde, tak dziwnie jest teraz; wszyscy się już integrują ze swoimi klasami, a ja nadal nie wiem gdzie wyląduję... Chyba zwariuję tu do piątego lipca, ja chcę już wiedzieć! :p
 

Typek117

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Anitka, chyba ja na mat-inf jesli nie uda mi sie do X w drugiej rekrutacji :p
 

Aliss

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Słuchajcie, a jutro jest wywieszona lista tych co się dostali? A jak tak to gdzie w szkole czy na stronie tej szkoły? Omikron działa już tylko żeby sprawdzić wyniki....buu;( A ja chciałabym sprawdzić sobie terminarz jak to z tym w końcu jest;]
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
Anitka, chyba ja na mat-inf jesli nie uda mi sie do X w drugiej rekrutacji :p

Typku, a ile masz punktów? wiesz już, że są wolne miejsca w X?

Słuchajcie, a jutro jest wywieszona lista tych co się dostali? A jak tak to gdzie w szkole czy na stronie tej szkoły? Omikron działa już tylko żeby sprawdzić wyniki....buu;( A ja chciałabym sprawdzić sobie terminarz jak to z tym w końcu jest;]

terminarz też jest w regulaminie rekrutacji każdego LO.
listy będą w szkole jedynie.
 

Aaricia

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Mszana Dolna
A idzie może któraś z pań do bursy na Focha?
Jeea... jestem w siódemce! Mam boską wychowaczynię (klasa 1a)!!! Na 30 dziewczyn w klasie jest 2 chłopców :D. Współczuję im...
 

lenka94

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Yeah dostałam się do VIII na biol-chem i byłam 30 na liście na 66 osób. Ostatnia osoba z biol-chemu miała 159 punktów.
 
Do góry