amantris

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja się dostałem do I LO na mat-geo, a teraz się zastanawiam nad zmianą profilu do mat-inf.
Jak można się przepisać? na czym to polega?
z góry dzięki. :)
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ktoś się wybiera do X do klasy A? :D
Zapisujcie się na nk > czekamy na więcej ludzi bo chcemy zorganizować spotkanie <
http://nk.pl/school/34970/511



Pzdr
:D
 

MickySu

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja się dostałem do I LO na mat-geo, a teraz się zastanawiam nad zmianą profilu do mat-inf.
Jak można się przepisać? na czym to polega?
z góry dzięki. :)
ja też chcę zmienić oddział ale z ang-geo-hist na mat-geo. może się miejscami zamienimy? :p
trzeba iść 2 lipca do szkoły i im powiedzieć że chcesz zmienić profil. oni sprawdzają ile jest wolnych miejsc w oddziale i biorą osoby z największą ilością punktów. wyniki tej rekrutacji są 5 lipca o 12:00 chyba :)
 

xgabb

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Jest tutaj ktoś z II LO?? (klasa B) Nikt się nie ujawnia, a ja tam nikogo nie znam :(
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
" 2 lipca 2010 r. do godz. 12.00 - ogłoszenie przez szkolne komisje rekrutacyjno- kwalifikacyjne list przyjętych do szkoły "



Wie ktoś może od której? :niepewny:

" 2 lipca 2010 r. do godz. 12.00 - ogłoszenie przez szkolne komisje rekrutacyjno- kwalifikacyjne list przyjętych do szkoły "



Wie ktoś może od której? :niepewny:
 

xgabb

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Jest tutaj ktoś z II LO?? (klasa B) Nikt się nie ujawnia, a ja tam nikogo nie znam :(
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
" 2 lipca 2010 r. do godz. 12.00 - ogłoszenie przez szkolne komisje rekrutacyjno- kwalifikacyjne list przyjętych do szkoły "



Wie ktoś może od której? :niepewny:
 

ardnas68

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
1
Cześć!

Właśnie wybieram się do V LO. Dostałam się na profil mat-chem, ale szczerze mówiąc nie jestem za bardzo do niego przekonana. Nie wiem jeszcze na jaki kierunek chcę iść na studia, pewnie jakieś politechniczne, czy AGH... Ale powstaje pytanie: mat-chem czy mat-fiz-inf? Co lepsze? Co daje więcej możliwości? Jaka przyszłość po tych profilach? Czy są tu na forum obecne osoby z tych profili? Proszę o pomoc! Z góry dziękuję!
 

xgabb

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja także wybrałam mat-chem (w LO II) i potem mam w planie wybrać się na politechnikę, ale dokładnie nie wiem na co. Myślę, że ten profil powinien być odpowiedni :)
 

ardnas68

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
1
Ja także wybrałam mat-chem (w LO II) i potem mam w planie wybrać się na politechnikę, ale dokładnie nie wiem na co. Myślę, że ten profil powinien być odpowiedni :)
no właśniepoczątkowo też tak myślałam, ale zaczęłam mieć wątpliwości czy nie bardziej przyda mi się fizyka...
 

xgabb

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Sama nie wiem, ale myślę, że najważniejsze jest to, żeby przedmiotem wiodącym była matematyka :)
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
X klasa A :eek:k:
Integrowanie się na forum klasowym! :D
http://nk.pl/school/34970/511
 
Do góry