tysięczna

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
amantris, ile miałes punktów do Nowodworka ?

Le cygne, a gdzie cię przyjęli ?




Ja nie dostarczyłam świadectwa do szkoły i mnie nigdzie nie przyjęli <lol2> I czekam na drugą rekrutację ;| Ale jestem załamana, bo też składałam do I i do VI.
 

Karooola

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy dostałam czy nie, bo nie mogę się na poczcie zalogować, a rano logowałam się normalnie. jeszcze tego mi brakuje ;<
 

tysięczna

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
A powiedzcie mi, jeżeli mnie przyjęli do szkoły spoza systemu, ale chcę próować na drugiej rekrutacji w omikronie to co mam zrobić ze swiadectwem? W ogóle to jak bdzie przebiegać ta druga rekrutacja? Mam nie dostarczyć do szkoły oryginału swiadectwa, a jeżeli mnie nie przyjmą za drugą rekrutacją to nie będę nigdzie chodziłą do skzoły ? I będe musiała czekać na trzecią ? :D
 

kraciasta panna

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
132
Punkty reakcji
1
Wiek
29
ej, te zdjęcia to mają być podpisane imieniem, nazwiskiem, klasą do której będę chodzić i czymś jeszcze? :p
 

aknitap

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
kyrw, ja jeszcze nie mam zdjec zrobionych, mam nadzieje ze bedzie mozna doniesc pozniej ;c
 

Aaricia

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Mszana Dolna
Mnie przyjęli do VII, ale do II już nie... Za mało pkt. Oby mieli wolne miejsca... Ale, jak myślicie? Z 155 warto podchodzić do drugiej rekrutacji w tym LO?
Też jeszcze nie mam e-maila, ale sugeruję się tym podkreśleniem na omikronie.
 

Aliss

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja na zdjęciach napisałam swoje imię i nazwisko, ulice, kod pocztowy, pesel i miejscowość. Lepiej więcej inf niż mniej:p
 

creaatura

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
PROSZĘ O ODPOWIEDZ !!
ILE MIAŁA OSTATNIA OSOBA W VII LO DO KLAS A B H ?
I W OGÓLE JAKI TAM MNIEJ WIĘCEJ JEST PRÓG.
bO JA MIAŁAM 144 PKT I SIĘ NIE DOSTAŁAM.. NIE WIEM CZY MAM SZANSE W 2 REKRUTACJI A MIESZKAM 120 KM OD KRAKOWA I NIE CHCE POTEM ZOSTAĆ NA LODZIE
BŁAGAAAAM O ODPOWIEDŹ
TO WAŻNE !!!!
 

creaatura

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Czyli co ... mam nie próbować ?
Cholera no tak mi zależało... mam średnią ocen 5.31 tylko ten durny egzamin mi nie poszedł
 

Dynka

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Spoko (;
a mam pytanie bo moja kumpela nie dostała się do VIII na bio-chem dostała się na humana i nie wie co ma robić.
Wie ktoś ile miała ostatnia osoba na bio-chemie w VIII ?
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Czyli co ... mam nie próbować ?
Cholera no tak mi zależało... mam średnią ocen 5.31 tylko ten durny egzamin mi nie poszedł

Ja mam 5,38 średnią, no ale właśnie ten niepojęty egzamin z matematyki zawalił sprawę i do X poszłam, klasa A >humanistyczna> jestem zadowolona ;)

Ale jak naprawdę chcesz tam iść to próbuj co masz 3 lata cierpieć w tej szkole której nie chcesz!

Pzdr
 
Do góry