Rachel

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Krk
także Ty się niczym nie przejmuj, jestem pewna, że do tego geo wos niemca przyjmą Cię z otwartymi ramionami nawet jeśli mi się nie uda stamtąd wydostać :D i w ogóle, we wrześniu idziemy na kawę :D :D

okej :D. a znasz tam w ogóle kogoś w IV? ja z tego co wiem to tylko jedną osobę, także będzie (o ile w ogóle będzie, ale zaczynam w to wierzyć)... ciekawie :p
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
zostajesz w I?;D

nie nie :D przepisuję się do D (tzn mam taką nadzieję) :D ale tak czy siak, będziemy się mijały gdzieś na korytarzu :D

okej :D. a znasz tam w ogóle kogoś w IV? ja z tego co wiem to tylko jedną osobę, także będzie (o ile w ogóle będzie, ale zaczynam w to wierzyć)... ciekawie :p

Rachel, ja w IV będę pierwszy raz w życiu jutro, nikogo tam nie znam :D w ogóle, w tej części Krakowa nigdy nie byłam, hehe :D
i wierz wierz, czwóreczka czeka :D
 

molly1

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
nie nie :D przepisuję się do D (tzn mam taką nadzieję) :D ale tak czy siak, będziemy się mijały gdzieś na korytarzu :D



Rachel, ja w IV będę pierwszy raz w życiu jutro, nikogo tam nie znam :D w ogóle, w tej części Krakowa nigdy nie byłam, hehe :D
i wierz wierz, czwóreczka czeka :D

ja też może się przepisze do F, ale J też mi pasuje ;D moja przyjaciółka jest w F;<
 

zbyszekwodecki

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
W IV jest spoko. Moja siostra tam chodziła i podobno jest świetna atmosfera a po za tym fajna miejscówka (sala od historii jest najwyżej położoną salą w krakowie <chodzi o klase> i widać z niej cały kraków)
 

Rachel

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Krk
heroima, ja tam byłam raz, i to tylko z zewnątrz szkołę widziałam :). na dzień otwarty pofatygować mi się nie chciało xD. a okolic też nie znam :D.
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
W IV jest spoko. Moja siostra tam chodziła i podobno jest świetna atmosfera a po za tym fajna miejscówka (sala od historii jest najwyżej położoną salą w krakowie <chodzi o klase> i widać z niej cały kraków)

no właśnie słyszałam, że szkoła podobna do hogwardu albo innego zamczyska :D
a Ty gdzie się dostałeś? (nie wyłapałam w tym dzisiejszym mętliku na forum)

heroima, ja tam byłam raz, i to tylko z zewnątrz szkołę widziałam :). na dzień otwarty pofatygować mi się nie chciało xD. a okolic też nie znam :D.

ja w ogóle spoza Krakowa jestem, będę pomieszkiwała w bursie. praktycznie żadnych rejonów nie znam oprócz okolic centrum :D i jak Ci się podobała czwórka z zewnątrz?
 

Rachel

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Krk
no właśnie słyszałam, że szkoła podobna do hogwardu albo innego zamczyska :D
a Ty gdzie się dostałeś? (nie wyłapałam w tym dzisiejszym mętliku na forum)



ja w ogóle spoza Krakowa jestem, będę pomieszkiwała w bursie. praktycznie żadnych rejonów nie znam oprócz okolic centrum :D i jak Ci się podobała czwórka z zewnątrz?

Z zewnątrz budynek ładny :D. ale na takiej dziwnej małej uliczce gdzie kamienice mają okna na poziomie chodnika, a za szkołą jest jakiś dziki park... xDD nie no, w sumie fajnie. :)
 

zbyszekwodecki

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jeszcze nie wiem gdzie się dostałem bo omikron nie wchodzi .Chce do IV do mat-inf lub mat-fiz chociaż ale wątpie żeby przy 1 rekrutacji mi się udało bo mam tylko 138 pkt.
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
Z zewnątrz budynek ładny :D. ale na takiej dziwnej małej uliczce gdzie kamienice mają okna na poziomie chodnika, a za szkołą jest jakiś dziki park... xDD nie no, w sumie fajnie. :)

będziemy piły, paliły papierosy i się demoralizowały, tam w tym parku :D
 

Karooola

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Widzę, że jest tu Was dużo z IV. Ja dostałam się do klasy F, którą miałam na pierwszym miejscu ze 153 pkt ;)

Heroima, ja też jestem spoza Krakowa. I szczerze powiedziawszy, mam opory pewne bo idę sama z mojego gimnazjum, no i w IV nikogo nie znam. Do jakiej bursy idziesz? ja złożyłam podanie na Rzeźniczą i na Focha. Jeszcze nie wiem do której mnie przydzielą ; p

a co do IV to byłam i z zewnątrz jest bardzo przyjemna, okolica ładna, dużo zieleni, a w szkole tez fajnie :D
 
Do góry