Typek117

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
akvilla mialas 140 i sie do X dostalas? ja mialem 139 i sie nie dostalem na mat-fiz :/ niewiem czy probowac w II rekrutacji
 

czopek

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
oooo a idziesz "sama" czy z kims znajomym do klasy? ; )
ja sie dostalam razem z przyjaciolka i ciesze sie jak nie wiem co!


do szkoły na szczęście ze znajomymi :) do klasy sama :] i jeśli wszyscy idą tak, jak ty z przyjaciółmi to nieciekawie :/
 

aknitap

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
to mam nadzieje, ze sie zgramy juz od samego poczatku, do zobaczenia za 2 miesiace ;)

edit. @czopek94 nie wydaje mi sie. dlaczego od razu nieciekawie? na pewno nie bedziemy staraly sie odizolowac, co to to nie: D
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
boże, ale mam stresa, cczy się zdołam w tej 4 przepisać :/ ktoś tam kiedyś powiedział, że nie robią problemów z przepisywaniem się z klasy do klasy, no ale...
 

Rachel

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Krk
Hej, a wybiera się ktoś jutro czy pojutrze do IV zanieść świadectwo? jeśli tak, byłabym bardzo bardzo bardzo wdzięczna jeśli sprawdziłby ktoś na liście przyjętych do klasy C ile punktów miała ostatnia przyjęta osoba i napisał tu... bo rozważam czy warto ryzykować II rekrutację :D
 

Rachel

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Krk
boże, ale mam stresa, cczy się zdołam w tej 4 przepisać :/ ktoś tam kiedyś powiedział, że nie robią problemów z przepisywaniem się z klasy do klasy, no ale...


heroima, a ile miałaś pkt i do której klasy się dostałaś? wiem że gdzieś tam to już pisałaś, ale teraz jest tu taki bałagan... :)
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
Rachel, mogę spojrzeć ;) jeśli nie zapomnę. za to Ty trzymaj za mnie kciuki przy przepisaniu się :D
aczkolwiek jeśli zdołam się przepisać to Ty możesz walić na tego geo-wos-niemca i się też przepisać do jakiej klasy chcesz ;)

edit:
135pkt, klasa geo wos niem
 

klauudia

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
aaaaaa!!!!! Jestem w klasie C w X !!!!! JEST KTOS Z MOJEJ KLASY xD ?? (moja kumpela też się dostała do klasy C)
 

Rachel

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Krk
;)
Rachel, mogę spojrzeć ;) jeśli nie zapomnę. za to Ty trzymaj za mnie kciuki przy przepisaniu się :D
aczkolwiek jeśli zdołam się przepisać to Ty możesz walić na tego geo-wos-niemca i się też przepisać do jakiej klasy chcesz ;)


hahah, to by było idealnie, bo ja właśnie do tej klasy chcę! taka wymiana :D. no to będę trzymać kciuki, uda ci się, tak tak :D.
i dzięki wielkie że popatrzysz na te punkty ;)
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
;)


hahah, to by było idealnie, bo ja właśnie do tej klasy chcę! taka wymiana :D. no to będę trzymać kciuki, uda ci się, tak tak :D.
i dzięki wielkie że popatrzysz na te punkty ;)


także Ty się niczym nie przejmuj, jestem pewna, że do tego geo wos niemca przyjmą Cię z otwartymi ramionami nawet jeśli mi się nie uda stamtąd wydostać :D i w ogóle, we wrześniu idziemy na kawę :D :D
 
Do góry