anitka15x

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ale super :D a jest możliwość zobaczenia listy wszystkich potencjalnych uczniów ? chyba nie, no nie ? :p
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
No dałem do klas: B, A, C - chyba to był mat - inf, mat - geo, mat - cośtam. :D

pierdoła jesteś :D ja miałam na biol chemy w IV 138pkt, ale się nie dostałam, tylko właśnie do geo-wos-nemca, jutro mam nadzieję się przepisać do kl "d" ;)
 

Typek117

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Jest ktoś kto się nie dostał do X pomimo, iż złożył podanie? Ja miałem 139 (mat-fiz) i niestety porażka :/ Ktoś w podobnej sytuacji?
 

P3pe

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Typek, nie chcę Cię dołować, ale ja miałem 5 pkt więcej i się dostałem na mat-fiz..
 

buffik

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Jutro polecam wszystkim złożyć papiery, które potrzeba oraz sprawdzić, czy jesteście na listach! TO JEST W NASZYM INTERESIE!
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Podświetlony mam mój priorytet X klasa A!! HURA!!
Tylko mam nadzieję, że to podświetlenie oznacza dostanie się(;

Dostał się ktoś do X do klasy A?

Pzdr
 

anitka15x

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
29
no w internecie niestety nie zobaczymy listy, jutro też jeszcze nie, jutro bedzie lista kandydatów, dopiero 2 lipca bedzie lista uczniów, spoko wytrzymam te dwa dni :D

a ktoś sie dostał do XX ?
 

BlackCherry

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Okolice Kakowa
Jest ktoś kto się nie dostał do X pomimo, iż złożył podanie? Ja miałem 139 (mat-fiz) i niestety porażka :/ Ktoś w podobnej sytuacji?

Ja też sie dostałam. Miałam do X 122 punkty i wiedziałam że na pewno sie nie dostane, ale stwierdziłam że już nie bede zmieniać.
Nie martw sie, jak nie ta szkoła, to inna :)
 
Do góry