xgabb

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
xgabb, Mr.BOOMbastic, a ile macie punktów? :)
też się wybieram do nowodworka. profile mam tak jak Mr.BOOMbastic.
mieszkacie w krakowie, czy będziecie w bursie? ;]

Ja mam 162 pkt. i mieszkam w Wieliczce więc w sumie autobus, albo bus i 20 min. drogi ;) a Ty?
 

Bulan

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
hahahaha. kocham wszystkich :D

Sprawdźcie sobie punkty w omikronie, bo mi nie policzyli za ogólnopolski konkurs i samorząd i wylądowałam z 4 mniej :)


Tak sprawdźcie sobie, jak ja bym sobie nie sprawdziła to bym miała o 5 pkt mniej! Nie zaznaczyli mi tego, że ukończyłam gimnazjum z wyróżnieniem!

Pzdr
 

czopek

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Tak sprawdźcie sobie, jak ja bym sobie nie sprawdziła to bym miała o 5 pkt mniej! Nie zaznaczyli mi tego, że ukończyłam gimnazjum z wyróżnieniem!

Pzdr


Nie zaznaczyli i jak zrobiłaś, że zaznaczyli ? :] Ta pani ze szkoły pierwszego wyboru wpisywała te dane do omikronu przy Tobie?
 

superszajss

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
101
Punkty reakcji
0
jak to jest z rekrutacją internetową ? sekretarka ze szkoły wysyła kopie naszego świadectwa do trzech przez nas wybranych szkół ? czy może podaje sam wynik z egzaminu i same oceny ? pomóżcie . właśnie się zorientowałam , że mam błąd na świadectwie . w dacie urodzenia. i nie wiem czy to jakoś może wpłynąć na to czy mnie gdzieś przyjmą . w poniedziałek dopiero moja wychowawczyni ma poprawić błędy . poomoocyy ! :)
 

Le Cygne

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja mam wszystko zaznaczone jak trzeba, ale patrząc na "Wybór oddziałów" przy szkole pierwszego wyboru (w tym wypadku Nowodworek) jest ok, za to przy szkole drugiego wyboru (Szóstka) i trzeciego mam o trzy mniej, czy oni nie liczą wolontariatu? o_O

Już rozumiem, matematyka...
 

akvilla

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Ja się właśnie zastanawiam jakie są moje szanse żeby dostać do X LO skoro mam 140 pkt. Konkretnie chodzi mi o klasę B (czyli wos, angielski i polski). Jejujejujeju...
 

zbyszekwodecki

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Pomoże ktoś bo mam pytanie. Chodzi o to że jak się nie dostane do IV tylko do innej szkoły która jest druga na liście w omikronie a chce iść jednak do IV to co mam zrobić?
 

Typek117

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
molly1 a co jeśli by się nie dostal w drugiej rekrutacji? bo sam chcialem osc do X na mat-inf lub mat-fiz, ale mam 139 pkt i moje szanse są nikle, podejrzewam ze sie nie dostane. A co gdyby nie udalo mi sie w drugiej rekrutacji? Zostaje bez szkoly?
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
Pomoże ktoś bo mam pytanie. Chodzi o to że jak się nie dostane do IV tylko do innej szkoły która jest druga na liście w omikronie a chce iść jednak do IV to co mam zrobić?

tak jak molly mowi, w II rekrutacji. a ile masz pkt zebys mial sie nie zalapac do zadnej klasy? ;>

edit: a zlozyles tylko do mat fizu/infu?
drugiej rekrutacji nie będzie jeśli wypełnione zostanąwszystkie klasy, ew ktoś w sekretariacie Ci powie jakie masz szanse na dostanie się więc będziesz wiedział czy warto ryzykować.

jeśli jednak się nie dostaniesz, to jest III rekrutacja ale tylko w niektórych szkołach, a jeśli nie to to we wrześniu rozpaczliwie bedziesz szukal wolnych mmiejsc gdziekolwiek :D


edit2; tez mam 139, zlozylam wszedzie do IV, zobaczymy czy się gdzieś załapie.
 
Do góry