katystka

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wielkie dzięki. :)

Wychodzi na to, że to nie my, a nasi rodzice muszą potwierdzić wolę nauki w tej szkole. o_O
 

katystka

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
VIII nie jest już tak dobra. Dyrekcja się zmieniła i pozwalniali najlepszych nauczycieli. Podobno.

Przekonamy się jutro, gdzie się dostaniemy.
 

the_ronnetes

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2016
Posty
101
Punkty reakcji
0
Mama wolałaby tą VIII, bo mam super dojazd, do I tylko nakładam, ale ja tam wolę kierować się poziomem, nie lokalizacją.
Jedno z najgorszych oczekiwań w moim życiu do tej 15:/
 

katystka

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja odkąd pamiętam nie przejmuję się tak bardzo tymi wynikami. Nie wiem od czego to zależy, że się raczej nie denerwuję. Jasne, fajnie będzie jak się dostanę, ale jeśli nie, to nie będzie tragedii.

Nadal coś mało naszego rocznika tutaj.
 

the_ronnetes

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2016
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ty raczej nie masz czym, bo z tyloma punktami dostaniesz się wszędzie, ja jestem trochę na granicy, więc stres uzasadniony :s
A ja jakoś chyba za bardzo w wyborze kieruję się rankingami. :/

No, wielu napisze tylko 1-2 posty i cześć :/
 

RavenYou

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
the_ronnetes napisał:
Byle do 15 ;)
Ciekawe, czy większa kolejka będzie w szkole czy w systemie...
Jeszcze tylko 2 h 30 min, już tak niewiele zostało :niepewny:

Jeszcze 4 minuty :s



Jeszcze 2 min :pokrecony:



jeszcze minuta :ninja:

ale serwer przeciążony :eek:h:



I jak? Ja weszłam normalnie. Aaaaaaaa..... dostałam się :D Nowodworku witaj. Klasa E.
 

RavenYou

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
the_ronnetes napisał:
jestem w 1f!!!!!!!!!!11 :D :D :lol:

Byle do 15 ;)
Ciekawe, czy większa kolejka będzie w szkole czy w systemie...





















No to gratulacje i do zobaczenia we wrześniu :D
A tak btw jaki był próg?


o kurczę, coś mi się zepsuło i nie ma innych odpowiedzi. :/


Do mojej klasy próg był 161,4, a do ciebie?
 

RavenYou

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
A to spokojnie. Do mat - geo było 163 z hakiem już nie pamiętam, bo się wylogowałam, a teraz nie chce mi się strona załadować. No to jeszcze złożyć orginały i witaj szkoło :) Nawet nie wiesz jak się cieszę.

RavenYou napisał:
A to spokojnie. Do mat - geo było 163 z hakiem już nie pamiętam, bo się wylogowałam, a teraz nie chce mi się strona załadować. No to jeszcze złożyć orginały i witaj szkoło :) Nawet nie wiesz jak się cieszę.
Niestety nie, ja do II składałam do klasy MJ i OG
 

the_ronnetes

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2016
Posty
101
Punkty reakcji
0
RavenYou napisał:
A to spokojnie. Do mat - geo było 163 z hakiem już nie pamiętam, bo się wylogowałam, a teraz nie chce mi się strona załadować. No to jeszcze złożyć orginały i witaj szkoło :) Nawet nie wiesz jak się cieszę.
Ja też bardzo się cieszę. Ja w sumie nie wiem, czy nie startować do VIII, bo podejrzanie niski próg, ale najpewniej zostanę przy Nowodworku. Nigdy bym nie pomyślała, że się tu dostanę i to z nadwyżką punktową :scenic:
RavenYou napisał:
A to spokojnie. Do mat - geo było 163 z hakiem już nie pamiętam, bo się wylogowałam, a teraz nie chce mi się strona załadować. No to jeszcze złożyć orginały i witaj szkoło :) Nawet nie wiesz jak się cieszę.

A to spokojnie. Do mat - geo było 163 z hakiem już nie pamiętam, bo się wylogowałam, a teraz nie chce mi się strona załadować. No to jeszcze złożyć orginały i witaj szkoło :) Nawet nie wiesz jak się cieszę.
Niestety nie, ja do II składałam do klasy MJ i OG
To jaki do MJ, najlepiej do klasy D, pamiętasz może?
 
Do góry