Criminal

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
1
Ale nawet jeżeli liczyło się inaczej punkty, to akurat o 8 się raczej nie pomyli... Zresztą też się zastanawiam, jak można było liczyć inaczej. Po prostu trzeba było wyliczyć średnią z egzaminów, tyle. ;)
 

pladi

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Co roku pojawiają się pytania o progi punktowe z poprzednich lat. Jak wiadomo, nigdzie nie można znaleźć takiej informacji. Mam propozycję, by stworzyć taką bazę dla następnych roczników. Moja propozycja jest taka, że jak już wywieszą listy osób przyjętych do danych liceów zrobić zdjęcie tej listy, i założyć nowy temat, w którym umieścilibyśmy ilość punktów jakie miała ostatnia osoba na liście, oczywiście bez nazwisk. Pomogłoby to przyszłym rocznikom w podjęciu decyzji i zmniejszyłoby liczbę pytań o progi. Co o tym uważacie? Znajdą się osoby chętne do pomocy?
 

Luniakowata

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
ej, bo teraz to mamy jakieś papiery składać... Jakie to papiery i do kiedy? do wszystkich szkół czy tylko do tej pierwszego wyboru ?
* czy my to w ogóle mamy coś składać?czy to tylko ci spoza rekrutacji elektronicznej?
 

Claudiansa

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ej, bo teraz to mamy jakieś papiery składać... Jakie to papiery i do kiedy? do wszystkich szkół czy tylko do tej pierwszego wyboru ?

Hmm? Jakie papiery?
Bo z tego co wiem, gdy już dostaniemy się do jakiejś tam szkoły, to do, chyba, 9 lipca musimy złożyć do tej szkoły świadectwo, wyniki egzaminu i inne, w celu potwierdzenia woli uczęszczania do szkoły, ale to jeszcze przed nami. Ale to chyba jedne co musimy jeszcze składać.
 

queerowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
ej, bo teraz to mamy jakieś papiery składać... Jakie to papiery i do kiedy? do wszystkich szkół czy tylko do tej pierwszego wyboru ?
* czy my to w ogóle mamy coś składać?czy to tylko ci spoza rekrutacji elektronicznej?
my spoza tego systemu musimy zanieść kopię świadectwa i wyniki egzaminów, do szkoły I wyboru, a wam to chyba wasze gimnazjum wpisuje ;)
 

Weskrus

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myślicie czy z 165 pkt da radę dostać się do I na biol chem?

Niewielka poprawa wiadomości - nie ma potrzeby, aby stosować dwa znaki zapytania zamiast jednego.
 

Luniakowata

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Hmm? Jakie papiery?
Bo z tego co wiem, gdy już dostaniemy się do jakiejś tam szkoły, to do, chyba, 9 lipca musimy złożyć do tej szkoły świadectwo, wyniki egzaminu i inne, w celu potwierdzenia woli uczęszczania do szkoły, ale to jeszcze przed nami. Ale to chyba jedne co musimy jeszcze składać.
my spoza tego systemu musimy zanieść kopię świadectwa i wyniki egzaminów, do szkoły I wyboru, a wam to chyba wasze gimnazjum wpisuje ;)
dzięki za odp, bo u nas w szkole ludzie taki szum zrobili o jakichś papierach, ale jak tak czytam to rzeczywiście to ci spoza systemu mają to robić ;D
 

Szelu

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
ej jak myślicie.
jeżeli w LO są 34 miejsca
chętnych 41
próg to 100 a ja mam 120.5
to mnie przyjmą?
 

lalalato

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej:) Chciałabym się dowiedzieć, czy to że na omikronie jest napisane, że próg do 6 LO to 140 to oznacza, że przyjmują wszystkich powyżej 140?
 

Dinitte

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
28
To chyba jest dolna granica jeżeli chodzi o składanie podań. Tak na chłopski rozum ;)
 

Luniakowata

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Hej:) Chciałabym się dowiedzieć, czy to że na omikronie jest napisane, że próg do 6 LO to 140 to oznacza, że przyjmują wszystkich powyżej 140?
niestety nie, ale tych co mają mniej niż 140 nie biorą chyba w ogóle pod uwagę. Oni przyjmują ludzi od największej liczby pkt, aż do końca miejsc
 

pladi

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Mam pewien problem. W SP uczyłem się języka angielskiego. W gimnazjum językiem wiodącym był angielski, a drugim niemiecki. Pomimo tego egzamin gimnazjalny pisałem z języka niemieckiego, podstawę i rozszerzenie. W LO nie planuję kontynuować nauki angielskiego. Czy w takim przypadku i tak liczy się ocena z angielskiego do punktów? Mi wydaje się to bezsensowne, a pomimo to na omikronie mam tak powprowadzane punkty...

PS. sorry za powtórzenia ;)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Niestety, angielski to obowiązkowy przedmiot, od niego się nie wymigasz ;)
 

pladi

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ale od nauki angielskiego w LO się wymigam :) W VI nie jest obowiązkowy :p
 
Do góry