Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
@Gee, a kim jesteś? :mruga: Ja dostałem się do VI na 100%... Ale w II turze staram się do II i V. Jutro zobaczę listy przyjętych to będę wiedział na czym stoję.
 

psotkot

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
mógłby mi ktoś wyjaśnic na czym polega II rekrutacja i co ja musze zrobic aby w wziac w niej udział?
 

gornom

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja idę do XII ma mat-geo ale chyba idę w II rekrutacji do XIII. Trochę się wkurzyłem że do XII no ale cóż takie życie...
 

molly1

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
umieram z nerwów!! nie da się wejść na omikron;/ to są pewne te wyniki ?
kto się dostał do IV i z iloma pkt?
 

Gee

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
@Gee, a kim jesteś? :mruga: Ja dostałem się do VI na 100%... Ale w II turze staram się do II i V. Jutro zobaczę listy przyjętych to będę wiedział na czym stoję.

Koleżanka ze Spodka. Ja jestem w ekonomie w VIII i właśnie nie wiem czy odwoływać się w II.
 

aknitap

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
nie mam juz nerwow. rowniez nie moge sie zalogowac na omikronie, ciagle wyskakuje jakis blad ;c
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
umieram z nerwów!! nie da się wejść na omikron;/ to są pewne te wyniki ?
kto się dostał do IV i z iloma pkt?

135 geo wos niem *śmiech*, mam nadzieję się przepisaćdo biolchemu, bo jeśli nie do umrę :D także spoko, gdzieś się dostaś :D


edit: a ile masz pkt i gdzie skladalas?
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
142 do f,g,j i 137 do francuskiej ..
jak myslisz mam szanse wgl do IV?

do biolchemu mialam 138 i się nie załapałam, do geo wos niem 135 i mnie przyjęło. jutro mam nadzieję się przepisać do "d" bo inaczej idę na drugą rekrutacje do X ;) myślę, że do francuskiej na bank się dostałaś.
 

molly1

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
do biolchemu mialam 138 i się nie załapałam, do geo wos niem 135 i mnie przyjęło. jutro mam nadzieję się przepisać do "d" bo inaczej idę na drugą rekrutacje do X ;) myślę, że do francuskiej na bank się dostałaś.

a na human ?:/
kiedy sprawdziłaś te wyniki bo mi cały czas wyskakuje błąd!
aaaaaa
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
do f i g tez miałam za mało pkt.
idź do jakiejś sąsiadki się zalogować :D
 

Violet_Prison

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mam podświetloną V. Nie wierzę, że się dostałam! To są na pewno ostatecznie wyniki? Idzie tam ktoś może na biol-chem?
 

Beata12-1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja mam podświetloną X klasa H (148pkt), ale bardziej byłam zainteresowana VII klasą C (uniwersytecka). Niestety chyba nie zostałam przyjęta. Dostał się tam ktoś? Z jaką ilością punktów? Mam nadzieję, że jestem na liście rezerwowej.. ale jeśli tak to co mam zrobić żeby się tam dostać? Nie składać oryginałów do X tylko czekać? ;/
 
Do góry