Które buty najlepsze?

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Puma zawsze się najlepiej prezentuję bo ma oryginalny wyglad ;)
jak zdecydujesz sie kupic Pumy to moge dac ci namiar na hurtownie gdzie mozna zamówić za grosze te buty. Sam od jakiegoś czasu kupuje w tej i innej hurtowni i przy okazji oszczedzam kaske :D
 

Luqu

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
No to weź napisz mi te namiary na e-maila: no jak były by tańsze to bym zapewne je kupił :)
 

Adamo20

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
To może napisz te namiary tutaj to też inni skorzystają chyba ze to jakas tajemnica ;)
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
ta hurtownia to Baltica Sport. Jest to w sumie też sklep internetowy :) www.balticasport.pl moze cos znajdziesz dla siebie :)
 

Luqu

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
No wszedłem do tego sklepu, ale mały wybór jest.
Głównie to tylko obuwie sportowe typu halówki
Czy to trzeba się skontaktować z nimi i zapytać o model, bo na stronie nie umieszczają?
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
2.3.4 nie kupuj szybko się rozklejają w miejscu palcy tzn. przy połączeniu gumy ze skórą na czubkach ;]
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
ta hurtownia to Baltica Sport. Jest to w sumie też sklep internetowy :) www.balticasport.pl moze cos znajdziesz dla siebie :)

Napisałem Tobie na mail'a :) skontaktuj się ze sklepem. Na tej stronie www.balticasport.pl wejdź w zakładke Kontakt i tam możesz skontaktować się ze sklepem i zamówić dowolny produkt pumy w twoim przypadku buty. Czeka się pare dni na dostawe. Ten sklep internetowy to chyba dopiero się rozwija wiec tam jeszcze nic nie ma i trzeba osobiscie składać zamówienia :)
 

Adamo20

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Napisałem Tobie na mail'a :) skontaktuj się ze sklepem. Na tej stronie www.balticasport.pl wejdź w zakładke Kontakt i tam możesz skontaktować się ze sklepem i zamówić dowolny produkt pumy w twoim przypadku buty. Czeka się pare dni na dostawe. Ten sklep internetowy to chyba dopiero się rozwija wiec tam jeszcze nic nie ma i trzeba osobiscie składać zamówienia :)

wlasnie to samo chciałem napisać że wygląda ten sklep internetowy jakby się rozwijał. wyprzedziles mnie o pare sekund ;) Czy oni tam mogą zamówić co tylko chcesz tej pumy?
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
Tak, wszystko co chcesz z katalogu Pumy. Ja już w tym balticasport.pl zamawiam od dawien dawna bo przynajmniej zaoszczedzam troche i mam to czego nie ma w polskich sklepach :D
 

Arru40

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
1
proste ze najlepiej przymierzyć ale mozna zrobic to w sklepie a potem ten numer z tego rodzaju zamowic w hurtowni :) po co przeplacać :)
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
a ja mam inne pytanie :
1 . http://allegro.pl/item1008138649_nike_air_max_90_super_cena_oryginal_roz_43.html#gallery

2 . http://allegro.pl/item1017209226_nike_air_max_90_hit_nr42_5_od_top.html#gallery

fejki czy oryginały ?
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
http://allegro.pl/item1020781906_nike_air_max_ltd_316391_118_r_42_od_e_megasport.html#gallery

Takie buty mi się spodobały i widziałem ja nawet ostatnio na pl. Zielińskiego we Wrocławiu.
Jak myślicie są to oryginalne buty skoro koleś daje gwarancje na taki okres czasu jakbym kupił w sklepie ?
 

wildsnake92

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
mam pytanie czy użytkownik goadera1 ma oryginalne obuwie czy podróbki ?
w liście sprzedawców oryginalnych i fałszywych go nie widze więc pytam
 

Arhol

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Hmm wizualnie to moim zdaniem 1 by pasowały ;)
 
M

marco9512

Guest
Zdecydowanie 1

Ja mam te na dole po lewej i polecam je :)
2193.jpg


Nie będę zakładał nowego teamtu tylko napisze tutaj.

Wie ktoś gdzie można kupić łańcuch z marihuaną ? Chodzi mi o nazwe sklepu no chyba, że ktoś wie gdzie dokładnie w Poznaniu można taki kupić :)
 
Do góry