Która Z Was Lubi Ubierać Się Cała Na Czarno?

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja lubie wszystkie kolory ale w czerni mam tylko jedna rzecz sweter którego i tak nie nosze mam ciemna karnacje skóry ale jestem szczupła i to nie dobrze wyglada wole czarne spodnie i do tego jakaś fajny topik. A tak to sie nie ubieram na czarno jak wchodze do sklepu i patrze ze wisi czern to ide do dzialu gdzie sa kolorowe ubrania nie to ze nie lubie tylko mam taki nawyk czern i biel zakladam tylko na wyjatkowe okazje :p
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Nie mam czarnych rzeczy dużo !!! wole kolorowe ale nie zabardzo bo raczej źle bym się czuła w razistych kolorach
 

nayti

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd...
A ja nienawidze ubierac sie na czarno... w szafie mam zaledwie jedna bluzke z tego koloru, a pozostale sa różno kolorowe i większość we wzorki
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja lubie czern. mam duzo czarnych ciuchow. najlepiej sie w nim czuje. sadze ze chyba w tym kolorze mi najladniej :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja ubieram się cała na czarno sporadycznie, natomiast bardzo lubię mieszać czarny z różnymi kolorami raz na jakiś czas. Bo tak to zazwyczaj królują u mnie inne kolory. to zależy od humoru.
Dodam jeszcze, że kocham zestawienie różu z czarnym naprawdę bardzo często można mnie zobaczyć w tych dwóch kolorach :p
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
to jutro asiu jak zrobie albo jak znajde w internecie ;)
taka prosta sukienka, aczkolwiek dosc seksi :p
 

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
mam kolezanke, ktora sie tak ubierala przez cale liceum, dostala z tego powodu nawet ksywke: czarna
 

DarkAngel_

~~ PIjOkrWijCA ~~
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
613
Punkty reakcji
0
Miasto
Z płonącej odchłani....na samym dnie...
JA też uwielbiam czarny i też musze mieć coś w tym koloże zawsze na sobie;p KOCHAM TEN KOLOR! ale musze powiedzieć ze niegardze też innymi... ogulnie to lubie wszystkie kolory no naj mniej przepadam za różowym ale to już inny dział pozdrówka;p
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
cenie ciuszki kolorQ czarnego bo mi sie podobają ale cała na czarno sie nie ubierałam i raczej nie będe. Już tak mam :)
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
ja! ostatnio to tylko czarny :D
ogólnie to też oliwkowy i brązowy
reszta nie wchodzi w gre :p
 

psychozprzymusu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta kobiet
Ja kocham czerń! Ale zawsze staram się mieć na sobie choć jedną jaśniejszą rzecz, najchętniej białą/ kremową/ błękitną.
A najbardziej to lubię małe czarne. Są sexy i pasują na tradycyjną " każdą okazję"
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Kiedys chodzilam cala na czarno ale to byly czasy metalu..teraz jak ubieram to dla wyszczuplania ale to tez zalezy od okazji... np.jakas sukienka naw iweczor w kolorze black....
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
prawie wszystkie moje ciuchy są koloru czarnego, kocham ten kolor,dlatego ciągle chodze ubrana z góry do dołu na czarno Kocham Czarny!ten kolor jest sexowny,elegancki,drapieżny;]

CZARNY !! TAK TAK TAK !!!! :D kocham ten kolor jest boski :D
oczywiscie oczka tez czarną kredeczką :D
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Takk...UWIELBIAM czarny ;) Pasuje do wszystkiego i jest najładniejszym kolorem :) Na drugim miejscu stawiam ZIELEŃ-taka ciemna,zgniła :) Ale najczęściej nosze czarny; Ludzie myślą,że jestem w żałobie,ale kiedy mam GLANY,PIESZCZOCHA wtedy nikt nie ma wątpliwości :lol:
 
Do góry