która lepsza piłka..

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Przykro mi że zgaszę twoje szczeście ale jak dobrze liczę to twoja to opcja nr4 :D
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Takie lakierowany się szybko zniszczy. Ta wierzchnia warstwa zacznie pękać. Wiem z doświadczenia <_<
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Jakaś ta powierzchnia piłki dziwna. Ale ja pewnie za bardzo wybrzydzam :D  Zresztą to Roxie ma wybrać a nie ja :D
 

Roxie5

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
Miasto
z (:PieKłA:)
ta bryant co Barton podał całkiem fajna, ale nie mam przekonania do takich piłek, ale bardzo dziękuje i Tobie również Mati832, ale rzeczywiście jak napisał Trinker powierzchnia piłki jest dziwna taka jak opona widywałam juz takie piłki, ale nie grałam nimi słyszałam, że dobrze się obijają, ale nie wiem czy to prawda. Jak sobie kupisz ta piłke to daj mi znac:) Dziękuje:) Nie wiem czemu, ale uparłam sie na spalding one sa najlepsze:) dlatego chyba wybrzydzam jeśli chodzi o inne piłki :) a nie wiecie może gdzie można kupic dobrą piłke spalding taką w stylu tej 1 co podałam np we Wrocku?? :D
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Ja widziałem w Gosport w Koronie ale niestety nie pamiętam ceny
 

Mati832

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Ja jakbym kupowal spaldinga to juz z gornej polki za 400 zl :p Ale nie moj wybor, ty musisz sie zdecydowac :) We Wroclawiu nie mam pojecia ja z Lodzi jestem :p

http://www.spalding.pl/game_ball.php taka bym chcial

http://www.spalding.pl/tf-250.php a ze spaldinga chyba taka bym wybral

przejrzyj sobie ta strone jeszcze

A wlasnie! w sklepie normalnie nie znajdziesz tyle pilek co w internecie, szczegolnie tej firmy, a szkoda :(
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
no ta pierwsza na beton nie bardzo. Ale ta druga całkiem całkiem :D
 
Do góry