Ktora Klasa W Gimnazjum Jest Najtrudniejsza?

Agnes_3210

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Dla mnie również najtrudniejsza była klasa II i ją sobie trochę zawaliłam. Na szczęście w III klasie udało mi się wyjśc na prostą.
 

Betka1111

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
małopolskie
Ja gimnazjum mam jużza sobą i z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że 1 klasa jest najgorsza. Nagle musisz się przestawić, nie chodzisz już do podstawówki...Wiadomo stawiane są przed Tobą calkiem inne wymagania, wszystko jest nowe...A ty do tego musisz się jeszcze uczyć...I to o wiele więcej niż wcześniej.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
2 najgorsza :p 3 najlepsza, klasa sie zgrała wtedy szkoda bylo isc do innej szkoly :((
 

hakan_2007

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
dla mnie II , w niej właśnie miałem zdk problemy z promocją do 3 bo miałem więcej nieobecności niż ustawa przewiduje a po za tym szuka z Chemi nie chciała mnie przepuścić. ;] ale się udało
 

Alusska14

queen.of.nothing
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
539
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
druga była najtrudniejsza.
zdecydowanie.
w piewszej było raczej takie 'wprowadzenie'.
a w trzeciej bardziej luz blues, bo wszyscy podciągali oceny.
 

Marlo

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Komety
Ja nie muszę sie matwić już że ide do I gimnazjum przerobiłem juz Informatyke chemie i biologie całą do I gimnazjum a i fizyke i astronomie.To pujdize jak spładka.Chociaż przedmioty łatwo bedzie ale poznać wszyskich na nowo jako pierwsze pujde do dyrektora chyba .:D:D
 

Sausage

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z miasta :)
Dla mnie właściwie wszystkie klasy były dość proste, chociaż w I i II miałam gorsze oceny bo nie chciało mi się chodzić do szkoły itd.
Ale w III było o wiele lepiej (chciałam się dostać do dobrego liceum :) )
Na ogół przed pójściem do nowej szkoły wszyscy straszą że jest bardzo trudno, ale potem okazuje się że wcale nie jest źle :D (przynajmniej z mojego doświadczenia)
 

malaala888

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
100
Punkty reakcji
0
hmmm jak dla mnie to najtrudniejsza była 3 klasa .ale nie przez egzamin to to było proste bo i tak każdy zdawał to , bo musisz gdzieś dalej isć :p

bo w pierwszej to dużo z podstawówki, w drugiej troche bylo ciężej ,a w 3 to troszke bylo coś nie tak :D

a jak poszłam do liceum to znowu w pierwszej było najgorzej ,a w drugiej troche luzy a w 3 to rok szkolny zleciał niewiadomo nawet kiedy :p

a w porównaniu liceum a gimnazjum to chyba nawet lepiej się uczyłam :D
i jak sobie tak teraz pomyśle , to wystarczyło dziennie tak więcej się pouczyc z 2h więcej i bym mogła mieć 4 ,
ale zazwyczaj myśli się później :D
teraz mam już koniec szkoły i się okaże co ze studiami :]
jak tam to będzie ;)

pooozdro :*

Ja nie muszę sie matwić już że ide do I gimnazjum przerobiłem juz Informatyke chemie i biologie całą do I gimnazjum a i fizyke i astronomie.To pujdize jak spładka.Chociaż przedmioty łatwo bedzie ale poznać wszyskich na nowo jako pierwsze pujde do dyrektora chyba .:D:D


nie mów że w wakacje się uczysz ??
to paranoja ;) hehe
ja też tak myślałam że tak się uda jak szłam do gimaznjum i liceum ,ale po przeczytaniu 2 kartek podręcznika miałam dość bo wkońcu wakacje wtedy były :p
 

MonisSia

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
319
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam ten wdzięk ? ;]
według mnie druga :D
w pierwszej poznajesz nauczycieli oni poznają Ciebie i jest loozik
w drugiej oni już znają Ciebie i Twoje możliwości, więc Cię męczą,
a w trzeciej są egzaminy gimnazjalne, więc masz luzik, bo praktycznie u mnie w szkole było tak, że na wszystkich prawie lekcjach gadaliśmy o egzaminach .. :D
 

marko200

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
245
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z lasu
Moim zdaniem 3 klasa bo przychodzą te egzaminy, którymi przez całe gimnazjum straszą :mruga:
 

Jares

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
.
3 klasa, a dokładnie jej koniec był prawdziwą katorgą :bag: . Testy , sprawdziany itd.
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Dla mnie każda jest zaje****** prosta bo mam wszystkie gdzieś :p :p :p Ale jeśli już wybierać po waszemu to na pewno nie druga bo kogo obchodzą twoje oceny z drugiej klasy! Liczą się tylko te z trzeciej.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
zdecydowanie druga.. bo w pierwszej masz powtorke ze szkoly podstawowej w drugiej masz nowy material, a w trzecij masz powtorke z pierwszej w drugiej i przegotowanie do egzaminu.
 

szybki2005

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław City
żadna klasa w gimnazjum nie była dla mnie trudna, chociaż byłem w jednym z lepszych w mieście, w najlepszej klasie (profil matematyczny)... nic nie musiałem się uczyć, a średnia ~5 zawsze bez problemu była. Teraz w LO jest problem, bo mam np. bardzo trudną informatykę, matematyka i fizyka to też już nie jest coś co przychodzi z taką łatwością jak w gimnazjum, więc nie chcę straszyć, ale jak wydawały wam się straszne nauki w gimnazjum, to w liceum może być krucho;)) Oczywiście mówię o dobrym LO, bo wiadomo, po jakichś profilach to się ludzie obijają...
 
Do góry