Kto Zapoczatkował Polskie Hip Hop Polo?

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Zagłosowałam na 18L. Jakos tej muzy nie moge suchasz. Od 18L nie pzrejdzie mi
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
ja zagłosowałem na 18L. W sumie nic do nich nie mam, niech nagrywaja co chca, tylko żeby nie nazywali tego hip-hopem
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Ja się nie przyznam na co zagłosowalem, bo od hiphopolowców dostanętakim bluzgiem, że wyląduję na Jamajce :/
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
quote name='polio' date='24.01.2006, 18:41' post='204877']
Czyli jednak masz coś do nich....
[/quote]


fakt faktem, wkur........ mnie troche
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
...nie wiem, kto zapoczątkował i mam to gdzieś, po prostu nie słucham czegoś takiego jak 18l, czy lelek, mam ich gdzieś i guzik mnie obchodzi jak oni nazywają to, co robią.. bo prawdziwy dobry hip hop obroni sie sam, i przetrwa wiele lat. O sezonowych gwiazdach, typu właśni 18l, czy Verba, nikt już za chwilę nie będzie pamiętał. A ja kiedy wrzucam krąek np. PFK, wciąż odnajduje coś nowego. I to jest tak na prawdę ważne.....każdy, kto, jak mówi dzisiejsza młodzież, "czai trochę bazę", mając do dyspozycji płytę Verby i płytę choćby Pokahontaz będzie wiedział, co wybrać...

a ja przyznam sie bez bicia, że jedna piosenka, z tzw hiphopolo..mi sie całkiem całkiem podoba <Liber - Skarby>, i nie uważam, żeby to był jakiś obciach
 

Milenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
pytanie brzmi kto zapoczatkowal... ja glosuje na liroya... na scyzoryka mam po prostu uczulenie... cos tam pier... i nie wiadomo o co chodzi... to powinno miec jakis sens... a nie nagrac zeby bylo nagrane i luzz :/ a z tych ktorzy sa wymienieni to chyba 18L...ten ich "hip- hop" moze i wpada w ucho ale nie zostaje w glowie... ja tam preferuje pfk, k44 (szczegolnie pierwdza plyta) i pkhz i ostrego (O.S.T.R.)..
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Moim zdaniem to oni wszyscy sa winni ze takim mianem okresla sie ten rodzaj muzyki. Jeden cos takiego nagral potem drugi i tak cala reszta... Nie lubie tej muzyki i wogole tych facetow, bo maja sie za swietnych raperow i nie wiadomo jakich przystojniakow a sa tandetni. I kazdy na innego zwala wine o hip hopolo. :sciana: :sciana: Beznadzieja
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Paranoja. Proponuje utwór "Przepraszam" - mezo, owal, rapnastyk. Zarzucacie im ze to nie jest prawdziwy hip hop. No cóż ważne by się je.... usra.. naćpało w zyciu. I w ogóle wtedy będzie gites. czy hh to jedyna alternatywna droga ucieczki dla ludzi ze slamsów, tych pokrzywdzonych przez los. Aby mogli wykrzyczec swój ból. Ponieważ wszyscy co jako tako prowadza normalne zycie maja poprostu przechlapane. To nie ich działka to nie dla nich hh. a moze chca przekazac to co jest naprawde ważne w zyciu i czym sie nacodzień kierują. Peja i mezo to dwie skrajności ale łączy ich jedno hh. kazdy ma nam coś do przekazania. Inni mniej dobitnie drudzy bardziej. No cóż JAKIE ZYCIE TAKI HIP HOP.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Albo wy nierozumiecie przekazu albo ja neiwiem co jest z wami nie tak ? :) za dużo czasu w dyskotekach za dużo pixów :) do tego co pisał wyżęj niewies zo co chodzi w kawałku owala "przepraszam" ? to ciężko z Tobą :) a Hip hopolo nieiwm ska to się wziełe ale zapoczątkowali to chyba lduzei którzy zazdrościli sukcesu a 18 l i ludzei śpiewający w refrenach to mojim zdaniem RnB :)
Chill !! :)
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Albo wy nierozumiecie przekazu albo ja neiwiem co jest z wami nie tak ? :) za dużo czasu w dyskotekach za dużo pixów :) do tego co pisał wyżęj niewies zo co chodzi w kawałku owala "przepraszam" ? to ciężko z Tobą :) a Hip hopolo nieiwm ska to się wziełe ale zapoczątkowali to chyba lduzei którzy zazdrościli sukcesu a 18 l i ludzei śpiewający w refrenach to mojim zdaniem RnB :)
Chill !! :)

Hehe do tego wyżej kuśka wiem o co w nim chodzi. Nie obrażaj mnie takimi tekstami.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Wybacz ale jeśli niewiesz jaki jest przekaz w kawałku Owala "Przepraszam" to coś jest nietak :)
 

kasia_bronowice

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
1 108
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraków
Moim zdaniem cała ta historia z hiphopolo zaczeła sie od 18L "Jak zapomniec". wiec moze teraz przypomnimy sobier refren tej piosenki i zapomnimy ze cos takeigo isntieje i raperzy zaczna robic dorzy rap :)
 
Do góry