Kto z Kujaw?

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Widzę że prawie wszyscy się uczą... a na jakim kierunku? Ja od września będę chodził do Liceum - profil mat-inf... a wy???
 

kasiaxsw

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja jestem z okolic Brodnicy, ale studiuje we Włocławku, wiec tam tez troche "pomieszkuje" ;)
 

lejdis2607

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tam w świecie :D
wiec tak ! w Inie mam dwie ciotki jedna mieszka na rabinie moze cos to wam mowi ?! druga nie wiem hehe. w toronto tez mam rodzinke a dokladnie w piwnicach i nie takich co sa w ziemi hhe tylko to taka miejscowosc to dla nie znajacych :D w radziejowie mam siostre :p a ja mieszkam w piotrkowie kujawskim :))
 

aiko8

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubicz/Poznań
No to ja piszę, urodziłam się w Lipnie, ale moja rodzinna miejscowośc to Janiszewo gm. Chrostkowo. Obecnie mieszkam w Lubiczu koło Torunia, gdzie w T. skończyłam V LO. Duma miasta :p Ale sytuacja ulega zmianie emigruje z tej krainy mlekiem i miodem płynącej i przeprowadzam się do Poznania na studia :) pozdrawiam!!!
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
No to ja piszę, urodziłam się w Lipnie, ale moja rodzinna miejscowośc to Janiszewo gm. Chrostkowo. Obecnie mieszkam w Lubiczu koło Torunia, gdzie w T. skończyłam V LO. Duma miasta :p Ale sytuacja ulega zmianie emigruje z tej krainy mlekiem i miodem płynącej i przeprowadzam się do Poznania na studia :) pozdrawiam!!!
W takim razie powodzenia!
p.s. Na jakie studia idziesz? :)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
No to ja piszę, urodziłam się w Lipnie, ale moja rodzinna miejscowośc to Janiszewo gm. Chrostkowo. Obecnie mieszkam w Lubiczu koło Torunia, gdzie w T. skończyłam V LO. Duma miasta :p Ale sytuacja ulega zmianie emigruje z tej krainy mlekiem i miodem płynącej i przeprowadzam się do Poznania na studia :) pozdrawiam!!!

Do Poznania :p Ja też chcę :p Może po skończeniu LO również uda mi się wyemirować ;)
Przyłączam się do pytania: Jaki kierunek? :p
 
Do góry