Kto Śpiewa Hiphoppolo

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
hahaha uwielbiam te wasze kłótnie :D :D

hasło :

"to jest super extra dyska, super, hiper, extra dyska" (Mezo) :lol: - czy jakos tak :p
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
my sie wcale nie klocimy ja wrecz podziwiam polia za jego wypowiedzi jest to jak dla mnie naprawde jeden z naj... kolo tutaj :) a co do twego cytaciku to widze ze pan lubuje sie w naszym przedstawicielu hhp :) a dla polia :* na P.R.O.S.T.O :D
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Zajwaka mineła po 2 dniach... Jakoś mojim celem zyciowym nie jest nabijanie licznika postów...
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
myslisz ze ci wszyscy ludzie siedza tu tylko po to aby zdobywac coraz to wiecej postow??? ojjjj Polio Polio... ja lubie wpadac na forum chociazby po to zeby poznac opinie innych... ale mniejsza!!! zajawka???czyli cie to jakos jaralo?
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Chciałio mi mi się pisać. A to co napisałem to wyjąłem z kontekstu bo.. mi sie pisac nie chciało :)
 
P

pavel_m

Guest
re: afeni. Jezeli nie znasz sie na rapie, to nie udzielaj sie na takich forach jak to!!!myslisz, ze blyszczysz wiedza o tym czego sluchasz, a wcale tak nie jest!"Jestem Bogiem" to kultowy kawalek grupy Pfk!nic zlego o nim nie mozna i nie da sie powiedziec!!!najpierw przemysl zanim cos napiszesz!to moja rada! :p
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
HEH Znacie sie JAK ŚWinia na Gwiazdach :lol:
 

Majki_elo

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
frajer no dobra mezo, nazywajmy zjawiska po imieniu jest nikim i jak wszystkie "GWIAZDY" z vivy niedługo przeminie, a krytyka osob ktore znaja HH z takiej wlasnie vivy jest chora. nie macie pojecia o czym jest ta muzyka skad sie wziela i o czym jest. wezmy takiego ostrego koles daje swietne teksty a ja jego piosenki czesto slucham po 10 razy by skumac znaczenie chocby refrenu, wiec ktos kto po przesluchaniu 1 jego piosenki wpada na forum by sie wykazac osmiesza sie i tyle. HHpolo no coz, ostatnie czasy pokazaly ze hip hop to istnieje tylko w podziemiu(tez nagrywa sie w domowym zaciszu;]). Dziekuje
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
OLSZTYN
Vienio & Pele rządzą A Z TRYCH STARSZYCH TO NAGŁY ATAK SPAWACZA I LIROY. A TAK WOGLE KAZDY MA SWUJGUSTMUJKUMPELTAKJAK JA HIPHOPOWIEC A ON LUBI INNYCH WYKONAWCUW NIZ JA I NA ODWRUT MAM NADZIJE ŻE HIP HOP & RAP BEDĄ DŁUGOSIE UTRZYMYWAŁY NA LISTACH I BEZIIE CORAZ WJĘCEJ WYKONAWCUW.POZDRO
 

info

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
dzisiaj, to juz chyba wszyscy ;] ... a tak serio:
mezo, ascetoholix... wogole chyba cały poznań, pokahontaz, liroy (znowu wziął sie za nagrywanie ;o) i wszyscy którzy:
"piszą teksty w stylu przepisałem wyborczą"
Pezet ft. TTMes - kilka lat później

Słuchasz hh ale nie rozumiesz tekstów bo gdybyś je kumał to nie twierdziłbys ze pokahontaz jest hiphopolem. Oni śpiewają tzw inteligentny rap. Jeśli czegoś nie rozumiesz to się nie wypowiadaj na temat
pozdro
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jaaa nie ma czegoś jak inteligentny rap, jezu ludzie wam od tych for się w głowach poje.bało.
 

info

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Chodzi w tym o to że taki rap zawiera głęboką puente. Można go porównać do trudnego wiersza, który musimy przeczytać pare razy żeby go zrozumieć. W tym rapie wszystkie rymy i zwroty są tak dopasowane, że tworzy on ciekawą intelektualną kompozycje. Mam nadzieje że teraz wiesz o co mi chodzi :)
 
Do góry