Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

W

wiki9969

Guest
Teraz mi się przypomniało, że czegoś zapomniałam zrobić. :crazy:

Swoją drogą Prezydent będzie miał w tym roku bardzo udane urodziny. :szuka:
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Pincerka napisał:
Kawy bym się napił, ale jakieś świnie kubków po sobie nie wymyły przed weekendem... a ja boję się na nie patrzeć, a co dopiero pić
Ta pani mogla by mniej nauczyc zmywać ^_^

bry :)

wiki9969 napisał:
Swoją drogą Prezydent będzie miał w tym roku bardzo udane urodziny. :szuka:
że co?
 
W

wiki9969

Guest
W dniu jego urodzin będziemy obchodzić 25 rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów w powojennej Polsce. Na obchody przybędą przedstawiciele wielu państw, w tym m.in. Barack Obama. :szuka:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Amber napisał:
Pinca, jadziem do Wawy?
Ja już w pociągu siedzę :crazy:


Amber napisał:
Jutro wyjazd :yahoo:
A w czwarteczek:
tumblr_mjdahrxSUD1qdedl3o2_1280.png
:crazy:
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
wiki9969 napisał:
Umiesz kłamać?
Nie i nie miałabym do tego powodów. Byłabym politykiem dla którego liczyłby się człowiek, a nie pieniądze.
Każdy polityk tak mówi do pierwszej wypłaty. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ale spoko, tooo co tu jeszcze robisz. Drukuj plakaty! W sumie to nie wiem dlaczego kobiety nie startują w wyborach prezydenckich w PL. Aaaa.. juz sobie przypomnialem dlaczego :szuka:
Ale taka prawda, że prezydent niby najważniejszy a guzik robi, tylko ma ładnie wyglądać (i to nie zawsze).
 
W

wiki9969

Guest
Cześć. :szuka:

Grzechu, a dlaczego według Ciebie kobiety nie startują w wyborach prezydenckich? :szuka:

Przecież kobiety będąc u władzy równie dobrze radzą sobie jak i mężczyźni. Przykład Angela Merkel. :szuka:

A zanim wystartuje w wyborach muszę założyć jakąś partię. Bo te aktualne mi nie odpowiadają. :crazy:
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Dawjo dawno temu, jak oglądałem demoty to nartafilem na obrazek na ktorym byla opcja, gdzie kobieta rządzi PL i RU. Niefortunnie trafia się w tym samym dniu 'zły dzień'. Jeeno małe spięcie i wojska w stan gotowości... ;)

Merkel to babocholop, nawet zimne piwo za bluzką nie zrobiło na njej wrażenia.

Proponuje partie polską partie hodowców papug i gołębi ;)
 
Do góry