Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
wiki9969 napisał:
Chyba, że wliczymy w to codzienne bieganie na autobus lub za autobusem. Tak więc na kondycję nie mam co narzekać.
Ja prawie codziennie biegnę kawałek na tramwaj i mi brzuch nadal rośnie :|


Amber napisał:
Ja też mam zamiar biegać jak się wiosna na dobre zrobi(endomondo już mam :sexy: ). Tylko trochę boję się sama bo wkoło lasy :szuka:

Kisiel, na pierwszy raz to Ci 3km wystarczą a nie 12 od razu :D
Ja wiem, ale byłem ciekawy czy przełamie się i zrobię 10km, tak po prostu, dziś było juz mniej. Endomondo piękna sprawa, dzięki temu mam nawet odrobinę większą motywację ;)
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
ja się jej o wiek nie pytalem wiem ze magistra zrobila rok temu i teraz robi jakies qrsy. wiec co najmniej o rok starsza.
Spytala sie mnie o wiek bo myslalala ze jestem jeszcze mlodszy jestem... jeszcze nikt mi nie dal mniej lat niz mam.
Z calej rozmowy nie jestem zadowolony... stres mnie zjadł trochę...
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Amber napisał:
kisiel, dużo tu kiedyś spamowałeś?
:lol:
mam prawo tego nie wiedzieć :sleep:




grzechuu1990 napisał:
ja się jej o wiek nie pytalem wiem ze magistra zrobila rok temu i teraz robi jakies qrsy. wiec co najmniej o rok starsza.
Spytala sie mnie o wiek bo myslalala ze jestem jeszcze mlodszy jestem... jeszcze nikt mi nie dal mniej lat niz mam.
Z calej rozmowy nie jestem zadowolony... stres mnie zjadł trochę...
Ważne, że spróbowałeś ^^
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Wiki, też tak mówiłem, nawet jestem troszkę dumny ze swojego brzucha, ale jak patrzę na swojego kumpla to po prostu.. nie chcę się tak rozlenić :D


Amber napisał:
kisiel, dużo tu kiedyś spamowałeś?
:lol:
Zdarzało mi się kiedyś :D

Grzechuu, o ile podpatrzyłem, to i tak jesteś wygranym, przełamałeś się i to zrobiłeś, nie ma co się zamartwiać, przynajmniej nie będziesz sobie pluł w brodę, że nie spróbowałeś ;)
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
no fakt do tak pięknej dziewczyny jeszcze nigdy nie zagadalem... tym bardziej ze wogole jej nie znalem tylko z widzenia...
trochê się jeszcze posmutam i mi przejdzie. Ciekawe co jutro bd jak wsiade do busa, jaka bd jej reakcja.

zlaozenie bylo takie zeby sprobowac i ewentualnie wyjsc na idiote, a nie zostac idiotą bez walki
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Myślę, że unikanie kontaktu wzrokowego (gdy np. będziesz wsiadał i nie ma bata, żeby Cię nie zauważyła) byłoby złe, po prostu wsiądź dość pewnie, uśmiechnij się jeżeli akurat napotkasz jej wzrok i usiądź na swoje miejsce. Takie moje zdanie ;)
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
ja mam zamiar się do niej uśmiechnąć, a jeśli bd wolne miejsce kolo niej to i tam usiądê :p i powiem jej że dziś jej nie bd gnębil


do tanga trzeba dwojga co nie i już się z tym pogodzilem

poza tym sama powiedziala mi ze mnie kojarzy i ze ona nie odwazyla by sie zagadac
 
Do góry