Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

W

wiki9969

Guest
Usiadłam na telefonie i zakupiłam przez to 6 melodi w czasoumilaczu. Brawo ja! :D


Kilkanaście złotych poszło na konto plusa. :zubaw:


A najlepsze jest, że nawet nie wiem jaką melodie teraz mam. :lol:
 
K

kate2

Guest
Wiki mój syn jak dorwie telefon to wysyła puste sms-y gdzie popadnie i czyści mi konto;)

Dziś powysyłał mi głupoty na stronę Liturgicznej Służby Ołtarza. :)
 
M

MacaN

Guest
Dlatego dziecko powinno mieć własny telefon. Najlepiej na kartę, na której ma określoną ( małą ) ilość pieniędzy.

W taki sposób najłatwiej nauczyć dzieciaka po prostu znaczenia i wartości pieniądza. Ja miałem swój telefon jeszcze przed pierwszą komunią św. Numery głównie do rodziny, ew. znajomych. Ale za dotykanie telefonu rodziców mialbym olbrzymi problem, nigdy się nawet nie odważyłem o tym pomyśleć...
 
K

kate2

Guest
Naszego telefonu dzieci nie ruszają poza oczywiście Małym Brzdącem którego ciężko upilnować bo gdy ja wychodzę na minutę już mam Armagedon w telefonie :)

Dwójce dzieci daliśmy do szkoły by mieć z nimi kontakt. Tak więc Twoja rada jak najbardziej trafna :)
 
M

MacaN

Guest
A nawet nie wiem, kto napisał ostatni post w pierwszym sezonie, zanim stwierdziliśmy, że trzeba usunąć temat ( Pincerka pewnie do dziś ma mi to za złe :D )
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Pincerka napisał:
Nie, no nie wytrzymałam i przecykałam sobie ostatni odcinek chirurgów. Już czuję, że będę płakać przy oglądaniu.
czekam na napisy :szuka:
 
Do góry