Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

W

wiki9969

Guest
Igrys napisał:
Zresztą czy Ty mnie w ogóle pamiętasz? :niepewny:
Pamietam, pamietam, jak dawno to bylo, rok? Moze troszke dluzej... jak mnie pan F wywalil? Jakos chyba tak, a co sie z nim stalo? Poszedl sobie ot tak sam?
2013 rok :niepewny:

Fray już nie jest adminem, ale tutaj czasami zagląda. Za to grono moderatorskie trochę się zmieniło. ;)

Ogólnie jak Cię zbanował to napisałam do ówczesnego właściciela z prośbą o zdjęcie bana odpowiednio to uzasadniając. Rozmawiałam też z Frayem o tym... ale mniejsza o to. :niepewny: Dopiero Gressil po objęciu funkcji administratora po rozmowie ze mną zdjął Ci bana. Pisałam do Ciebie i tu i przez pocztę, ale nie było odzewu. Więc myślałam, że nie chcesz do nas wrócić. :( Na szczęście Pincerka odnalazła Ciebie na fb i namówiła na powrót!
 
W

wiki9969

Guest
Mamy też nowych właścicieli. Są nimi B_S i jego żona. Bardzo sympatyczni ludzie. ^_^
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Dziękujemy wielebnej Pincerce za przywołanie Igrysa i wielebnej Wiki za pomoc w odbanowaniu go! :blaga:



Igryyyyyys, cześć! :D Jak dobrze że wróciłeś! :D
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Pinca? :blink:

Myślałam, że mnie usunęłaś ze znajomych na fb...szukam pani Z... a tu nie ma takiego użytkownika. Za to jest pani Ł... :blink:
Kiedy? Jak? Czemu się nie chwaliłaś? :D

Moje gratulacje! :hug:
 
W

wiki9969

Guest
To to nazwisko jest aktualne czy tylko zmienione, by nikt nie wiedział kim tak naprawdę jesteś? :crazy:
 
Do góry