Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Amber napisał:
Internet co chwilę mi się rozłącza więc obejrzę jakiś serial :crazy:
jaki? :ninja:
Nie wiem jeszcze :szuka:

Potrzebuję Waszej porady.
Muszę się znowu przeprowadzić. Mam do wyboru dwa mieszkania. I nie wiem które wybrać.


Mieszkanie nr 1

Znajduję się na poddaszu. Wejście do niego jest prosto z dworu (coś jak w hamerykańskich motelach). Ma jeden duży pokój, osobną kuchnie i małą łazienkę z prysznicem. Długi i wąski przedpokój. I duży taras.

Mieszkanie nr 2

Znajduję się w piwnicy.Do mieszkania wchodzi się przez korytarz. Ma jeden mały pokój i kuchnie z salonem, duży przedpokój i dużą łazienkę z wanną. Ale tylko jedno okno...

Do jutra się muszę zdecydować :pokrecony:
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Pinca, pewnie wybrałabym mieszkanie nr 1.
Mimo, że z opisu wychodzi, że jest mniejsze od 2. Ale z kolei 1 jest jaśniejsze i ma taras. Ale przede wszystkim patrzyłabym na to pod względem tego czy jest zadbane(ściany, podłogi itp..).
 
W

wiki9969

Guest
Pincerka bierz z tarasem. Latem będziesz miała gdzie kawę pić jak Michał będzie oglądał tv w pokoju. :crazy:


A dlaczego musisz się przeprowadzić?

Albo... chodź do mnie. Mam dom do wynajęcia. :crazy:
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Pincerka napisał:
Internet co chwilę mi się rozłącza więc obejrzę jakiś serial :crazy:
jaki? :ninja:
Nie wiem jeszcze :szuka:


Potrzebuję Waszej porady.
Muszę się znowu przeprowadzić. Mam do wyboru dwa mieszkania. I nie wiem które wybrać.


Mieszkanie nr 1

Znajduję się na poddaszu. Wejście do niego jest prosto z dworu (coś jak w hamerykańskich motelach). Ma jeden duży pokój, osobną kuchnie i małą łazienkę z prysznicem. Długi i wąski przedpokój. I duży taras.

Mieszkanie nr 2

Znajduję się w piwnicy.Do mieszkania wchodzi się przez korytarz. Ma jeden mały pokój i kuchnie z salonem, duży przedpokój i dużą łazienkę z wanną. Ale tylko jedno okno...

Do jutra się muszę zdecydować :pokrecony:



Czy taras jest ci niezbędny czy tylko żeby był?
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Niezbyt.

Na tym mieszkaniu mieszkałam wcześniej. Na tym tarasie kuna sobie toaletę urządziła :pokrecony:
 
M

Mother Russia

Guest
Nie bierz piwnicy. Noc polarna, depresja, tylko jedno okno, mrok bezgwiezdny, czarna otchłań. Wysoka wilgotność powietrza, gdy ogrzewanie wyłączone, tendencje do zagrzybiania się, mokre kartki papieru w drukarce.

Na poddaszu latem może być gorąco, ale ciul z tym. Bierz poddasze. Bierz, bierz i jeszcze raz bierz.
 
W

wiki9969

Guest
Mówię Ci chodź do mnie. :szuka: Cisza, spokój, tylko dom trzeba sobie wybudować. :crazy:

Pincerka napisał:
Niezbyt.

Na tym mieszkaniu mieszkałam wcześniej. Na tym tarasie kura sobie gniazdo urządziła :pokrecony:
Przynajmniej miałaś darmowe jajka. :szuka:

Pinca, rzuć ciastem...
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Jeszcze nie mam ciasta :szuka:


wiki9969 napisał:
Mówię Ci chodź do mnie. :szuka: Cisza, spokój, tylko dom trzeba sobie wybudować. :crazy:

Niezbyt.

Na tym mieszkaniu mieszkałam wcześniej. Na tym tarasie kura sobie gniazdo urządziła
Przynajmniej miałaś darmowe jajka.

Pinca, rzuć ciastem...
Mam namiot :crazy:
 
W

wiki9969

Guest
Ależ oczywiście. :crazy: Trawa, robaczki, woda z kałuży. Dbam o swoich lokatorów. :crazy:
 
Do góry