Kto doradzi mi jak najlepiej pieścić chłopaka? ( for girls)

werka16th

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
OpOle ( taak bardzo dokładnie to w wiosce koło Opo
miloscjestswiatlemduszyktoryon2.jpg

Kazdy z nas zna kilka sposobów pieszczot.
Podacie mi kilka waszych rad,aby robić to jak najlepiej?
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Hymmm... mówiłem, że dział "pomocna dłoń" jest żły :p :D Przenosze.
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Kazdy z nas zna kilka sposobów pieszczot.
Podacie mi kilka waszych rad,aby robić to jak najlepiej?

Najlepiej to nie isć na łatwiznę i nie pytać sie kogoś jak to sie robi, bo każdy facet jest inny.
Na mojego Aniołka działa bardzo niewiele pieszczot, i żadne rady by tu nie pomogły.
Nic tak niepodnieca jak eksperymentowanie i samodzielne szukanie tych punktów u swojego kochanego.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Podejrzewam ze tego sie nie da nauczyc. Musisz miec predyspozycje, wdziek itd ;) Na mnie nikt tak nie dziala :p

Ale z tego co wiem to takie miejsca to napewno za uchem, szyja, stopy i dlonie sa bardzo wrazliwe. :p Najlepiej samemu szukac ;P
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ale z tego co wiem to takie miejsca to napewno za uchem, szyja, stopy i dlonie sa bardzo wrazliwe. :p Najlepiej samemu szukac ;P

Dokładnie, mała. Szukaj sama, sprawdź to w praniu. Bo akurat to co działa na YoMana, na mnie za cholerę :p
 

Hidey

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
...::: From Hell :::...
:eek:k: heh nio z tą dłonia to jest prawda..,wszystko zalezy od twojej inicjatywy,i tego na co on Ci pozwoli..niezawodne jest podszczypywanie ząbkami po szyi i brzuchu ;)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Wystarczy, że dotknę zmysłowo mojego faceta, szpne mu jakieś świnstewko do ucha, bądż zwyczajnie usiąde obok niego i on już jest w pełnej gotowości :p
A co do pieszczot,jak wszyscy radzili-każdy jest inny. Trzeba samemu poszukać takich miejsc. Na mojego działa ssanie sutków, dotykanie ud, lizanie po szyi. O pocałunkach i zabawie z "Tygryskiem" wspominac chyba nie muszę.

Żresztą gdzieś juz taki temat czytałam.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Każdy jest inny i lubi co innego ;)
Z tego co się orientuje to na wielu działa takie delikatne łaskotanie po brzuszku :p
 
Do góry