Kto do Diabła lubi Niemców !!!!!!

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Krótko i na temat: JA ( no moze niektórych to niezabardzo )
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Cuz nie moge ukrywać.....tego dłuzej!!

MAM OBYWATELSTWO NIEMIECKIE

Od dziś kocham Niemców ale i oddam zycie za ich kraj tak samo jak za Polske!! Ale teraz mamy NATO wiec nie ma sie czego bać!!
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Taaa....ale Fracuzi to pazportu nie chca mi wydać.....a o Anglikach nie wspomne!! Tylko mam paszporty u Niemców, Włochów, Hiszpanów, Austriaków (Austria), i oczywiście Polski!!
 

morgor

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
ruscy to :cenzura: a niemcy to pożądni ludzie , którzy chcieli dla nas dobrze , lecz my musieliśmy być gorsi
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
ruscy to świnie a niemcy to pożądni ludzie , którzy chcieli dla nas dobrze , lecz my musieliśmy być gorsi

Masz jeszcze jakieś złote myśli :/ ? Nie wiem kiedy Niemcy "chcieli dla nas dobrze" i co przez to rozumiesz, bo nie określałbym mianem jednego rządu czy grupy ludzi mianem całego narodu. I nie mam pojęcia o które momenty historii ci chodzi. A "ruscy" jeśli chodzi ci o Rosjan, nie kojarzą mi się ze świniami, chociaż ich prezydent wykazuje ostatnio sporo neoimperialnych zapędów. Jak ludzie ciągle mogą ulegać takim stereotypom ...
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
68
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
OPND my nie musimy mieć paszportów by do Europy jeżdzić czy ty teraz jesteś poza Europą he he,morgor i BlizZ obie nacje były nam wrogie przez dobrych kilka stuleci,teraz z racji zjednoczenia i NATO nie musimy się obawiać żadnej ze stron,chociaż tu i ówdzie w stosunkach polsko-rosyjskich mamy napięcia,ale to jak zauważyłeś zapędy imperialnej Rosji śniącej o potędze ZSRR.
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
kristoforo1956 napisał:
OPND my nie musimy mieć paszportów by do Europy jeżdzić czy ty teraz jesteś poza Europą he he
[snapback]70196[/snapback]​

Nie jestem w Polsce...ale zeby sie zameldować w danym kraju musisz mieć obywatelstwo jak sadze....zeby chodzić do szkoły w Niemczech to tez trza je mieć... no chyba ze cos sie zmieniło....a co do podrózowania.....to wiem ze mozna zwiedzać itd ....ale i tak wole miec obywatelstwa....róznych krajów zebym mogł sie w przysłości pracować gdzie bede chciał lub załozyc sieć sklepów albo jakiejs firmy na cała Europe!! to moje skryte mazenia!! Pozdrawiam!! hehe
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
OPND zeby zameldowac sie w niemczech albo jak wolisz chodzic do szkoly niejest ci potrzebne obywatelstwo, skad te bzdury wytrzepales??Potrzebujesz tylko pozwolenie na pobyt staly w niemczech , a obywatelstwo mozesz miec i chinskie jak chcesz
 

cebra

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Polacy źle mówią o Niemcach głównie ze względów historycznych. Ucząc sie w szkołach historii każdy wie ze despotyczne rządy władz niemieckich wyrządziły mnóstwo krzywd Polakom. Ale z tego powodu nie powinniśmy mieć pretensji do całego narodu !!
W czasie II wojny światowej moje miasto zamieszkiwało bardzo dużo rodzin żydowskich. A wiadomo z jakim obrzydzeniem tamtejsze władze niemieckie traktowały tych ludzi. :( Wysiedlano ich do obozów a na ich miejsce przywożono rodziny niemieckie. Z opowiadań starszych ludzi wiem, ze własnie te rodziny niemieckie bardzo pomagały Polakom. Byli to na prawde dobrzy ludzie którzy nie zachowywali sie jak żadne krwi i władzy bestie, wrecz przeciwnie odnosili sie z wielkim szczunkiem do Polaków i jak tylko mogli wyciągali swoje pomocne dłonie. Bardzo dużo straszych ludzi potwierdza te informacje . A niektórzy Polacy ? Zachowywali sie jak tchórze . Kablowali na swoich , czasami całkowicie bezpodstawnie. Nie oceniajcie ludzi po ich historii. Hitlera jush dawno nie ma a Niemcy nie są niczemu winni :)
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
Okej....okej nike.....masz racje ale jako syn Dyplomaty.....chyba powinienem miec obywatelstwo.....chociaż jak uwazasz ze nie.....pogadam z Tatką....moze nie potrzebuje wszystkich obywatelstw... wystarczą mi Polskie i Belgijskie....Pozdrawiam nika.... i nie denerwuj sie.....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
A jak mozna wiedziec po co ci te wszystkie obywatelstwa??Ja jakos mieszkam na stale w Niemczech i mam polskie obywatelstwo i choc moge miec niemieckie jakos mi sie do tego nie spieszy, pozdrawiam
 

OPND

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podziemia Wrocławia....
No przeciez mowiłem ze marzy sie mojemu Tacie abym miał jakaś miedzynarodową sieć inwestycji....ale mi sa one jak narazie nie potrzebne.... równiez pozdrawiam :0
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Oj OPND Mozesz przeciez zostać Inwestorem zagranicznym tak jak ja!
Wiedz ze to sie bardziej opłaca!
-- > Ulgi podatkowe!
-- > Ułatwienia w Formalnościach
-- > Poparcie ze strony władzy o ile bedziesz zatrudniał wyznaczoną ilość ludzi)

Wiec nie musisz mieć Paszportów! Pozdrawiam!
 

Scypion

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Brzeszcze
Niemców bardzo lubie może i nawet najbardziej z wszystkich nacji . Moja rodzina patrząc do tyłu była też związana z Niemcami . Mój pradziadek służył w wojsku Pruskim a jego żoną była NIemka . Uwielbiam motoryzacje Niemiecką :) uważam że jest najlepsza :D Pozdrowienia dla wszystkich
 
Do góry