Kto chce schudnąć?

pinklika

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja sobie tak mysle, że może najlepiej byłoby zacząć się odchudzac od jutra,tylko najlepszym bynajmniej dla mnie rozwiązaniem byłaby dieta kopenhaska a ona jest niezwykle męcząca! może ktoś zacznie ze mną?
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
U mnie zawsze się sprawdzało jedzenie 5-6 posiłków co 3 godz, nawet jak nie mogłam ćwiczyć to waga grzecznie trzymała się, a nawet spadała jak była taka potrzeba.
Od roku korzystam z przyrządzania potraw na parze, szczególnie obiadów, mam mikrofalę LG, która ma funkcję parowaru i podwójnego grilla, a to są sposoby na jedzenie zalecane przez dietetyków. :) Wcześniej gotowałam mięso, ale było suche i niesmaczne. Dieta białkowa jest naprawdę skuteczna ;)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Polecam ćwiczenia z Tamilee Web, można je pobrać z chomika za 2-3zł także się opłaca.

1) zakładacie Chomika
2) wchodzicie na Chomik Tamilee Webb
3) Na górze po prawej stronie jest link "dodatkowy transfer" - wchodzicie tam i wysyłacie smsa w zależności ile potrzebujecie sciągnąć, ponieważ normalnie można tylko 50mb tygodniowo
4)Pobieracie program do sciągania http://www.freedownloadmanager.org/download.htm
5) Gdy już będziecie miały program i wykupiony transfer wchodzicie na stronkę z punktu 2 i klikacie na film, który chcecie pobrać - pokaże wam się napis pobierz plik - klikacie na niego i potem pojawi się napis "kliknij tutaj aby pobrać pliki" - klikacie prawym przyciskiem myszy na nim i dajecie właściwości i kopiujecie adres.
6) Otwieracie program i po lewej stronie na pasku jest biały krzyżyk na niebieskim tle - klikacie na niego i wklejacie adres do pola URL, wybieracie folder ściągania i dajecie ok i w ten sposób za 2-3zł możecie mieć wszystkie filmiki.

Mam nadzieje że się przyda, pozdrawiam
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Eleana ciekawy artykuł, rzeczywiście można sobie tak ułożyć dietę, że na warzywach i owocach oraz nasionach przeżyje się i to dłużej od mięsożernych. Ale nie wszyscy są w stanie odrzucić chrupkiego kotleta...pachnącego hamburgera, złociste frytki :D Dla tych mniej wstrzemięźliwych wymyślono konkursy, tzw, motywatory: http://www.schudnijmy.pl/konkurs-druzyn
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
nie trzeba miec samozapracia..tylko dobry produkt.
Ja niedlugo zaczynam jesc suplement na oduchdzanie nei jest szkodliwy a spala tłuszcze.
duzo znajomych mojej mamy ktore jedza ten suplement chudną..ubrania zrobiły im sie luzniejsze.
skoro widze ze diząła to mysle ze warto zainwestowac i tak zrobie.

Jak bedzie dizałac na mnie to i ja wejde do firmy i bede sprzedawac. ;)

Jak ktos chce moge podeslac linka.Do poczytania.
 

paulina0091

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
z nad morza ;p
każdy potrafi,tylko zależy jak mocno sobie to wbije do głowy.
kiedyś byłam 'przy anoreksji' teraz moja waga sięga 67 kg.
Kwestia chudnięcia zapisana jest w mojej głowie prawdopodobnie 'na zawsze'. Więc jak już chudnąć to rozsądnie :*
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Rozsądnie nie znaczy, że bez suplementów. Przecież dietetycy tez polecają środki na poprawę metabolizmu, spalacze tłuszczu itd, lekarze raczej są ostrożni, ale to dlatego, że większości tych środków nie znają. Nie siedzą w tym, a na medycynie raczej mówi się, że żaden środek nie potrafi i nie działa na spalanie tkanki tłuszczowej. Dlatego też część boi się suplementów i chudnie na dietach, może to i dobrze... ;) Ja stosowałam suplementy okresowo i jestem zadowolona. Działanie ich to kwestia bardzo indywidualna, suplement jak sukienka, trzeba dopasować do ciała. :)
Przyłączcie się do mojej drużyny albo załóżcie swoją, Chudniemy bez suplementów, hihi :D http://schudnijmy.pl/Team może dodacie jakąś ciekawa diete?
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
haha słuchaj lekarzy daleko zajdziesz.
Teraz coraz mniej ludzi chodzi do lekarzy.
Lekarze leczą a nei zapobiegają....


Nie suplement spala kalorie czy tez tkanke tluszczową ,ale składniki w nim zawarte.
(L-karnityna) to chyba oczywsite .


Nie wiem czemu ludzie boją sie suplementow,w sumie jak sie nei wie jakie (chodzi o firme)brac to i mozna sie bac teraz wszytko jest nazywane suplementem(słowo suplement ostatnio bardzo modne). Nawet chemia... a suplement to skladniki naturalne.
 

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Biechów
hej dziewczyny:) ja sie odchudzam już miesiąc i sa efekty:D ćwicze codziennie i dostarczam 600 kcal dziennie oraz zazywam tabletki odchudzające- Linea:) motywację mam bardzo dobrą
 
Do góry