Kto będzie w Wawie na Orange Festival?

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Jedzie ktoś...? Byliście może już w poprzednich latach...? Jak jest..? :D
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Ja jade. ale tylko na jeden dzień na sobotę. na orange jeszcze nigdy nie byłem, ale lubie takie imprezy w stylu coke live, woodstock itd Jedziesz na całą imprezę?
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Tak, jedziemy na całe dwa dni imprezy... Zarezerwowaliśmy już też nocleg... Będziemy spać na chmielnej 2. tak się właśnie zastanawiam ile to jest od stadionu :D ale kumpel nam polecił więc braliśmy, bo bałam się że w tym czasie przez euro będzie bardzo ciężko z noclegami...
Ja uwielbiam prodigy więc nie odpuściłabym sobie drugiego dnia :p
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Ja jadę na pierwszy dzień BB) . Noclegu nie załatwialiśmy bo wyjeżdżamy rano w sobotę a wracać będziemy nocą. Do Warszawy mam jakieś 4 godziny drogi samochodem, także ten...jakoś to będzie ;) . Obawiam się tylko tłumów, które zwalą do Warszawy na euro :( .
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Również się wybieram na pierwszy dzień. Jakby ktoś chciał, mam karnet, drugą częścią mogę się podzielić ;)

Właśnie też obawiam się tłumów, bo to między meczami i pewnie nie będzie super bezpiecznie. Jeśli ktoś z Forumowiska wybiera się też samemu, to może zbierzemy się jakąś grupą? Coś do przemyślenia ;)
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
tłumy będą na bank. Nam udało się doczepić do cioci koleżanki więc u niej nocujemy, mieliśmy mega farta. ale naszym znajomym było już ciężko znaleźć nocleg. też się udało fartem ale poza wawą.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Nareszcie jest jakiś rozkład.
Jakby ktoś nie widział to wklejam :)
Sobota 9 czerwca

15:00 Zaczynamy opaskowanie

16:00 Otwarcie bram

18:00 Fisz Emade Tworzywo

19:00 De La Soul

20:30 Garbage

22:30 Linkin Park



Niedziela 10 czerwca

15:00 Zaczynamy opaskowanie

16:00 Otwarcie bram

18:00 Clock Machine

18:30 Power of Trinity

19:00 Kamp!

20:10 Ms Lauryn Hill

22:00 The Prodigy

24:00 Groove Armada (dj set)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
No nie ma co, pospieszyli się z opublikowaniem lineup w tym roku ;)
Dzięki Amber, byłaś wcześniej na OWF, wiesz jak tam wszystko się układało z organizacją? Np. jak wcześnie trzeba przyjść, żeby zająć przyzwoite miejsca na płycie? ;)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Nie, nie byłam nigdy. Też się zastanawiam jak to będzie. Na stadion wpuszczają od 15 ale pewnie będzie trochę ludzi wcześniej. Sama nie wiem o której tam dotrę ale myślę, że koło 13 już pewnie będę w Warszawie. I jeszcze dochodzi problem z autem bo nie wiem gdzie będzie miejsce żeby zaparkować :niepewny: Wszystko wyjdzie w praniu. Mimo wszystko nie mogę się doczekać ^_^

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=W_ImkCWn1nI
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
A gdzie w końcu kimaliście? Nam się nie udało noclegu załatwić nie pojechaliśmy w końcu :/
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Nasi znajomi w hotelu Mistral nocowali, ale tam to mieli pełną kulturkę ;) My ...w postach wyżej info :D
Koncert- niezapomniany !!
 
Do góry