kształty paznokci

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
warszawa
no więc pytanie (głównie do dziewczyn 15-30lat);): jakie macie kształty paznokci i jak je pielęgnujecie tzn. obcinacie i jakie długości paznokci nosicie???

miło widziane zdjęcia waszych pazurków :D
 

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
u mnie to wygląda tak, ze prawie każdy żyje swoim zyciem;) jeden tak jakos na okrągło, drugi prostokątny a 3 to jeszcze jakoś inaczej;/ co najgorsze piłowanie mi tu nic nie pomaga;/
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
warszawa
ja mam osobiście ;) takie w miarę normalne tzn podłużne ale strasznie nie lubie jak dziewczyny mają prostokąty (szersze niż dłuższe) paznokcie u kciuków, no ale cóż... nic się z tym zrobić nie da :D
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja mam paznokcie kształtu kwadratowo-okragłego. Na samym czubku jest kwadtratowy a pobokach robi się okrągły. Zazwyczaj mam lakier koloru beżowo - mlecznego taki naturalny :p A długość to takie lekko po za tytm białym tak 1 góra 2 milimetry, ponieważ dłuższych nie lubię. Jedyne co mnie denerwuje to skórki ale to radzę sobie z nimi olową z oliwek :)

Bardzo lubię swoje paznokcie bo sama je wychodowałam :)
 

boniwinter

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Miasto
Londyn
mam raczej dluga i ladna plytke
dlugos paznokcia dla mnie to lekko wystajace poza opuszke palca

uzywam odzywek do paznokci i kremu do rak
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Ja mam zawsze króciutkie pazurki, jak urosną obcinam obcinaczem i trochę przypiłowuje. I starczy.
Na jakieś okazje zazwyczaj przyklejam tipsy.
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
takie zwykłe okrągło-podłużne, jeśli można to tak nazwać ;]
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
lubię kwadratowe ^_^... zazwyczaj nie używam odżywek, moje paznokcie są ładne i twarde...tylko czasem pojawiają się te białe plamki :/...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
białe plamki? musisz zwiększyć dawkę witaminy A :) i po problemie. ;P

Ja mam paznokcie takie..okrągło-podłużne, nie wiem jak to nazwać :p
Ale to 'wystające' :)D) białe, poza opuszkiem palca mam w kształcie prostokąta. :p
Używam odżywki, przeważnie bezbarwnej, albo mlecznej, czasami maluję sobie jakiś wzorek, ale nie do szkoły. Na kolory typu: czerwony, nie maluję wcale, bo mi się nie podoba, wolę jakieś delikatne odcienie lakieru. ;)
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Także mam "okrągło-podłużne" :D Nigdy nie obcinam, używam tylko pilniczka. No i zawsze lakier bezbarwny.
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja mam obcięte na półokrągło. Używam tylko pilniczków, a długość, hm.. nie potrafię żyć z krótszymi niż 5mm. Na paznokciach mam zawsze odżywkę i lakier (w zależności od humoru różne odcienie zieleni) :D
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ktoś tu jest fanatykiem zielonego koloru widzę :D
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
moje paznokcie naturalnie są kwadratowe, nie podoba mi się to większosc dziewczyn tak sobie robi. Dawniej meczyłam sie pilnikując je na okrągło, teraz odpuszczam...
Teraz modne są krótkie paznokcie ale to jeszcze gorzej wygląda (u mnie)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Jak noszę tipsy to mam kwadratowe a jak naturalne to każdy jest inny :/
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Własnie rzucam obgryzanie !!!!!! Udaje sie tylko gorzej ze skórkami. Ale jak juz mam troche dłuższe to sie łamią i są takie jakby "papierowe". Mam już dwie odżywki : stymulującą wzrost z wiamina A i wzmacniającą z pylkiem diamentowym. Czy ma ktoś serum z wit. C i jak to dziala. Prosze o odpowiedzi.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Paznokcie?
[chowa swoje dłonie]
No hm..
Jak to się?
'łopatki'?
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
ja mam chyba takie kwadratowe...obcinam je jak mi sie chce siegnac po nozyczki :F na wakacje se zapuszczam i rosna do ponad 1,5cm {liczac od poczatku paznokcia, od tego rozowego}
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja mam krotkie bo mi sie lamia czasem :/ dzis obcielam rowno, wypilowalam wypolerowalam i skorki zrobilam :] jak sa dluzsze to sa lekko kwadratowe albo czasem zaokraglone, akurat jak mam ochote tak robie :p
 
Do góry